Inhoud:

5.04 l
  • 5.04 l
  • 10.08 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 20.1 l
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

5.04 kg
  • 5.04 kg
  • 10.08 kg
    Beschikbare opties weergeven
  • 20.1 kg
    Beschikbare opties weergeven

FUXTEC Herfstbemestingsmeststof FX-RDH5 | Kaliummeststof voor ongeveer 250 m² | 5 kg korrels voor herfstonderhoud | Bevriest niet en zorgt voor een veerkrachtig gazon

10%besparen
Voucher is geactiveerd
91%
Slechts tot 30 september
Voucher is geactiveerdSlechts tot 30 september
91%
Korting verleend door FUXTEC
Korting verleend door FUXTEC
€ 19,90
Prijs zonder voucher: € 19,90

€ 17,91-9%

€ 3,95 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Substral Langzame Werking Meststof voor Gazon, geschikt voor 250 m², 5 kg
Substral Langzame Werking Meststof voor Gazon, geschikt voor 250 m², 5 kg
€ 16,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,14
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Herfstbemesting voor gazon, FLORIA, 2,5 kg
Herfstbemesting voor gazon, FLORIA, 2,5 kg
€ 5,24/1kg
€ 13,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COMPO 23741 COMPO Gazonmeststof voor langdurige werking, 20 kg voor 800 m²
COMPO 23741 COMPO Gazonmeststof voor langdurige werking, 20 kg voor 800 m²
€ 3,97/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 79,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Agro FLORIA graszaad voor robotmaaiers, 25 kg
Agro FLORIA graszaad voor robotmaaiers, 25 kg
€ 13,12/1kg
€ 32,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking |  Germany
FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking | Germany
€ 2,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Granulaire kalkmeststof voor gazon, 10 kg
Granulaire kalkmeststof voor gazon, 10 kg
€ 1,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,00
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Meststof voor gazon, 4 acties, 260 m², 10,5 kg - Fertiligene
Meststof voor gazon, 4 acties, 260 m², 10,5 kg - Fertiligene
€ 8,52/1kg
€ 89,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AGRO Herfstbemesting voor gazon, 5 kg, AGRO 000343
AGRO Herfstbemesting voor gazon, 5 kg, AGRO 000343
€ 9,04/1kg
€ 45,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO Vedro, meststof voor gazon, 10 kg
AGRO Vedro, meststof voor gazon, 10 kg
€ 5,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rasdrijfmest Florovit "Mistrzowski Trawnik" 25 kg, geschikt voor gazons met mos
Rasdrijfmest Florovit "Mistrzowski Trawnik" 25 kg, geschikt voor gazons met mos
€ 3,11/1kg
€ 77,75
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Herfstbemesting voor gazon, minerale meststof, 1,1 kg
Herfstbemesting voor gazon, minerale meststof, 1,1 kg
€ 15,36/1kg
€ 17,90
-5%
€ 16,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit meststof, kalkhoudend, 5 kg. Microflora 3-in-1 met humuszuren
Florovit meststof, kalkhoudend, 5 kg. Microflora 3-in-1 met humuszuren
€ 3,37/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,17
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van FLORIA GUÁNO meststof met zeewier, 0,8 kg
FLORIA GUÁNO meststof met zeewier, 0,8 kg
€ 28,34/1kg
€ 22,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BOPON kalk voor de tuin, korrelvormig, 1 kg
BOPON kalk voor de tuin, korrelvormig, 1 kg
€ 3,46/1kg
€ 3,46
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Agro Herfstbemesting voor naaldbomen, 2,5 kg
Agro Herfstbemesting voor naaldbomen, 2,5 kg
€ 10,07/1kg
€ 25,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SUBSTRAL® 67100 SUBSTRAL® Rasen-Vital Rasendünger 1,0 l
SUBSTRAL® 67100 SUBSTRAL® Rasen-Vital Rasendünger 1,0 l
€ 45,91/1l
€ 45,91
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van AGRO NPK 11-7-7 zeoliet, 3 kg. AGRO 000301
AGRO NPK 11-7-7 zeoliet, 3 kg. AGRO 000301
€ 2,31/1kg
€ 6,92
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SUBSTRAL® 82320 SUBSTRAL® START Rasendünger 2,0 kg
SUBSTRAL® 82320 SUBSTRAL® START Rasendünger 2,0 kg
€ 17,50/1kg
€ 34,99
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FUXTEC Herfstgrasvoeding FX-RDH5 - Een gezond gazon in de herfst - Gemaakt in Duitsland

Gerichte voedingsstoffen voor tot 250 m² - De FUXTEC FX-RDH5 helpt uw gazon gezond door de koude maanden. Dankzij de uitgebalanceerde samenstelling versterkt het de grasmat, maakt het deze beter bestand tegen vorst en zorgt het voor een weelderig groene kleur tot in de winter.

