Textielverf, 12 kleuren, 20 ml, roze, merk Talent, van Koh-i-noor

€ 18,13

€ 16,78-7%

€ 40,93 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Textielverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Marabu 1716 05 035 Textielverf, lila, 50 ml
Marabu 1716 05 035 Textielverf, lila, 50 ml
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creall Roze Textielverf
Creall Roze Textielverf
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Pebeo Setacolor, dekkende textielverf, 250 ml, rood
Pebeo Setacolor, dekkende textielverf, 250 ml, rood
€ 586,67/1l
€ 26,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Schoolverf, kleur: rood, 500 ml (schoolbenodigdheden, verf)
Schoolverf, kleur: rood, 500 ml (schoolbenodigdheden, verf)
€ 14,28/1l
€ 7,14
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Batikverf, roze, 100 ml
Batikverf, roze, 100 ml
€ 233,30/1kg
€ 23,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Strigo, verf, paars, 1000 ml
Strigo, verf, paars, 1000 ml
€ 8,99/1l
€ 8,99
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van JOVI temperaverf, 250 ml, blauw, in fles
JOVI temperaverf, 250 ml, blauw, in fles
€ 91,60/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml
KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pentel FFPC1-12 PentelArts Textielverf, set van 12 kleuren
Pentel FFPC1-12 PentelArts Textielverf, set van 12 kleuren
€ 2.164,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,82
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Textielverf Setacolor Opak - Lila - 45 ml
Textielverf Setacolor Opak - Lila - 45 ml
€ 110,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens Textielverf Set Perle, 4 kleuren, 50 ml, pastelkleurige textielverf
Talens Textielverf Set Perle, 4 kleuren, 50 ml, pastelkleurige textielverf
€ 139,50/1l
€ 13,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA, set met trendy kleuren, 6 x 20 ml
KREUL textielverf JAVANA, set met trendy kleuren, 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens Art Creation | Textielverf, dekkend, 50 ml, koningsblauw
Talens Art Creation | Textielverf, dekkend, 50 ml, koningsblauw
€ 131,80/1l
€ 13,81
-52%
€ 6,59
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Posterverf, 20 ml, verkrijgbaar in 10 intense kleuren
Posterverf, 20 ml, verkrijgbaar in 10 intense kleuren
€ 326,00/1l
€ 6,52
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KREUL textielverf JAVANA "Dekkend", rood, 50 ml
KREUL textielverf JAVANA "Dekkend", rood, 50 ml
€ 116,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,83
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 10244976 12 Marabu KiDS Stoffmalfarbe farbsortiert
Marabu 10244976 12 Marabu KiDS Stoffmalfarbe farbsortiert
€ 696,11/1l
€ 25,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pentel FFPC1-12 Pentel Arts FFPC1-12 Stoffmalfarbe farbsortiert 12 x 6,0 ml
Pentel FFPC1-12 Pentel Arts FFPC1-12 Stoffmalfarbe farbsortiert 12 x 6,0 ml
€ 2.608,33/1l
€ 57,70
-72%
€ 15,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset
KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset
€ 77,64/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,69
-28%
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabu 1715 05 021, textielverf, lichtgeel, 50 ml
Marabu 1715 05 021, textielverf, lichtgeel, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
€ 228,89/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,60
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Acryltextielverf met een hoge pigmentdichtheid.

Geschikt voor het verven op lichte en donkere stoffen, zoals katoen, leer en suède.

Ze hebben een zeer goede dekking en zijn daarom ook geschikt voor de typische artistieke textielkunst.

Door de romige consistentie en de juiste samenstelling van de ingrediënten kunnen de kleuren goed worden verwerkt op flexibele stoffen.

Om de kleuren te fixeren, strijk het textiel 5 minuten lang met een bakpapier of een katoenen doek.

Als strijken niet mogelijk is, kan de oven worden gebruikt.

Plaats het textiel in dit geval 20 minuten lang in de oven op maximaal 120 graden Celsius.

Laat het textiel na het fixeren 48 uur drogen voordat u het wast.

Verkrijgbaar in sets: 10 kleuren + 2 metallic kleuren (zilver en goud).

Afmetingen
ongedefinieerd
Model
undefiniert
Fabrikant
Koh I Noor
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
Versie
ongedefinieerd
Aantal stuks
12
Gewicht
0.41 kg
EAN
4823098528784
MPN (Manufacturer Part Number)
undefiniert

Afmetingen
ongedefinieerd
Model
undefiniert
Fabrikant
Koh I Noor
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
Versie
ongedefinieerd
Aantal stuks
12
Gewicht
0.41 kg
EAN
4823098528784
MPN (Manufacturer Part Number)
undefiniert
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Intensieve textielverf (18 kleuren), espressobruin 1816
Intensieve textielverf (18 kleuren), espressobruin 1816
€ 78,75/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 17160075073 Textielverf "Textil", zwart, 500 ml, fles
Marabu 17160075073 Textielverf "Textil", zwart, 500 ml, fles
€ 48,16/1l
€ 24,08
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Simplicol Opal-Petrol textielverf
Simplicol Opal-Petrol textielverf
€ 49,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Jacquard iDye Poly, 14 gram, zwart
Jacquard iDye Poly, 14 gram, zwart
€ 336,80/1l
€ 33,68
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Creative Deco Grofkorrelige Structuurpasta 2 kg, Witte
Creative Deco Grofkorrelige Structuurpasta 2 kg, Witte
€ 12,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 62,83
-58%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Got2b Beach Matt Paste 100 ml gel
Got2b Beach Matt Paste 100 ml gel
€ 56,70/1l
€ 5,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nevskaya Palitra textielverf, wit | 50 ml in potje | Wasbestendige textielverf | Kwaliteit van Decola
Nevskaya Palitra textielverf, wit | 50 ml in potje | Wasbestendige textielverf | Kwaliteit van Decola
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van 7 Artists Textielverf Set – 9x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
7 Artists Textielverf Set – 9x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
€ 213,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 53,58
-4%
€ 51,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Simplicol 1718, Zwart, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
Simplicol 1718, Zwart, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
€ 21,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
€ 116,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,83
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo 7A, spuitverf voor textiel, op waterbasis, 100 ml, bruin
Pebeo 7A, spuitverf voor textiel, op waterbasis, 100 ml, bruin
€ 99,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,97
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Simplicol 1716, Bruin, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
Simplicol 1716, Bruin, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
€ 125,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 18,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
€ 81,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco Structuurpasta met Gladde 2 kg, Witte
Creative Deco Structuurpasta met Gladde 2 kg, Witte
€ 12,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 62,83
-58%
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Simplicol 1702, Oranje, 1 stuk, India-oranje, 150 g, Doos, Duitsland
Simplicol 1702, Oranje, 1 stuk, India-oranje, 150 g, Doos, Duitsland
€ 21,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SIMPLICOL Verf, 400 gram. Zwart
SIMPLICOL Verf, 400 gram. Zwart
€ 14,65/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Simplicol 1706, Aardbeien, Rood, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
Simplicol 1706, Aardbeien, Rood, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
€ 92,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 13,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Simplicol Textielverf, Elegante Grijs, Duitsland
Simplicol Textielverf, Elegante Grijs, Duitsland
€ 49,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Simplicol textielverf, koningsblauw, voor Duitsland
Simplicol textielverf, koningsblauw, voor Duitsland
€ 49,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Simplicol 1714, Groen, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
Simplicol 1714, Groen, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
€ 77,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 11,61
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
€ 621,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Textilspray Fashion Set 3tlg.
Textilspray Fashion Set 3tlg.
€ 71,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 21,40
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 1719 50 232 Fashion-Spray, kleur: rood, 100 ml (verpakking)
Marabu 1719 50 232 Fashion-Spray, kleur: rood, 100 ml (verpakking)
€ 81,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco Structuurpasta met Gladde 1 kg, Witte
Creative Deco Structuurpasta met Gladde 1 kg, Witte
€ 19,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Simplicol 1711, turkoois, 1 stuk, 150 gram, doos, Duitsland
Simplicol 1711, turkoois, 1 stuk, 150 gram, doos, Duitsland
€ 69,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 12,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Simplicol Textielverf, donkerblauw, voor Duitsland
Simplicol Textielverf, donkerblauw, voor Duitsland
€ 126,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Simplicol textielverf, intensief, "Sensuele Bessen", 150 gram
Simplicol textielverf, intensief, "Sensuele Bessen", 150 gram
€ 29,33/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 7,04
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Simplicol textielverf, intensief olijgroen, 150 gram
Simplicol textielverf, intensief olijgroen, 150 gram
€ 13,12/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Marabu 17160005232 Marabu textielverf "Textil", rood, 50 ml
Marabu 17160005232 Marabu textielverf "Textil", rood, 50 ml
€ 129,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,49
Verkoper: Art-Paint-Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
€ 13,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.345,00/1l