Chilivlokken, premium kwaliteit, 10 gram
€ 1,27
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,21-4%
€ 121,00 / 1kg
plus € 14,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Chili & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Kamis zoete paprika, 425 g
€ 25,30/1kg
€ 11,89
Verkoper: Katomix

Gedroogde, gemalen chilivlokken, 100 gram
€ 40,10/1l
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop

Eder Gewürze - Chipotle chilivlokken - 1 kg
€ 73,30/1kg
€ 73,30
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Kalabrese Bomba-saus, 290 gram
€ 26,79/1l
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop

Zoete paprika, Kamis, 16 gram
€ 54,00/1kg
€ 1,40
-22%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,08
Verkoper: Katomix

Eder Kruiden - Fijngehakte chilivlokken - 1 kg
€ 59,49/1kg
€ 59,49
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Eder Gewürze - Habanero gemalen - 1kg
€ 101,50/1kg
€ 101,50
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Eder Kruiden - Gemalen chilivlokken - 1 kg
€ 18,74/1kg
€ 18,74
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

TriPack Chili Chipotle, Guajillo & Ancho, 100 gram
€ 0,05/1kg
€ 4,90
Verkoper: LaProve

Hosan Paprika Chili Poeder Gochugaru, 500g
€ 17,00/1kg
€ 8,95
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,50
Verkoper: Katomix

Eder Gewürze - Chili Chipotle rood gemalen - 1kg
€ 65,97/1kg
€ 65,97
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Eder Gewürze - Wiri Wiri Chili - 1kg
€ 112,77/1kg
€ 112,77
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Eder Kruiden - Gehakte chilipepers - 1 kg
€ 22,55/1kg
€ 22,55
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Gevulde Italiaanse chilipepers, 290 gram
€ 37,45/1l
€ 10,86
Verkoper: ItalianGourmetShop

Eder Gewürze - - Chilipepers gemalen - 1kg
€ 30,98/1kg
€ 30,98
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Kotányi Gerookte Paprika, Pittig, Gemalen, 22 gram
€ 4,64/1kg
€ 1,22
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,16
Verkoper: Katomix

Eder Kruiden - Chili Habanero - 1 kg
€ 115,59/1kg
€ 115,59
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Eder Gewürze - Chili Bih Jolokia - 1 kg
€ 248,09/1kg
€ 248,09
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Eder Kruiden - Gehakte chilipepers - 1 kg
€ 22,55/1kg
€ 22,55
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Eder Gewürze - Gehakte jalapeño chili, groen - 1 kg
€ 53,57/1kg
€ 53,57
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Wacht niet langer, bestel vandaag nog Prymat Chili in vlokken! Voeg een pittige smaak toe aan uw favoriete gerechten en geniet van een unieke smaakervaring!
- Ingrediënten
- Beschrijving
- Voedingswaarde
- Beschrijving
- Gewicht
- 10 g
- Levensmiddelenbedrijven
- CARUNO
- Verkoopbenaming
- Chili vlokken, gedroogd en verkruimeld, 10 gram
- Fabrikant
- Prymat
- EAN
- 5901135054157
- Ingrediënten
- Beschrijving
- Voedingswaarde
- Beschrijving
- Gewicht
- 10 g
- Levensmiddelenbedrijven
- CARUNO
- Verkoopbenaming
- Chili vlokken, gedroogd en verkruimeld, 10 gram
- Fabrikant
- Prymat
- EAN
- 5901135054157
Gaat ook goed samen met

Cayennepiper 1 kg, gemalen chilipoeder, pittig, scherp, geschikt voor vlees, vis, en andere gerechten
€ 19,18/1kg
€ 19,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

TriPack Chili: Chipotle, Pasilla en Ancho, 100 gram
€ 249,90/1l
€ 24,99
Verkoper: LaProve

Diamond Sambal Oelek, pittig, 740g
€ 5,66/1kg
€ 6,28
Verkoper: Store-Germany
![Productafbeelding van [ 100g ] TRS Extra scherpe rode chilipepers / GROF GEMALEN CHILIVLOKKEN / Grof gemalen, extra pittige chilivlokken](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/d719500951ca725ed98909e8729b0c85.webp)
[ 100g ] TRS Extra scherpe rode chilipepers / GROF GEMALEN CHILIVLOKKEN / Grof gemalen, extra pittige chilivlokken
€ 41,10/1kg
€ 4,11
Verkoper: Katomix

TriPack Chili Chipotle, Guajillo & Ancho, 100 gram
€ 0,05/1kg
€ 4,90
Verkoper: LaProve
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.