Versie:

chocolade

BODYLAB Pure Muscle Gainer - 2000g - Chocolade

€ 88,77

€ 86,99-2%

€ 43,50 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Dieetproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BODYLAB Pure Muscle Gainer - 2000g - Banaan smaak
BODYLAB Pure Muscle Gainer - 2000g - Banaan smaak
€ 44,39/1kg
€ 88,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Vitamine- en mineralenpoeder, kersensmaak, 350 gram
MEGAMAX Nutrition Vitamine- en mineralenpoeder, kersensmaak, 350 gram
€ 16,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Maaltijdvervangers - Biotech USA - Dieetshake (720g) - Banaan smaak
Maaltijdvervangers - Biotech USA - Dieetshake (720g) - Banaan smaak
€ 54,61/1kg
€ 39,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Elektrolytenpoeder, 120g, citroen-limoen smaak
Elektrolytenpoeder, 120g, citroen-limoen smaak
€ 367,17/1l
€ 44,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oshee Baton met eiwit, smaak: noot & karamel, 49 gram
Oshee Baton met eiwit, smaak: noot & karamel, 49 gram
€ 49,60/1kg
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BrainMax BRAINFOOD®, 90 plantaardige capsules
BrainMax BRAINFOOD®, 90 plantaardige capsules
€ 75,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van XXL Nutrition Dieetshake, lactosevrij, chocolade (480 gram)
XXL Nutrition Dieetshake, lactosevrij, chocolade (480 gram)
€ 18,45
-6%
€ 17,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van XXL Nutrition Complex Carb Gainer Banaan (1000 gram)
XXL Nutrition Complex Carb Gainer Banaan (1000 gram)
€ 27,48
-6%
€ 25,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Performance Amino Elektrolyten Complex, EAA + Elektrolyten, 600g. Smaak: Cola
Performance Amino Elektrolyten Complex, EAA + Elektrolyten, 600g. Smaak: Cola
€ 75,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marevia Ovary - Poeder met Inositol, Magnesiumcitraat, Ashwagandha-extract - 150 g
Marevia Ovary - Poeder met Inositol, Magnesiumcitraat, Ashwagandha-extract - 150 g
€ 117,87/1l
€ 17,68
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Puba proteïne-reep zonder aardbeismak, 45 gram
Puba proteïne-reep zonder aardbeismak, 45 gram
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van XXL Nutrition Dieetshake Chocolade (480 gram)
XXL Nutrition Dieetshake Chocolade (480 gram)
€ 19,20
-6%
€ 18,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BeKeto Dieet Keto Shake - Natuurlijke chocoladesmaak, 500g
BeKeto Dieet Keto Shake - Natuurlijke chocoladesmaak, 500g
€ 31,24
-4%
€ 29,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Enervit Gel, cola-smaak, 25 ml
Enervit Gel, cola-smaak, 25 ml
€ 831,20/1l
€ 21,77
-4%
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KBruShop Farmasi Nutriplus Collageenpoeder, chocoladesmaak, 210 gram
KBruShop Farmasi Nutriplus Collageenpoeder, chocoladesmaak, 210 gram
€ 357,10/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: KBruSHOP
Productafbeelding van ENERVIT G Sport drankpoeder, 300g - sinaasjesmaak
ENERVIT G Sport drankpoeder, 300g - sinaasjesmaak
€ 0,06/1l
€ 31,79
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Choline en inositol (120 capsules)
Choline en inositol (120 capsules)
€ 278.250,01/1kg
€ 55,65
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Enervit Isocarb C2:1, citroensmaak, 65 gram
Enervit Isocarb C2:1, citroensmaak, 65 gram
€ 21,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Voxberg Rijstmaaltijd 600 g, aardbei-chia / Granen en pap (haver, rijst) / Heerlijke, eiwitrijke rijstpap zonder toegevoegde suiker
Voxberg Rijstmaaltijd 600 g, aardbei-chia / Granen en pap (haver, rijst) / Heerlijke, eiwitrijke rijstpap zonder toegevoegde suiker
€ 37,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Regeneratiedrank Enervit R2, sinaasjesmaak, 50 gram
Regeneratiedrank Enervit R2, sinaasjesmaak, 50 gram
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Pure Muscle Gainer van BODYLAB

Waardevolle voedingsstoffen en voldoende calorieën voor je opbouwperiode.


Wat bevat de Pure Muscle Gainer van BODYLAB?

Onze Pure Muscle Gainer bevat per 100g 33g natuurlijke koolhydraten, afkomstig van haver, en een melkeiwitmatrix bestaande uit wei-eiwitconcentraat, melkeiwitconcentraat, calciumcaseïnaat, wei-eiwitisolaat en kippenei-eiwit. In totaal bevat het 40g eiwit per 100g poeder, plus 12g vet. Naast koolhydraten, vetten en eiwitten is ook creatinemonohydraat toegevoegd. Per 100g zijn er 1,5g, wat neerkomt op 1,3g puur creatine. Elke shake bevat, afhankelijk van de mengverhouding op basis van lichaamsgewicht, 326,4 kcal (80g poeder) tot 652,8 kcal (160g poeder).


Waarom Pure Muscle Gainer?

Door het hoge eiwitgehalte, samengesteld uit langzaam en snel beschikbare eiwitbronnen, draagt de Pure Muscle Gainer bij aan het behoud en de opbouw van spiermassa. De eiwitcombinatie heeft een uitgebreid aminozuurprofiel met alle EAA's (waaronder de BCAA's leucine, isoleucine en valine). De koolhydraten uit haver leveren energie voor de training en ondersteunen de calorie-inname tijdens de opbouwperiode. 1-3 shakes kunnen per dag worden geconsumeerd. Er is keuze uit verschillende smaken.
Door de toevoeging van creatine ondersteunt de gainer de creatinevoorziening, om de 3g voor de verhoging van de fysieke prestaties bij krachttraining tijdens kortdurende intensieve fysieke inspanning te bereiken. Dit wordt bijvoorbeeld bereikt met 3 shakes van 80g poeder en 300ml water.


Wie gebruikt de Pure Muscle Gainer en hoe wordt deze gebruikt?

De gainer kan door alle atleten in opbouwfasen worden gebruikt als aanvulling op hun dagelijkse voeding. Het levert belangrijke voedingsstoffen en calorieën die het lichaam kan gebruiken voor de opbouw van spieren en massa. Elke shake van 80-160g poeder (mengverhouding aanpassen aan het persoonlijke lichaamsgewicht, bijvoorbeeld tot 80kg lichaamsgewicht 80g poeder mengen met 300ml water, boven 100kg 160g met 600ml water) levert tussen de 326,4 kcal (80g poeder) en 652,8 kcal (160g poeder).


Voedingswaarden

Gemiddelde voedingswaarden per 100 g:

Voedingswaardeper 100 g
Energie1717 kJ (408 kcal)
Vet12,0 g
  • waarvan verzadigde vetzuren
8,7 g
Koolhydraten33,0 g
  • waarvan suikers
11,0 g
Vezels7,0 g
Eiwit40,0 g
Zout0,30 g


Voedingsstoffen & andere stoffen per 100 g:

Stofper 100 g
Creatine Monohydraat1,5 g

Let op: De waarden zijn gebaseerd op de smaak Chocolade.

Kleur
Bruin
Fabrikant
BODYLAB
Versie
chocolade
Allergenen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Gewicht
2000 g
Aantal stuks
1
Smaak
Chocolade
Inhoud
2000 ml
Ingrediënten
Melkproteïncomplex (wei-eiwitconcentraat, calciumcaseïnaat, wei-eiwitisolaat), eiwit, havermeel, kokosolie, inuline, creatine, verdikkingsmiddel: guarkernmeel; 5% cacao, kleurstoffen: karamel, karmijn; aroma, verdikkingsmiddel: xanthaangom; zoetstoffen: acesulfaam K, sucralose; antiklontermiddel: siliciumdioxide; emulgator: sojalecithine.
Aanbevolen dosering
Voor een portie Pure Muscle Gainer poeder, meng het met water in een shaker of blender en roer goed. Afhankelijk van uw behoeften, kunt u 1 tot 3 shakes per dag drinken om uw dagelijkse voeding aan te vullen. Afhankelijk van uw lichaamsgewicht, kies de volgende mengverhoudingen: Tot 80 kg: Meng 2 maatschepjes (80 g poeder) met 300 ml water. 80 - 100 kg: Meng 3 maatschepjes (120 g) met 450 ml water. Vanaf 100 kg: Meng 4 maatschepjes (160 g) met 600 ml water.
Levensmiddelenbedrijven
BODYLAB
Verkoopbenaming
Poeder met een eiwitmengsel en havermout, bedoeld voor het maken van een koud drankje in verschillende smaken. Bevat zoetstoffen.
EAN
4260640852148

Kleur
Bruin
Fabrikant
BODYLAB
Versie
chocolade
Allergenen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Gewicht
2000 g
Aantal stuks
1
Smaak
Chocolade
Inhoud
2000 ml
Ingrediënten
Melkproteïncomplex (wei-eiwitconcentraat, calciumcaseïnaat, wei-eiwitisolaat), eiwit, havermeel, kokosolie, inuline, creatine, verdikkingsmiddel: guarkernmeel; 5% cacao, kleurstoffen: karamel, karmijn; aroma, verdikkingsmiddel: xanthaangom; zoetstoffen: acesulfaam K, sucralose; antiklontermiddel: siliciumdioxide; emulgator: sojalecithine.
Aanbevolen dosering
Voor een portie Pure Muscle Gainer poeder, meng het met water in een shaker of blender en roer goed. Afhankelijk van uw behoeften, kunt u 1 tot 3 shakes per dag drinken om uw dagelijkse voeding aan te vullen. Afhankelijk van uw lichaamsgewicht, kies de volgende mengverhoudingen: Tot 80 kg: Meng 2 maatschepjes (80 g poeder) met 300 ml water. 80 - 100 kg: Meng 3 maatschepjes (120 g) met 450 ml water. Vanaf 100 kg: Meng 4 maatschepjes (160 g) met 600 ml water.
Levensmiddelenbedrijven
BODYLAB
Verkoopbenaming
Poeder met een eiwitmengsel en havermout, bedoeld voor het maken van een koud drankje in verschillende smaken. Bevat zoetstoffen.
EAN
4260640852148
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Vanille. 30 porties. Poeder. Multi-componenten eiwit. Sojaproteïne. Caseïne. Tarwe-eiwit. Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 29,19/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mutant Mass Gainer, Smaak: Cookies & Cream, 2270 gram, Artikelnummer: 17864
Mutant Mass Gainer, Smaak: Cookies & Cream, 2270 gram, Artikelnummer: 17864
€ 227,55/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 45,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Blackview Acebook 10, 18,5-inch display, FHD IPS, Intel, 16GB+512GB, Windows 11 Pro notebook, N6000, FHD+ IPS, siliconen toetsenbordbescherming (Duits)
Blackview Acebook 10, 18,5-inch display, FHD IPS, Intel, 16GB+512GB, Windows 11 Pro notebook, N6000, FHD+ IPS, siliconen toetsenbordbescherming (Duits)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 529,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Proactieve X-Mass gewichtstoename, multi-proteïne, koolhydraten, voor het opbouwen van spiermassa, smaak: chocolade, 1 kg
Proactieve X-Mass gewichtstoename, multi-proteïne, koolhydraten, voor het opbouwen van spiermassa, smaak: chocolade, 1 kg
€ 6,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van SFD Berberine - Voedingssupplement ter ondersteuning van een gezond metabolisme, 90 tabletten
SFD Berberine - Voedingssupplement ter ondersteuning van een gezond metabolisme, 90 tabletten
€ 139,29/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,75
Verkoper: jbnutrieu

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.