GymBeam - Ashwagandha (500 mg), 240 capsules

€ 41,25

€ 171,88 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Essensey Ashwagandha Forte, 666 mg – 90 capsules
Essensey Ashwagandha Forte, 666 mg – 90 capsules
€ 100,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,31
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - Ashwagandha KSM-66® 500mg, 90 capsules
GymBeam - Ashwagandha KSM-66® 500mg, 90 capsules
€ 322,09/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Stressondersteunende capsules - 500 mg, 60 capsules
Stressondersteunende capsules - 500 mg, 60 capsules
€ 270,15/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Osavi Ashwagandha Ekstra 400 mg (120 capsules) 5904139922569
Osavi Ashwagandha Ekstra 400 mg (120 capsules) 5904139922569
€ 95,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
ASHWAGANDHA EKSTRAKT (400 mg) 120 KAPSUŁEK - BIOWEN
ASHWAGANDHA-EXTRACT (400 mg), 120 capsules - BIOWEN
€ 55,91/1kg
€ 23,89
-46%
€ 12,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ashwagandha - 500 mg, 60 capsules
Ashwagandha - 500 mg, 60 capsules
€ 266,12/1kg
€ 17,83
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van OstroVit | Vitamine C 500 mg
OstroVit | Vitamine C 500 mg
€ 150,00/1l
€ 4,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Liposomale vitamine C - 500 mg, 70 capsules
Liposomale vitamine C - 500 mg, 70 capsules
€ 151,82/1kg
€ 11,69
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | Ashwagandha, 226 mg
SCITEC Nutrition | Ashwagandha, 226 mg
€ 204,67/1l
€ 12,28
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VoedingssupplementenKenay Zmikronizowany Resveratrol 200 Mg (300 capsules) 3047
VoedingssupplementenKenay Zmikronizowany Resveratrol 200 Mg (300 capsules) 3047
€ 148.999,99/1kg
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van ZŁOCIEŃ MARUNA  (360 mg) - 90 capsules - PURASANA
ZŁOCIEŃ MARUNA (360 mg) - 90 capsules - PURASANA
€ 13,28
-2%
€ 12,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bromelain 500 mg, hooggedoseerd, maagsapbestendig, 120 tabletten
Bromelain 500 mg, hooggedoseerd, maagsapbestendig, 120 tabletten
€ 337,06/1kg
€ 22,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van L-Theanine - 100 mg, 90 capsules
L-Theanine - 100 mg, 90 capsules
€ 105,88/1kg
€ 9,00
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Poľanatea Ashwagandha, 500 mg, 110 capsules
Poľanatea Ashwagandha, 500 mg, 110 capsules
€ 6,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Ashwagandha, 666 mg
6PAK Nutrition | Ashwagandha, 666 mg
€ 102,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam - Vitamine A (Retinol), 60 capsules
GymBeam - Vitamine A (Retinol), 60 capsules
€ 322,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BrainMax Testoboss 100 capsules | Maca, Ashwagandha | Mannenkracht
BrainMax Testoboss 100 capsules | Maca, Ashwagandha | Mannenkracht
€ 168,28/1l
€ 43,08
Verkoper: Michato
Productafbeelding van L-carnitine-L-tartraat 800 mg, 90 capsules
L-carnitine-L-tartraat 800 mg, 90 capsules
€ 215,00/1l
€ 12,90
Verkoper: FITS
Productafbeelding van Curcumine-fosfolipide - 620 mg, 60 capsules
Curcumine-fosfolipide - 620 mg, 60 capsules
€ 520,00/1kg
€ 32,24
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Inositol - 500 mg, 110 capsules
Inositol - 500 mg, 110 capsules
€ 109,47/1kg
€ 10,40
Verkoper: BioCare

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ashwagandha (500 mg) is een functioneel plantenextract met withanoliden, dat perfect past bij uw gezonde levensstijl.

Ashwagandha, ook bekend als Indische ginseng of winterkers, is een functioneel plantenextract gewonnen uit de wortel van Ashwagandha (Withania somnifera). Het bevat de werkzame stof withanolide, waar het ook op gestandaardiseerd is. Dit populaire voedingssupplement is een geweldige aanvulling op een gezonde en evenwichtige levensstijl.

Eén capsule bevat 500 mg extract, met een extractieverhouding van 25:1. In de praktijk betekent dit dat 12.500 mg van de oorspronkelijke grondstof zijn gebruikt om een bepaalde hoeveelheid extract te produceren. Dit zorgt voor een hoogwaardig product dat uw dagelijkse gezonde levensstijl ondersteunt.