Een dicht en sterk gazon heeft in de herfst speciale verzorging nodig. De FX-RDH5 levert precies de voedingsstoffen die nu belangrijk zijn: de speciaal samengestelde formule verhoogt de weerstand tegen vorst en belasting, terwijl organisch gebonden stikstof zorgt voor een duurzame toevoer van voedingsstoffen tot in het voorjaar.

Kenmerken in een overzicht

  • Geschikt voor gazons tot 250 m²
  • Optimale kaliumwaarde voor het versterken van de celstructuur
  • Bevordert een dicht, weelderig groen groei, zelfs bij lage temperaturen
  • Ondersteunt het herstel na de zomerse belasting
  • Verbetert de winterhardheid
  • Fijne korrelstructuur - gemakkelijk en gelijkmatig te verdelen
  • Langdurige werking door gecontroleerde afgifte van voedingsstoffen
  • Gebruikstijd: augustus tot oktober, bij droog weer op vochtige grond

Werking en effect

De herfstgrasvoeding werkt in verschillende stappen: eerst versterkt het de wortels, zodat het gras voedingsstoffen en water beter kan opnemen. Vervolgens stabiliseert het verhoogde kaliumgehalte de celstructuur en beschermt het het gazon tegen vorstschade.

Bijzonderheden

Het fijnkorrelige granulaat van de FX-RDH5 verdeelt zich gelijkmatig en voorkomt klontvorming. Hierdoor kan de toepassing met de hand of met een strooier nauwkeurig worden geregeld - ideaal voor particuliere tuinen en kleinere oppervlakken.

Let op: De productverpakking geeft het bereik aan op basis van de maximale toedieningshoeveelheid. De werkelijke hoeveelheid kan variëren, afhankelijk van het gazon en de dosering.

Geschikt voor 
MerkFUXTEC
Kleur 
ProducttypeVoeding
Gewicht
5.04 kg
Inhoud
5.04 l
Model
FX-RDH5
Aantal stuks
1
EAN
4260727547646
MPN (Manufacturer Part Number)
FX-RDH5
Fabrikant
Fuxtec

Gewicht
5.04 kg
Inhoud
5.04 l
Model
FX-RDH5
Aantal stuks
1
EAN
4260727547646
MPN (Manufacturer Part Number)
FX-RDH5
Fabrikant
Fuxtec
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking |  Germany
FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking | Germany
€ 2,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
€ 6,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 15,50
-16%
€ 12,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
€ 6,14/1kg
€ 31,72
-3%
€ 30,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
€ 2,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 8,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Apple iPhone SE, 11,9 cm (4,7 inch), 1334 x 750 pixels, 64 GB opslag, 12 MP camera, iOS 15, zwart
Apple iPhone SE, 11,9 cm (4,7 inch), 1334 x 750 pixels, 64 GB opslag, 12 MP camera, iOS 15, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 698,73
-€ 346,23
€ 352,50
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van PARKSIDE® 40V accu-grasmaaier »PRMA 40-Li B3«, zonder accu en oplader
PARKSIDE® 40V accu-grasmaaier »PRMA 40-Li B3«, zonder accu en oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 272,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 13,18/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 13,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 3 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 3 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 8,39/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 25,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 5 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 5 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 7,44/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 37,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van FUXTEC Herfstbemestingsmeststof FX-RDH10 | Kaliummeststof voor ongeveer 500 m² | 10 kg korrels voor herfstonderhoud | Bevriest niet en zorgt voor een veerkrachtiger gazon
FUXTEC Herfstbemestingsmeststof FX-RDH10 | Kaliummeststof voor ongeveer 500 m² | 10 kg korrels voor herfstonderhoud | Bevriest niet en zorgt voor een veerkrachtiger gazon
€ 2,97/1kg
€ 29,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 349,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 37,00
-10%
€ 33,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg