Monin 362352, Dessertsiroop, 700 ml, fles, 327 kcal, 1369 kJ, 81 g

Wegwerp

€ 27,86

€ 39,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Monin Limoensiroop, 700 ml, van Monin
Monin Limoensiroop, 700 ml, van MoninWegwerp
€ 27,96/1l
€ 20,60
-5%
€ 19,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amaretto-siroop
Amaretto-siroopWegwerp
€ 30,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,02
-3%
€ 21,14
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 ml
Sirop Teisseire, dinensmaak, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Monin Karamel Sirop, 1 liter
Monin Karamel Sirop, 1 literWegwerp
€ 18,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 18,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sirop Teisseire, watermeloensmaak, 700 ml
Sirop Teisseire, watermeloensmaak, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 680 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 680 mlWegwerp
€ 20,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Monin Hazelnootsiroop, 1 liter
Monin Hazelnootsiroop, 1 literWegwerp
€ 18,99/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 18,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teisseire hazelnootsiroop, 700 ml
Teisseire hazelnootsiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 2 flessen Monin amandelsiroop, elk 250 ml
2 flessen Monin amandelsiroop, elk 250 mlWegwerp
€ 50,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,20
-4%
€ 25,15
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Monin Frambozensiroop 0,7 l
Monin Frambozensiroop 0,7 lWegwerp
€ 41,67/1l
€ 29,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Teisseire pistache siroop, 700 ml
Teisseire pistache siroop, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 ml
Sinaasappelsiroop Herbapol, 420 mlWegwerp
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Monin Passievrucht / Maracujapuree, 1,0 liter
Monin Passievrucht / Maracujapuree, 1,0 literWegwerp
€ 32,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,70
-4%
€ 32,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Onze huisgemaakte frambozensiroop, 400 ml.
Onze huisgemaakte frambozensiroop, 400 ml.Wegwerp
€ 23,00/1l
€ 9,20
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SodaStream Isotonische Sirop, 440 ml, Dessertsirop, Sinaasappel-grapefruit, 440 ml, fles, fles
SodaStream Isotonische Sirop, 440 ml, Dessertsirop, Sinaasappel-grapefruit, 440 ml, fles, flesWegwerp
€ 13,61/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 7,29
-17%
€ 5,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Sinaasappelsiroop zonder suiker, 440 ml, Dessertsiroop, Sinaasappel, 440 ml, Fles, Fles
SodaStream Sinaasappelsiroop zonder suiker, 440 ml, Dessertsiroop, Sinaasappel, 440 ml, Fles, FlesWegwerp
€ 13,61/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 7,29
-17%
€ 5,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Monin Amaretto koffiesiroop, 250 ml
Monin Amaretto koffiesiroop, 250 mlWegwerp
€ 8,56/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van FruttaMax Mojito Sirop, 500 ml
FruttaMax Mojito Sirop, 500 mlWegwerp
€ 14,58/1l
€ 7,29
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Teisseire citroensiroop, 700 ml
Teisseire citroensiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teisseire kaneelsiroop, 700 ml
Teisseire kaneelsiroop, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Monin PIÑA COLADA MIX is een hoogwaardige cocktailmixer in een fles van 1 liter, waarmee u snel en eenvoudig een authentieke Piña Colada kunt bereiden. Gebaseerd op meer dan 100 jaar cocktailervaring van MONIN, combineert deze kant-en-klare mixer echte vruchtensappen met de typische aroma's van een klassieke Piña Colada. Het perfect afgestemde recept zorgt voor een evenwichtige, tropische smaak en garandeert een consistent hoge kwaliteit – ideaal voor bars, restaurants, evenementen of voor het eenvoudig genieten van cocktails thuis.



De toepassing is heel eenvoudig: schud de Monin PIÑA COLADA MIX met rum en ijsblokjes, of mix het in een blender. Garneer en serveer. Zonder uitgebreide voorbereiding creëert u in een handomdraai romige cocktails met een exotisch karakter. Zo kunnen uw gasten genieten van de onmiskenbare smaak van een klassieke Piña Colada, zonder dat verse ananas verwerkt hoeft te worden of dat meerdere ingrediënten afgewogen moeten worden. De mixer is ook uitermate geschikt als basis voor alcoholvrije varianten of voor creatieve, tropische cocktailcreaties.

Kleur: Lichtgeel tot crèmekleurig.

Geur: Rijpe ananas, kokosnoot en fruitige, tropische aroma's.

Smaak: Sappige ananas, romige kokosnoten en een harmonieus afgestemde zoetheid met een exotisch karakter.

Afdronk: Zacht, fruitig en lang aanhoudend met tropische kokos- en ananasnoten.

De Monin PIÑA COLADA MIX is ideaal voor een klassieke Piña Colada met witte rum, crushed ice en een garnering van ananasstukjes of een cocktailkers. De mixer kan ook gebruikt worden voor alcoholvrije Coladas of tropische cocktails met mango of passievrucht. Culinarisch past hij uitstekend bij gegrilde garnalen, kipspiesjes met ananas, Caribische Jerk Chicken, currygerechten, kokosgarnalen, mangosalade, kokostaart, ananascarpaccio, Panna Cotta, kokosijs of cheesecake, waarvan de exotische aroma's het tropische karakter van de Piña Colada perfect onderstrepen.

Inhoud
0.7 l
Ingrediënten
Water, suiker, geconcentreerd ananassap, geconcentreerd citroensap, natuurlijk aroma, natuurlijk kokosaroma met andere natuurlijke aroma's, zuurteregelaar: citroenzuur, emulgatoren: arabische gom, E445, verdikkingsmiddel: xanthaangom, conserveermiddel: kaliumsorbaat, kleurstof: E161b, vruchtensapgehalte: 19%, waarvan 10% ananassap
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g Energie: 660 kJ, 158 kcal Vet: 0 g, waarvan verzadigd vet: 0 g Koolhydraten: 84,1 g, waarvan suikers: 83,7 g Eiwitten: 0 g Zout: 0,03 g
Allergenen
Geen
Gewicht
1680 g
Levensmiddelenbedrijven
Georges Monin
Verkoopbenaming
Monin
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
362352
EAN
3052911660221

Inhoud
0.7 l
Ingrediënten
Water, suiker, geconcentreerd ananassap, geconcentreerd citroensap, natuurlijk aroma, natuurlijk kokosaroma met andere natuurlijke aroma's, zuurteregelaar: citroenzuur, emulgatoren: arabische gom, E445, verdikkingsmiddel: xanthaangom, conserveermiddel: kaliumsorbaat, kleurstof: E161b, vruchtensapgehalte: 19%, waarvan 10% ananassap
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100g Energie: 660 kJ, 158 kcal Vet: 0 g, waarvan verzadigd vet: 0 g Koolhydraten: 84,1 g, waarvan suikers: 83,7 g Eiwitten: 0 g Zout: 0,03 g
Allergenen
Geen
Gewicht
1680 g
Levensmiddelenbedrijven
Georges Monin
Verkoopbenaming
Monin
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
362352
EAN
3052911660221
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Monin 362350, Dessertsiroop, Mojito munt, 700 ml, Fles, Fles, Frankrijk
Monin 362350, Dessertsiroop, Mojito munt, 700 ml, Fles, Fles, FrankrijkWegwerp
€ 40,11/1l
€ 28,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Amaretto-siroop
Amaretto-siroopWegwerp
€ 30,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,02
-3%
€ 21,14
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Summer Waves Ronde Zwembadset Elite Frame, Ø 549 x 132 cm, met steenlook
Summer Waves Ronde Zwembadset Elite Frame, Ø 549 x 132 cm, met steenlook
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 492,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van CocoTara Crème de Kokosnoot, voor exotische cocktails, 0,33 liter blik
CocoTara Crème de Kokosnoot, voor exotische cocktails, 0,33 liter blik
€ 41,21/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,60
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Pennenetui, pennenhouder, etui voor tienermeisjes, etui met vakken voor pennen, zwart. Groot formaat, geschikt voor school en kantoor
Pennenetui, pennenhouder, etui voor tienermeisjes, etui met vakken voor pennen, zwart. Groot formaat, geschikt voor school en kantoor
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1  Heißluftfritteuse         AF400EU
Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF400EU
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 449
€ 259,53
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)
Meer voeding, meer ZERUP (65 ml)Wegwerp
€ 91,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,39
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Winterjas dames, lang - Warme jas met capuchon, winterparka met rits, slim-fit fleecejas met trekkoord en zakken, zwart, maat L
Winterjas dames, lang - Warme jas met capuchon, winterparka met rits, slim-fit fleecejas met trekkoord en zakken, zwart, maat L
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 145
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Apple USB-C naar Lightning oplaadkabel - 2 meter - Wit
Apple USB-C naar Lightning oplaadkabel - 2 meter - Wit
€ 7,73/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 748
€ 15,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Monin Kokosstroop, volume 1 liter
Monin Kokosstroop, volume 1 literWegwerp
€ 22.310,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Monin COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l siroop
Monin COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l siroop
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)
Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)Wegwerp
€ 31,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 147,50
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Luxe parasol met LED-verlichting, terrasparasol, 350 cm, tuinparasol, pergola - crème
Luxe parasol met LED-verlichting, terrasparasol, 350 cm, tuinparasol, pergola - crème
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 985
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB schwarz
Apple iPhone 15 128 GB schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 325,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 340
Gereviseerd
€ 385,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 364,00
Gratis bezorging
Verkoper: PelcDirect
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2189
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.