Het supplement is verkrijgbaar in de vorm van handige capsules, waardoor het gemakkelijk in te nemen is. Als u uw gezondheid naar een hoger niveau wilt tillen, neem dan eenvoudigweg één tablet per dag in en sluit af met water of een andere vloeistof. Ashwagandha kan op elk moment van de dag worden ingenomen. Bovendien is het geschikt voor veganisten vanwege de zuiver plantaardige formule.

Ashwagandha zal uw lichaam verrassen met zijn vele gezondheidsvoordelen. U zult het niet alleen waarderen voor uw fysieke gezondheid, maar ook voor uw mentale en emotioneel welzijn. Het ondersteunt de stressbestendigheid van het lichaam, het dagelijkse energieniveau en bevordert tevens de slaap. Bovendien kan het de spieropbouw, het geheugen, het leren en de kwaliteit van de vrouwelijke en mannelijke voortplanting ondersteunen. Ashwagandha helpt ook om de gezondheid van de ademhalingsorganen en de huid te behouden. Het is een veelzijdig supplement dat de algemene kwaliteit en vitaliteit van het lichaam ondersteunt.

Ashwagandha (500 mg) en de voordelen ervan

  • Bevat een functioneel plantenextract uit de wortel van Ashwagandha (Withania somnifera).
  • Bekend als Indiase ginseng of winterkers.
  • Bevat de werkzame stof Withanolide.
  • Geschikt voor de algemene gezondheid.
  • In handige capsules.
  • Gemakkelijk in te nemen.
  • Geschikt voor veganisten.

Aanvullende voordelen

  • Helpt bij de geestelijke en fysieke gezondheid.
  • Kan helpen bij spieropbouw, leren, geheugen of de kwaliteit van de vrouwelijke en mannelijke voortplanting.
  • Helpt bij stressbestendigheid, energieniveau en het inslapen.
  • Draagt bij aan het behoud van de gezondheid van huid en luchtwegen.

Andere namen voor Ashwagandha

  • Slaapbessen, paardenwortel, winterkers, Indiase ginseng.

Ingrediënten

Ashwagandha-wortelextract 25:1 (Withania somnifera) (5% Withanolide), vulstof (microkristalijne cellulose), antiklontermiddel (magnesiumstearaat), hypromellosecapsule.

Aanbevolen gebruik

Neem dagelijks één capsule in.

Voedingswaarden

Voedingswaarden1 portie (1 capsule)
Ashwagandha-wortelextract 25:1 (Withania somnifera)500 mg
  • Withanolide
25 mg

Waarschuwing

Voedingssupplement. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet. Dit product is geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Dit product is niet geschikt voor kinderen, zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven. Buiten bereik van jonge kinderen houden. n op een droge plaats, beschermd tegen direct zonlicht en bij kamertemperatuur.

Ingrediënten
Ashwagandha-wortelextract 25:1 (Withania somnifera) (5% withanoliden), vulstof (microkristalcellulose), antiklontermiddel (magnesiumstearaat), hypromellosecapsule
Gewicht
240 g
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Verkoopbenaming
voedingssupplementen
Fabrikant
GymBeam
Aantal stuks
240
Aanbevolen dosering
Neem dagelijks één capsule in.
EAN
8586025607704

Ingrediënten
Ashwagandha-wortelextract 25:1 (Withania somnifera) (5% withanoliden), vulstof (microkristalcellulose), antiklontermiddel (magnesiumstearaat), hypromellosecapsule
Gewicht
240 g
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Verkoopbenaming
voedingssupplementen
Fabrikant
GymBeam
Aantal stuks
240
Aanbevolen dosering
Neem dagelijks één capsule in.
EAN
8586025607704
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Essensey Ashwagandha Forte, 666 mg – 90 capsules
Essensey Ashwagandha Forte, 666 mg – 90 capsules
€ 100,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,31
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) (Creapure®) - 225g | Spieropbouw | Massaopbouw | Toename van kracht | Hoge biologische beschikbaarheid | Hoogste kwaliteitsnormen
Creatine (Kreatine) (Creapure®) - 225g | Spieropbouw | Massaopbouw | Toename van kracht | Hoge biologische beschikbaarheid | Hoogste kwaliteitsnormen
€ 100,39/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GymBeam Proteïnepoeder Just Whey, 2000 g, chocolademelk smaak
GymBeam Proteïnepoeder Just Whey, 2000 g, chocolademelk smaak
€ 54,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 109,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam Proteïnepoeder Just Whey, 1000 g, Banaan
GymBeam Proteïnepoeder Just Whey, 1000 g, Banaan
€ 71,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam Natuurlijke Pindakaas - Hoog proteïnegehalte, plantaardige bron van eiwitten en vetten, gezonde pindakaas zonder toegevoegde suiker en palmolie (900 g, glad)
GymBeam Natuurlijke Pindakaas - Hoog proteïnegehalte, plantaardige bron van eiwitten en vetten, gezonde pindakaas zonder toegevoegde suiker en palmolie (900 g, glad)
€ 26,98/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sardines - Natuurlijk, 135g
Sardines - Natuurlijk, 135g
€ 34,30/1kg
€ 4,63
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van GymBeam Proteïnepoeder Just Whey 1000 g, witte chocolade en kokos
GymBeam Proteïnepoeder Just Whey 1000 g, witte chocolade en kokos
€ 71,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,50
-7%
€ 71,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
Neradin Actieve Capsules, speciaal ontwikkeld voor de behoeften van mannen, 70 capsules
€ 868,15/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 46,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sardines - Biologische olijfolie, 135g
Sardines - Biologische olijfolie, 135g
€ 36,07/1kg
€ 4,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van GymBeam - Anabolic Whey 1000 g, aardbeiensmaak
GymBeam - Anabolic Whey 1000 g, aardbeiensmaak
€ 56,22/1l
€ 56,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 56,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GymBeam - Ashwagandha KSM-66® 500mg, 90 capsules
GymBeam - Ashwagandha KSM-66® 500mg, 90 capsules
€ 322,09/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam Proteïnepoeder Just Whey, 1000 g, Vanille-ijs smaak
GymBeam Proteïnepoeder Just Whey, 1000 g, Vanille-ijs smaak
€ 71,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,50
-7%
€ 71,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam Proteïnepoeder Just Whey 2000 g, Vanille-ijs smaak
GymBeam Proteïnepoeder Just Whey 2000 g, Vanille-ijs smaak
€ 58,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 117,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam ZERO SIROOP Chocolade – zonder suiker, topping, siroop, zonder vet, ideaal om gerechten en desserts te verfijnen, glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en veganistisch
GymBeam ZERO SIROOP Chocolade – zonder suiker, topping, siroop, zonder vet, ideaal om gerechten en desserts te verfijnen, glutenvrij, lactosevrij, vegetarisch en veganistisch
€ 67,72/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam Chelatiemagnesium - Hoge dosering capsules, 225 mg per dagelijkse dosis, ondersteunt de spierfunctie, de geestelijke gezondheid en het zenuwstelsel, vermindert vermoeidheid en is belangrijk voor de energieproductie
GymBeam Chelatiemagnesium - Hoge dosering capsules, 225 mg per dagelijkse dosis, ondersteunt de spierfunctie, de geestelijke gezondheid en het zenuwstelsel, vermindert vermoeidheid en is belangrijk voor de energieproductie
€ 264,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,79
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam Proteïnepoeder Just Whey, 1000 g, chocolademelk smaak
GymBeam Proteïnepoeder Just Whey, 1000 g, chocolademelk smaak
€ 71,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,50
-7%
€ 71,62
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Anabolic Whey 2500 g, vanille smaak
GymBeam - Anabolic Whey 2500 g, vanille smaak
€ 40,75/1l
€ 111,55
-€ 9,68
€ 101,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam Vloeibaar Eiwit - een handige vorm van 100% eiwit, een snelle en complete bron van eiwitten, ideaal voor eiwitshakes, bakken en koken
GymBeam Vloeibaar Eiwit - een handige vorm van 100% eiwit, een snelle en complete bron van eiwitten, ideaal voor eiwitshakes, bakken en koken
€ 28,69/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Creatine Monohydraat, citroensmaak
6PAK Nutrition | Creatine Monohydraat, citroensmaak
€ 42,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
€ 77,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,48
-54%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
€ 109,37/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 22,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gymnastiekbal GymBeam - FitBall (85 cm)
Gymnastiekbal GymBeam - FitBall (85 cm)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Strex Beamer - 1080P Full HD - 15000 Lumen - Draadloos Streamen - WiFi - Bluetooth - Mini Beamer - Projector
Strex Beamer - 1080P Full HD - 15000 Lumen - Draadloos Streamen - WiFi - Bluetooth - Mini Beamer - Projector
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
€ 63,18/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van GymBeam - Anabolic Whey 1000 g, vanille smaak, AI-gegenereerde afbeelding
GymBeam - Anabolic Whey 1000 g, vanille smaak
€ 56,22/1l
€ 56,22
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medisana voetmassageapparaat FM 900
Medisana voetmassageapparaat FM 900
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 151,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 18 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ashwagandha
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg