Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g

€ 5,80

€ 34,12 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Pralines & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
Milka 284211 Milka Dankeschön Pralinen 110,0 g
€ 241,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MaitreTruffout Belgische karamelltruffels, 200 gram
MaitreTruffout Belgische karamelltruffels, 200 gram
€ 17,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MaitreTruffout Belgische chocoladetruffels met sinaarssmaak, 200 gram
MaitreTruffout Belgische chocoladetruffels met sinaarssmaak, 200 gram
€ 17,40/1kg
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Landgarten Chocolate Strawberry (50 gr)
Landgarten Chocolate Strawberry (50 gr)
€ 2.500,00/1kg
€ 2,56
-2%
€ 2,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van FERRERO 4979 FERRERO Collectie, kerstpralinés, 129,0 g
FERRERO 4979 FERRERO Collectie, kerstpralinés, 129,0 g
€ 75,32/1kg
€ 14,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van merci® 179026 merci® lovelies Creamy Pralinen 185 g
merci® 179026 merci® lovelies Creamy Pralinen 185 g
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Casali Chocoladebananen, 150g
Casali Chocoladebananen, 150g
€ 27,53/1kg
€ 5,50
-4%
€ 5,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Rocher, 30 stuks, 375g
Ferrero Rocher, 30 stuks, 375g
€ 101,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
-4%
€ 38,39
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met hazelnootpasta vulling, 110 gram
Milka Melkchocolade met hazelnootpasta vulling, 110 gram
€ 55,73/1kg
€ 6,45
-4%
€ 6,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bett'R Chocolatecups Hazelnut (39 gr)
Bett'R Chocolatecups Hazelnut (39 gr)
€ 49,74/1kg
€ 2,40
-19%
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Praline chocoladetruffels met cacaonibs
La Praline chocoladetruffels met cacaonibs
€ 51,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,34
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Vobro Panna Cotta, 129 gram
Vobro Panna Cotta, 129 gram
€ 43,33/1kg
€ 7,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Lindor chocolade, smaak: Tiramisu, 200 gram
Lindt Lindor chocolade, smaak: Tiramisu, 200 gram
€ 82,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goplana Pistachenoten, 192 gram
Goplana Pistachenoten, 192 gram
€ 42,13/1kg
€ 10,20
-4%
€ 9,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vivani Chocolade Melk Praline Nougat  (100 gr)
Vivani Chocolade Melk Praline Nougat (100 gr)
€ 31,89/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Praline Chocoladetruffels met zeezout, 200g
La Praline Chocoladetruffels met zeezout, 200g
€ 57,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,51
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt Pralinés Feinherb, 200 gram
Lindt Pralinés Feinherb, 200 gram
€ 222,95/1kg
€ 44,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Storck Toffifee, 125 gram
Storck Toffifee, 125 gram
€ 32,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralines, 800 g
€ 58,42/1kg
€ 46,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Rocher, verpakking met 16 stuks
Ferrero Rocher, verpakking met 16 stuks
€ 84,05/1kg
€ 16,81
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Busta Cuadro Noir Novi 150g zijn verfijnde Italiaanse chocoladetruffels, speciaal gemaakt voor liefhebbers van intense, diepe cacaosmaak. Dit product combineert de delicate textuur van chocolade met een fluweelzachte, romige hazelnootpasta, waardoor een harmonieuze combinatie van smaak en textuur ontstaat.

Elke truffel bestaat uit lagen gianduja-chocolade, verrijkt met cacao, die een zachte, aromatische vulling omhullen. Dit geeft de truffel een uitgesprokener, licht bitter smaakprofiel dan de klassieke, zoetere varianten.

Het product is gemaakt van hoogwaardige ingrediënten, zoals cacao, gedroogde melk en hazelnoten, wat zorgt voor een rijke smaak en een aangename textuur die smelt in de mond.

Deze truffels zijn een elegante snack bij de koffie of thee, maar ook een klein cadeautje of een toevoeging aan een dessert. De handige verpakking van 150 gram maakt ze een comfortabele keuze, zowel voor dagelijks gebruik als voor speciale gelegenheden

Ingrediënten
Informatie op de verpakking
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
170 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Cuadro Noir, chocoladepraline, 150g - Novi
Fabrikant
NOVI
Aantal stuks
1
EAN
8006380334072

Ingrediënten
Informatie op de verpakking
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
170 g
Levensmiddelenbedrijven
Novi
Verkoopbenaming
Cuadro Noir, chocoladepraline, 150g - Novi
Fabrikant
NOVI
Aantal stuks
1
EAN
8006380334072
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram
Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram
€ 80,47/1kg
€ 13,68
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
€ 11,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Basilicumpesto met knoflook, bereid volgens een oud recept van Bartolomeo Venturino, 180 gram
Basilicumpesto met knoflook, bereid volgens een oud recept van Bartolomeo Venturino, 180 gram
€ 25,78/1kg
€ 4,64
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van NIVEA Sun Carotin Lotion SPF6, 200 ml
NIVEA Sun Carotin Lotion SPF6, 200 ml
€ 55,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,89
-13%
€ 11,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yuki & Love Fengli Su (ananascake) met mangovulling
Yuki & Love Fengli Su (ananascake) met mangovulling
€ 119,17/1kg
€ 19,99
-28%
€ 14,30
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
€ 7,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,88
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Mulino Bianco Baiocchi Pistache – Gebak met bladerdeeg en pistachecrème (168g / 6 porties van 3 stuks)
Mulino Bianco Baiocchi Pistache – Gebak met bladerdeeg en pistachecrème (168g / 6 porties van 3 stuks)
€ 16,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Italiaanse chocoladebonbons met noten, Novi, 160g
Italiaanse chocoladebonbons met noten, Novi, 160g
€ 36,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Valsoia Smeersel, zonder toegevoegde suiker, 200 g, pot, bruin, glutenvrij, palmolievrij, lactosevrij, 462 kcal, 1915 kJ
Valsoia Smeersel, zonder toegevoegde suiker, 200 g, pot, bruin, glutenvrij, palmolievrij, lactosevrij, 462 kcal, 1915 kJ
€ 27,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,56
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
€ 81,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
E. Wedel, Vanillekwark in chocolade, dessert, 340 gram
€ 18,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,35
-24%
€ 7,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinder Pane Cioccolato 290g(Kinder chocoladekoekjes, 290 gram)
Kinder Pane Cioccolato 290g(Kinder chocoladekoekjes, 290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Milka Schokolade Kleines Dankeschön Alpenmilch 4068580 44g
Milka Schokolade Kleines Dankeschön Alpenmilch 4068580 44g
€ 250,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt Lindor chocoladepralines, assortiment van smaken - 200 gram
Lindt Lindor chocoladepralines, assortiment van smaken - 200 gram
€ 72,13/1kg
€ 16,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vivani Chocolate-Bar Blutorange Dark 100% (90 gr)
Vivani Chocolate-Bar Blutorange Dark 100% (90 gr)
€ 44,33/1kg
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Basilicumpesto zonder knoflook, volgens het oude recept van Bartolomeo Venturini, 180g
Basilicumpesto zonder knoflook, volgens het oude recept van Bartolomeo Venturini, 180g
€ 25,78/1kg
€ 4,64
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Pistache Kadayif Chocolade, Dubai-stijl, 500g. JUMBO-formaat. Melkchocolade. Handgemaakt in Duitsland. 45% pistachegehalte
Pistache Kadayif Chocolade, Dubai-stijl, 500g. JUMBO-formaat. Melkchocolade. Handgemaakt in Duitsland. 45% pistachegehalte
€ 65,28/1kg
€ 32,64
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Anfossi Genueese pesto, gemaakt met extra vierge olijfolie uit de regio, zonder knoflook, 185 g
Anfossi Genueese pesto, gemaakt met extra vierge olijfolie uit de regio, zonder knoflook, 185 g
€ 30,05/1kg
€ 5,56
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Dr. Oetker Chocoladevlokken 75g – Chocoladevlokken voor het bakken
Dr. Oetker Chocoladevlokken 75g – Chocoladevlokken voor het bakken
€ 36,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,88
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt Chocolade Kugeln Lindor 11399, geschikt om te delen, 250g
Lindt Chocolade Kugeln Lindor 11399, geschikt om te delen, 250g
€ 106,72/1kg
€ 40,02
-33%
€ 26,68
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt Pralines Royal, prachtig gedetailleerd versierd aan de buitenkant, 300g
Lindt Pralines Royal, prachtig gedetailleerd versierd aan de buitenkant, 300g
€ 70,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,00
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Open Food 5774540984056, Palmolie, 27,5 g, 220 g, e200, e202, e322, e322i, e330, e331, e331iii, e440, 449 kcal, 39 g
Open Food 5774540984056, Palmolie, 27,5 g, 220 g, e200, e202, e322, e322i, e330, e331, e331iii, e440, 449 kcal, 39 g
€ 32,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 7,84
-8%
€ 7,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fazer Fazermint Chocolates 228 g
Fazer Fazermint Chocolates 228 g
€ 207,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,40
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat  Pralinen 210,0 g
merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
€ 58,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vivani Chocolade Melk Praline Nougat  (100 gr)
Vivani Chocolade Melk Praline Nougat (100 gr)
€ 31,89/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 12 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijk
Beoordeeld op 23 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gewoon lekker
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke chocolade
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop