Nori Snack, geroosterde zeewier, wasabi smaak, 2,7g - Dongwon

€ 1,48

€ 1,41-4%

€ 141,00 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Aziatische sauzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Noey Snack-algen met kimchi-smaak, 2,7g - Dongwon
Noey Snack-algen met kimchi-smaak, 2,7g - Dongwon
€ 470,00/1l
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teriyaki-saus 250ml - Kikkoman
Teriyaki-saus 250ml - Kikkoman
€ 41,88/1l
€ 11,02
-4%
€ 10,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vifon Zoete chilisaus, 100 ml
Vifon Zoete chilisaus, 100 ml
€ 28.100,00/1kg
€ 2,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teriyaki-saus met geroosterde knoflook, 250 ml - Kikkoman
Teriyaki-saus met geroosterde knoflook, 250 ml - Kikkoman
€ 47,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van House of Asia kattenvoer, smaak: teriyaki, 1,9 liter
House of Asia kattenvoer, smaak: teriyaki, 1,9 liter
€ 16,48/1l
€ 31,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ham-spek ragout, 212 ml - Mariolino Sughi
Ham-spek ragout, 212 ml - Mariolino Sughi
€ 57,78/1l
€ 13,47
-9%
€ 12,25
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Pasta curry met Thaise kruiden, 113 gram
Pasta curry met Thaise kruiden, 113 gram
€ 20,73/1kg
€ 4,80
-5%
€ 4,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van S&B Wasabi Sauce 170g
S&B Wasabi Sauce 170g
€ 39,43/1l
€ 6,56
-5%
€ 6,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oestersaus 165 g – een aromatische smaaksaus voor wokgerechten, marinades, gebakken rijst en groenten
Oestersaus 165 g – een aromatische smaaksaus voor wokgerechten, marinades, gebakken rijst en groenten
€ 20,00/1kg
€ 3,47
-4%
€ 3,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yildriz Turkse knoflooksaus, pittig, 265g – Pittige knoflooksaus
Yildriz Turkse knoflooksaus, pittig, 265g – Pittige knoflooksaus
€ 75,28/1kg
€ 19,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Salami spianata Calabrese, ongeveer 2 kg - Maletti 1867
Salami spianata Calabrese, ongeveer 2 kg - Maletti 1867
€ 50,93/1kg
€ 112,03
-€ 10,18
€ 101,85
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
€ 27,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,07
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Terrasana Indiase Madras Currysaus (350 gr)
Terrasana Indiase Madras Currysaus (350 gr)
€ 9,91/1kg
€ 4,12
-15%
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Knorr Professional Knoflookkruidenpasta, natuurlijke smaak, 750g
Knorr Professional Knoflookkruidenpasta, natuurlijke smaak, 750g
€ 40,57/1kg
€ 30,43
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kaiserspeck met kruiden, 1/4 vacuümverpakt, ongeveer 330 gram - Kofler Delikatessen
Kaiserspeck met kruiden, 1/4 vacuümverpakt, ongeveer 330 gram - Kofler Delikatessen
€ 46,82/1kg
€ 16,99
-9%
€ 15,45
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Goong, zoete en pittige chilisaus, 175 ml
Goong, zoete en pittige chilisaus, 175 ml
€ 18.555,56/1kg
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SEMPIO BULGOGI-MARINADE SAUS, 300 gram
SEMPIO BULGOGI-MARINADE SAUS, 300 gram
€ 66,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-4%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Calabrische chilisaus, 190 gram
Calabrische chilisaus, 190 gram
€ 35,21/1l
€ 6,69
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Uien in zoetzure saus, 314 ml - Mariolino
Uien in zoetzure saus, 314 ml - Mariolino
€ 29,17/1l
€ 10,07
-9%
€ 9,16
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Yamasa Teriyaki Saus, 300 ml
Yamasa Teriyaki Saus, 300 ml
€ 37,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,81
-4%
€ 11,22
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nori Snack, geroosterde zeewier met wasabi smaak, 2,7g - Dongwon

Nori-zeewiersnack, geroosterd met wasabi smaak, 2,7g - Dongwon

Een unieke combinatie van knapperige nori-zeewier en de pittige smaak van wasabi. Deze snack is zowel lekker als gezond. Nori-zeewier staat bekend om zijn hoge gehalte aan vitamines en mineralen en het lage aantal calorieën, waardoor het een perfecte, lichte en voedzame snack is. Deze versie, gemaakt door Dongwon, een gerenommeerd merk uit Korea, met geroosterde wasabi smaak, zal uw smaakpapillen verwennen en u veel plezier geven. Maak u klaar voor een onvergetelijke smaakervaring met de Nori-zeewiersnack, geroosterd met wasabi smaak, 2,7g - Dongwon.

