Gewicht:

70 g

Biotona Extra Premium Matcha Tea Poeder (70 gr)

€ 44,15

€ 43,07-2%

€ 615,29 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Losse thee & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Biologische Matcha Thee Premium, 20 x 1,5 gram
Biologische Matcha Thee Premium, 20 x 1,5 gram
€ 218,00/1kg
€ 16,35
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Zonnaturagroene Thee Gember  (34 gr)
Zonnaturagroene Thee Gember (34 gr)
€ 86,18/1kg
€ 2,93
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonnentor Hennepblad Thee Los  (40 gr)
Sonnentor Hennepblad Thee Los (40 gr)
€ 137,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonnentor Lavendelbloesem Thee  (70 gr)
Sonnentor Lavendelbloesem Thee (70 gr)
€ 89,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,43
-2%
€ 6,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hampstead Tea Groene-Thee Met Gember (40 gr)
Hampstead Tea Groene-Thee Met Gember (40 gr)
€ 95,25/1kg
€ 4,16
-8%
€ 3,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van YOGI TEA - Biologische chocoladethee met cacao (CHOCO) (17 x 2,2 g) - 37,4 g
YOGI TEA - Biologische chocoladethee met cacao (CHOCO) (17 x 2,2 g) - 37,4 g
€ 167,57/1kg
€ 6,53
-5%
€ 6,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologische Matcha Thee, 50 gram
Biologische Matcha Thee, 50 gram
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lima Bancha Thee  (75 gr)
Lima Bancha Thee (75 gr)
€ 88,13/1kg
€ 6,78
-2%
€ 6,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Amanprana Kotobuki Matcha  (40 gr)
Amanprana Kotobuki Matcha (40 gr)
€ 813,50/1kg
€ 32,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonnentor Frisse Ladygreen Thee Los  (90 gr)
Sonnentor Frisse Ladygreen Thee Los (90 gr)
€ 59,22/1kg
€ 5,47
-2%
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonnentor Rozenbottel Thee Los  (100 gr)
Sonnentor Rozenbottel Thee Los (100 gr)
€ 42,80/1kg
€ 4,38
-2%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonnentor Pepermunt Thee Los  (50 gr)
Sonnentor Pepermunt Thee Los (50 gr)
€ 98,40/1kg
€ 5,33
-7%
€ 4,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hampstead Tea Zwarte Thee Met Vanille (40 gr)
Hampstead Tea Zwarte Thee Met Vanille (40 gr)
€ 127,00/1kg
€ 4,16
-8%
€ 3,81
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dilmah Premium zwarte thee, Ceylon, 30 theezakjes
Dilmah Premium zwarte thee, Ceylon, 30 theezakjes
€ 37,13/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Slaapthee biologisch (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
Slaapthee biologisch (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonnentor Gember Thee 100% Los  (90 gr)
Sonnentor Gember Thee 100% Los (90 gr)
€ 58,00/1kg
€ 5,35
-2%
€ 5,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bombastus, thee van braambessenbladeren, 75 gram
Bombastus, thee van braambessenbladeren, 75 gram
€ 41,38/1kg
€ 5,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sonnentor Lindebloesem Thee Los  (35 gr)
Sonnentor Lindebloesem Thee Los (35 gr)
€ 153,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,50
-2%
€ 5,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biologisch ceremonieel matcha-thee Moya Matcha Premium, 30 gram
Biologisch ceremonieel matcha-thee Moya Matcha Premium, 30 gram
€ 53,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,66
-36%
€ 26,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dilmah Zwarte Thee, Ceylon Premium, 100 theezakjes
Dilmah Zwarte Thee, Ceylon Premium, 100 theezakjes
€ 25,00/1kg
€ 7,37
-5%
€ 7,00
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Biotona Extra Premium Matcha Tea Poeder (70 gr) is een hoogwaardig, biologisch groene theepoeder dat zijn oorsprong vindt in Japan. Dit poeder heeft een rijke, intense umamismaak en wordt vervaardigd uit jonge, met de hand geplukte theeblaadjes van de eerste oogst. Vijf weken voor de oogst worden de theestruiken bedekt met zeilen om schaduw te creëren, wat bijdraagt aan de unieke smaak. De jonge bladeren worden vervolgens gemalen tot een fijn poeder met een levendige groene kleur en een subtiele zoetheid. Geniet van de authentieke Japanse ervaring met deze verfijnde matcha! * biologisch en verfijnd * met karakteristieke felgroene kleur en umamismaak * afkomstig uit Japan * te gebruiken als thee * om toe te voegen aan shakes/smoothies Gebruik * Voeg in een kommetje 70-100 ml warm water (net niet kokend; 80°C) toe aan 1/2 koffielepel (of 2 bamboelepels) Biotona Extra Premium Matcha Tea Poeder (70 gr) en klop dit met een bamboe whisk tot een schuimige vloeistof. * Kan ook gebruikt worden in smoothies en shakes. Waarschuwingen Bevat cafeïne, niet aanbevolen voor kinderen, zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven.

Extra premium Matcha is een verfijnde, groene thee uit Japan, met een rijke, fruitige en intense "umami"-smaak (dankzij de aanwezigheid van theanine). Het wordt uitsluitend gemaakt van jonge theebladeren, traditioneel met de hand geoogst in het begin van mei (de eerste oogst), na een periode van 5 weken rijping.
Ingrediënten
Biologische groene Matcha-thee
Allergenen
Geen
Gewicht
70 g
Levensmiddelenbedrijven
"KeyPharm Siemenslaan 11 8020 Oostkamp"
Verkoopbenaming
JAPANS GROENE MATCHA THEE, EXTRA PREMIUM, BIOLOGISCH, 70g - BIOTONA
Fabrikant
Biotona
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
935303
EAN
5412360018406

Ingrediënten
Biologische groene Matcha-thee
Allergenen
Geen
Gewicht
70 g
Levensmiddelenbedrijven
"KeyPharm Siemenslaan 11 8020 Oostkamp"
Verkoopbenaming
JAPANS GROENE MATCHA THEE, EXTRA PREMIUM, BIOLOGISCH, 70g - BIOTONA
Fabrikant
Biotona
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
935303
EAN
5412360018406
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Playadito Mate Tee 1kg
Playadito Mate Tee 1kg
€ 11.500,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 11,50
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Cha Tra Mue, nummer één merk, Thaise thee-mix, 400g (zonder kleurstoffen)
Cha Tra Mue, nummer één merk, Thaise thee-mix, 400g (zonder kleurstoffen)
€ 57,47/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Taragüi Mate Tee 1kg
Taragüi Mate Tee 1kg
€ 9.409,09/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 10,35
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Dilmah Kruidenthee, Pure Groene Thee, 100 theezakjes
Dilmah Kruidenthee, Pure Groene Thee, 100 theezakjes
€ 35,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,55
-5%
€ 7,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matcha groene thee met aardbeiensmaak, 20 stuks
Matcha groene thee met aardbeiensmaak, 20 stuks
€ 124,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hiba
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 21,86/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van David Rio Flamingo Vanilla Chai | Kruidenmengsel | zonder suiker en cafeïne | 337g blik
David Rio Flamingo Vanilla Chai | Kruidenmengsel | zonder suiker en cafeïne | 337g blik
€ 87,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,33
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maytenus ilicifolia - thee, 150 gram
Maytenus ilicifolia - thee, 150 gram
€ 99,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Flor Essence kruiden voor het bereiden van een kruidenthee-extract, 63 gram thee
Flor Essence kruiden voor het bereiden van een kruidenthee-extract, 63 gram thee
€ 266,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Heidelberger's 7-Kruiden Sterrenpoeder, oplosbaar kruidenthee, 100 gram
Heidelberger's 7-Kruiden Sterrenpoeder, oplosbaar kruidenthee, 100 gram
€ 77,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cha Tra Mue Thaise groene thee mix, 200 gram
Cha Tra Mue Thaise groene thee mix, 200 gram
€ 84,95/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,99
Verkoper: TRYTHAI
Bestseller
Productafbeelding van Sonnentorgriekse Berg Thee Los  (40 gr)
Sonnentorgriekse Berg Thee Los (40 gr)
€ 133,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,47
-2%
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ChaTraMue Thaïseethee Mix Extra Gold, 400 gram
ChaTraMue Thaïseethee Mix Extra Gold, 400 gram
€ 23,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Maytenus ilicifolia, 105 gram
Maytenus ilicifolia, 105 gram
€ 123,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van David Rio Elephant Vanilla Chai, kruidenmengsel | 398g blik
David Rio Elephant Vanilla Chai, kruidenmengsel | 398g blik
€ 313,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ricola Zwitserse kruidenthee, instant kruidenthee, 200 gram
Ricola Zwitserse kruidenthee, instant kruidenthee, 200 gram
€ 32,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,34
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Moringa Thee 500g - gedroogde, gesneden bladeren, natuurlijke kruidenthee, losse thee
Moringa Thee 500g - gedroogde, gesneden bladeren, natuurlijke kruidenthee, losse thee
€ 39,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Verkoper: herbsforyou
Productafbeelding van Mamba mengsel, 1000 gram
Mamba mengsel, 1000 gram
€ 83,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Ahmad Thee - Zwarte thee met kardemom aroma, 40g, 20 theezakjes
Ahmad Thee - Zwarte thee met kardemom aroma, 40g, 20 theezakjes
€ 524,75/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
HERBATKA DETOX BIOLOGISCH (17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
€ 155,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,08
-4%
€ 4,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Impra Tee Ceylon Royal Elixir, KNIGHT, 200g
Impra Tee Ceylon Royal Elixir, KNIGHT, 200g
€ 164,95/1kg
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gut & Günstig 4930153007 Gut & Günstig Pfirsich Instanttee 400,0 g
Gut & Günstig 4930153007 Gut & Günstig Pfirsich Instanttee 400,0 g
€ 25,10/1kg
€ 10,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kiriha Thee Matcha Poeder, Ceremonieel Kwaliteit, Eerste Oogst, Steenmolen, 100% Natuurlijk, Laboratoriumgetest, 30g
Kiriha Thee Matcha Poeder, Ceremonieel Kwaliteit, Eerste Oogst, Steenmolen, 100% Natuurlijk, Laboratoriumgetest, 30g
€ 333,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: BB-Tradings
Productafbeelding van Yerba Mate Canarias Serena, 1 kg (1000 gram)
Yerba Mate Canarias Serena, 1 kg (1000 gram)
€ 14.436,36/1kg
€ 15,88
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Lemon Melts - Citroenkoekjes met een laagje witte chocolade, 133g | ISLAND BAKERY
Lemon Melts - Citroenkoekjes met een laagje witte chocolade, 133g | ISLAND BAKERY
€ 36,24/1kg
€ 5,11
-5%
€ 4,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Yerba Mate Amanda, traditioneel verwerkt met takjes, 1000g (1kg), KLASSIEK!
Yerba Mate Amanda, traditioneel verwerkt met takjes, 1000g (1kg), KLASSIEK!
€ 9.427,27/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,37
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Campesino Munt en Citroen 500g (0,5kg) - VERFRISSEND + ENERGIE
Yerba Mate Campesino Munt en Citroen 500g (0,5kg) - VERFRISSEND + ENERGIE
€ 13.818,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,60
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Ranong, instant mix voor Thaise thee, 154 gram
Ranong, instant mix voor Thaise thee, 154 gram
€ 97,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: TRYTHAI
Productafbeelding van Thai Dancer: Gedroogde Kaffirlimoen (makrut), 25 gram
Thai Dancer: Gedroogde Kaffirlimoen (makrut), 25 gram
€ 80,40/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,12
-5%
€ 2,01
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 224.975,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,40
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.475,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
€ 74,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 41.650,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 162.425,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
€ 64,12
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 160.300,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,97
Verkoper: Un-Mate
€ 124.925,00/1kg