Productspecificaties: - Smaak: Wasabi - Gewicht: 2,7g - Fabrikant: Dongwon.

Geniet van een echte smaaksensatie en bestel nu de Nori-zeewiersnack, geroosterd met wasabi smaak, 2,7g - Dongwon.

Ingrediënten: Zeewier, plantaardige olie (raapzaad, sesam, palmolie, mosterd), zout, maltodextrine, verdikkingsmiddel: E414; antioxidant: E392; wasabi. Voedingswaarden per 100g: Energie: 2223kJ/539kcal Vetten: 43g, waarvan verzadigde vetzuren 3,3g Koolhydraten: 1,7g, waarvan suikers: <0,5g Eiwitten: 25g Zout: 2,9g Herkomst: Korea Bewaring: Droog, koel en beschermd tegen zonlicht n. Ten minste houdbaar tot:
Inhoud
2.7 l
Ingrediënten
Ingrediënten: Zeewier, plantaardige olie (raapzaad, sesam, palmolie, mosterd), zout, maltodextrine, verdikkingsmiddel: E414; antioxidant: E392; Wasabi. Voedingswaarden per 100g: Energie: 2223kJ/539kcal, Vetten: 43g, waarvan verzadigde vetzuren 3,3g, Koolhydraten: 1,7g, waarvan suikers: <0,5g, Eiwitten: 25g, Zout: 2,9g. Herkomst: Korea. Bewaring: Droog, koel en beschermd tegen zonlicht bewaren. Ten minste houdbaar tot: [Datum ontbreekt]
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
10 g
Levensmiddelenbedrijven
Dongwon
Verkoopbenaming
Nori Snack, geroosterde zeewier, wasabi smaak, 2,7g - Dongwon
Fabrikant
Dongwon
EAN
883298617958
0883298617958

Inhoud
2.7 l
Ingrediënten
Ingrediënten: Zeewier, plantaardige olie (raapzaad, sesam, palmolie, mosterd), zout, maltodextrine, verdikkingsmiddel: E414; antioxidant: E392; Wasabi. Voedingswaarden per 100g: Energie: 2223kJ/539kcal, Vetten: 43g, waarvan verzadigde vetzuren 3,3g, Koolhydraten: 1,7g, waarvan suikers: <0,5g, Eiwitten: 25g, Zout: 2,9g. Herkomst: Korea. Bewaring: Droog, koel en beschermd tegen zonlicht bewaren. Ten minste houdbaar tot: [Datum ontbreekt]
Voedingswaarde
Bevat een ingrediëntenlijst
Gewicht
10 g
Levensmiddelenbedrijven
Dongwon
Verkoopbenaming
Nori Snack, geroosterde zeewier, wasabi smaak, 2,7g - Dongwon
Fabrikant
Dongwon
EAN
883298617958
0883298617958
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zeewierchips met zeezout, geroosterde nori snack, 3,5g - Dongwon
Zeewierchips met zeezout, geroosterde nori snack, 3,5g - Dongwon
€ 141,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nik-L-Nip Mini Drankjes, 39g - 4 stuks
Nik-L-Nip Mini Drankjes, 39g - 4 stuks
€ 89,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,50
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
€ 122,93/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,21
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Clatronic Minioven | 8 liter bakruimte | Boven- en onderwarmte | 60 minuten timer met eindsignaal | MB 3746
Clatronic Minioven | 8 liter bakruimte | Boven- en onderwarmte | 60 minuten timer met eindsignaal | MB 3746
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 78,75
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van Noey Snack-algen met kimchi-smaak, 2,7g - Dongwon
Noey Snack-algen met kimchi-smaak, 2,7g - Dongwon
€ 470,00/1l
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aziatische snoepdoos – Mix van 20 snacks uit Japan, Korea en China | Met mochi, Pocky en meer | Aziatische snackdoos | +Heartforcards verzendbescherming
Aziatische snoepdoos – Mix van 20 snacks uit Japan, Korea en China | Met mochi, Pocky en meer | Aziatische snackdoos | +Heartforcards verzendbescherming
€ 53,10/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,55
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Luchtbed voor 2 personen, inclusief pomp, afmetingen 203x152x42 cm
Luchtbed voor 2 personen, inclusief pomp, afmetingen 203x152x42 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 212
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 17,57/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
-17%
€ 3,69
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Tao Kae Noi Algenchips, pittig en kruidig, ROT-smaak, 32g
Tao Kae Noi Algenchips, pittig en kruidig, ROT-smaak, 32g
€ 624,69/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Clatronic® elektrische reinigingsborstel met accu | 8 opzetstukken | tot 90 minuten gebruik | Elektrische borstel voor badkamer, keuken, sneakers, auto, grill | ERB 3815
Clatronic® elektrische reinigingsborstel met accu | 8 opzetstukken | tot 90 minuten gebruik | Elektrische borstel voor badkamer, keuken, sneakers, auto, grill | ERB 3815
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,65
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 792
€ 113,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Reisnudelsticks 600g - Matamun
Reisnudelsticks 600g - Matamun
€ 7,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 5,22
Verkoper: Katomix
CHIPSY NORI TERIYAKI 4,5 g - SEN SOY
CHIPSY NORI TERIYAKI 4,5 g - SEN SOJASAUS
€ 164,00/1kg
€ 0,86
-4%
€ 0,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 29,32/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 38,12
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 189,99
-€ 40,00
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Bestseller
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4610
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Sempio Paprikapasta, pittige kruidenpasta voor de Koreaanse keuken, 500g
Sempio Paprikapasta, pittige kruidenpasta voor de Koreaanse keuken, 500g
€ 8,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,71
-5%
€ 4,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kesper keukentrolley met uitschuifbare zijvlakken
Kesper keukentrolley met uitschuifbare zijvlakken
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 78,89
Verkoper: koelner-kesper-shop-24
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1004
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Buymax matrasbeschermer, 180x200 cm, waterdicht en ademend, met 4 ingenaaide hoekelastieken, geschikt als incontinentiebedekking voor bescherming tegen vocht
Buymax matrasbeschermer, 180x200 cm, waterdicht en ademend, met 4 ingenaaide hoekelastieken, geschikt als incontinentiebedekking voor bescherming tegen vocht
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 469
€ 20,99
Verkoper: Buymax
Welkomstdeals
Productafbeelding van Badkraan, wastafelkraan, mengkraan, eenhendelmixer, mengbatterij, antiek
Badkraan, wastafelkraan, mengkraan, eenhendelmixer, mengbatterij, antiek
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 40,67
-2%
€ 39,85
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van RVS spoelbak met één kom, inbouwmodel. Keukenspoel, spoelbak
RVS spoelbak met één kom, inbouwmodel. Keukenspoel, spoelbak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,14
Verkoper: TITITUMTUM
Productafbeelding van Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 380
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Clatronic pizzoven met 12 liter bakruimte | Minioven ideaal voor grillen en het opwarmen van gerechten | Oven met boven- en onderwarmte | Minioven met 60 minuten timer | Kleine oven inclusief bakplaat | MPO 3520
Clatronic pizzoven met 12 liter bakruimte | Minioven ideaal voor grillen en het opwarmen van gerechten | Oven met boven- en onderwarmte | Minioven met 60 minuten timer | Kleine oven inclusief bakplaat | MPO 3520
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: AO-Projekt-GmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
-3%
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 57,75/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 112,99
-€ 9,04
€ 103,95
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Mini Beamer - FHD 1080P: Compacte, korte afstand projector, gemakkelijk te transporteren, met voldoende helderheid en 3D-effect voor mobiele telefoons. Mini Beamer (QHD, 3D)
Mini Beamer - FHD 1080P: Compacte, korte afstand projector, gemakkelijk te transporteren, met voldoende helderheid en 3D-effect voor mobiele telefoons. Mini Beamer (QHD, 3D)
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 34,99
-5%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Ariete Vintage waterkoker, rond, 1,7 liter, groen - Vermogen: 2000 W
Ariete Vintage waterkoker, rond, 1,7 liter, groen - Vermogen: 2000 W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 57,42
Verkoper: BalticVaris_DE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.