Santa Maria Tortilla Wrap, zacht, 30 cm, 900 g - Grote, zachte wraps, ideaal voor burrito's

€ 23,99

€ 26,66 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Broden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Amaizin Tortilla Wraps  (6 Stuks)
Amaizin Tortilla Wraps (6 Stuks)
€ 11,96/1kg
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bfree Naan Bread (240 gr)
Bfree Naan Bread (240 gr)
€ 26,38/1kg
€ 6,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Terrasana Naan Knoflook  (240 gr)
Terrasana Naan Knoflook (240 gr)
€ 15,63/1kg
€ 4,09
-8%
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Öz-Yil Turkse dürümbroodjes, dönerbrood, tortilla's, Lahmacun, 25 cm, 16 stuks, 1070g
Öz-Yil Turkse dürümbroodjes, dönerbrood, tortilla's, Lahmacun, 25 cm, 16 stuks, 1070g
€ 13,09/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,01
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Schnitzer Meergranen Brood (250 gr)
Schnitzer Meergranen Brood (250 gr)
€ 13,00/1kg
€ 3,36
-3%
€ 3,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Boekweitbrood Glutenvrij  (250 gr)
Schnitzer Boekweitbrood Glutenvrij (250 gr)
€ 14,16/1kg
€ 4,22
-16%
€ 3,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pompoenroom "Capricci" 580 gram - Demetra
Pompoenroom "Capricci" 580 gram - Demetra
€ 21,55/1kg
€ 13,75
-9%
€ 12,50
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van L'Angelus Camu Settes Spelt  (2 Stuks)
L'Angelus Camu Settes Spelt (2 Stuks)
€ 13,30/1kg
€ 5,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mamut Sucharki, zonder toegevoegde suikers, 225 gram
Mamut Sucharki, zonder toegevoegde suikers, 225 gram
€ 12,52/1kg
€ 2,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lajkonik Krakers, mini, met de smaak van spek, 100 gram
Lajkonik Krakers, mini, met de smaak van spek, 100 gram
€ 19,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,44
-21%
€ 1,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIMER CROUTONS, ONGEKruid, 500G
LEIMER CROUTONS, ONGEKruid, 500G
€ 16,68/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,34
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Spichlerz Varkensvet met vlees en appel, 160 gram
Spichlerz Varkensvet met vlees en appel, 160 gram
€ 16,75/1kg
€ 2,82
-4%
€ 2,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Terrasana Kiembrood Rogge Naturel -  (400 gr)
Terrasana Kiembrood Rogge Naturel - (400 gr)
€ 10,32/1kg
€ 4,50
-8%
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rijstwafels met chocolade, dessertvariant, 60 gram
Rijstwafels met chocolade, dessertvariant, 60 gram
€ 26,14/1kg
€ 1,93
-5%
€ 1,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenbroodjes Mamut, 150 gram
Kruidenbroodjes Mamut, 150 gram
€ 10,26/1kg
€ 3,31
-28%
€ 2,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Polenta met steenpadden, 400 gram.
Polenta met steenpadden, 400 gram.
€ 21,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,46
-9%
€ 8,60
Verkoper: italia-genuss
Bestseller
Productafbeelding van Pural Beschuit Spelt Demeter (200 gr)
Pural Beschuit Spelt Demeter (200 gr)
€ 15,55/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Chilipepers Guajillo, hele pepers, zonnedroogd, 200 gram
Chilipepers Guajillo, hele pepers, zonnedroogd, 200 gram
€ 61,35/1kg
€ 12,27
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Nairns Flatbread Rosemary & Seasalt (150 gr)
Nairns Flatbread Rosemary & Seasalt (150 gr)
€ 25,80/1kg
€ 3,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SZYNKA Salade met ham en ei, 140g, Lisner
SZYNKA Salade met ham en ei, 140g, Lisner
€ 11,75/1kg
€ 1,88
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Santa Maria Tortilla Wrap Zacht, 30 cm, 900 g - Grote, zachte tortilla's gemaakt van tarwemeel, ideaal voor burrito's, wraps, shawarma en andere gerechten. Deze XL tortilla's zijn veelzijdig, oprolbaar en bestand tegen knijpen, waardoor ze bijzonder duurzaam en voordelig zijn. Perfect voor heerlijke, veganistische maaltijden zonder toegevoegde suiker. Kan worden ingevroren, houdbaar tot 6 maanden. Ingrediënten: Tarwemeel (65%), water, koolzaadolie, tarwegluten, haver- en tarwevezels en meer. Voedingswaarden per 100 g: 311 kcal, 6,6 g vet, 53 g koolhydraten, 8,1 g eiwitten, 0,77 g zout.
Ingrediënten
Ingrediënten: Tarwemeel (met calciumcarbonaat, ijzer, niacine, thiamine) (65%), water, koolzaadolie, bevochtigingsmiddel (E422), tarwegluten, rijsmiddelen (E450, E500), zuurteregelaar (E296), conserveermiddelen (E21), stabilisatoren (E21), emulgatoren E24, E202, (E466, E412), havervezels, tarwevezels.
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1312 kJ / 311 kcal Vetten: 6,6 g waarvan verzadigde vetzuren: 1,1 g Koolhydraten: 53 g waarvan suikers: 1,5 g Vezels: 2,9 g Eiwitten: 8,1 g Zout: 0,77 g
Gewicht
900 g
Levensmiddelenbedrijven
Råsundavägen 18, 169 56 Solna, Santa Maria AB, SE
Verkoopbenaming
Santa Maria Tortilla, zachte wrap, 30 cm
Fabrikant
EAN
7311311027666

Ingrediënten
Ingrediënten: Tarwemeel (met calciumcarbonaat, ijzer, niacine, thiamine) (65%), water, koolzaadolie, bevochtigingsmiddel (E422), tarwegluten, rijsmiddelen (E450, E500), zuurteregelaar (E296), conserveermiddelen (E21), stabilisatoren (E21), emulgatoren E24, E202, (E466, E412), havervezels, tarwevezels.
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1312 kJ / 311 kcal Vetten: 6,6 g waarvan verzadigde vetzuren: 1,1 g Koolhydraten: 53 g waarvan suikers: 1,5 g Vezels: 2,9 g Eiwitten: 8,1 g Zout: 0,77 g
Gewicht
900 g
Levensmiddelenbedrijven
Råsundavägen 18, 169 56 Solna, Santa Maria AB, SE
Verkoopbenaming
Santa Maria Tortilla, zachte wrap, 30 cm
Fabrikant
EAN
7311311027666
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
€ 11,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Japanse pinda's, 1 kg, Taitto merk, afkomstig uit Mexico. Geroosterd met een smaak van soja.
Japanse pinda's, 1 kg, Taitto merk, afkomstig uit Mexico. Geroosterd met een smaak van soja.
€ 19,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Schnitzer Bread'N Toastgranny Schnitzer (430 gr)
Schnitzer Bread'N Toastgranny Schnitzer (430 gr)
€ 12,23/1kg
€ 5,74
-8%
€ 5,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schär Meisterbäckers Vital Glutenvrij (350 gr)
Schär Meisterbäckers Vital Glutenvrij (350 gr)
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Pural Beschuit Spelt Demeter (200 gr)
Pural Beschuit Spelt Demeter (200 gr)
€ 15,55/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van L'Angelus Mini Boules Rustique  (6 Stuks)
L'Angelus Mini Boules Rustique (6 Stuks)
€ 8,72/1kg
€ 3,14
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brandt 70103909 - Brandt merkbroodjes, gebak, 50 stuks, verpakt per 2.
Brandt 70103909 - Brandt merkbroodjes, gebak, 50 stuks, verpakt per 2.
€ 29,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Terrasana Kiembrood Rogge Naturel -  (400 gr)
Terrasana Kiembrood Rogge Naturel - (400 gr)
€ 10,32/1kg
€ 4,50
-8%
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Schär Meergranenbroodjes (210 gr)
Dr. Schär Meergranenbroodjes (210 gr)
€ 19,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Leimer paneermeel, 400 gram
Leimer paneermeel, 400 gram
€ 6,42/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 2,57
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Chilipepers Guajillo, hele pepers, zonnedroogd, 200 gram
Chilipepers Guajillo, hele pepers, zonnedroogd, 200 gram
€ 61,35/1kg
€ 12,27
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Mestemacher. Ons puur haverbrood met zorgvuldig geselecteerde oliehoudende zaden. 300g
Mestemacher. Ons puur haverbrood met zorgvuldig geselecteerde oliehoudende zaden. 300g
€ 47,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van F.lli Carta, Sardijns brood, 250g
F.lli Carta, Sardijns brood, 250g
€ 21,32/1kg
€ 5,33
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Schnitzer Baquettini Rustic Glutenvrij (200 gr)
Schnitzer Baquettini Rustic Glutenvrij (200 gr)
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Bread'N Toast Dark (430 gr)
Schnitzer Bread'N Toast Dark (430 gr)
€ 13,02/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,74
-2%
€ 5,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Baquettini Bianco Glutenvrij (200 gr)
Schnitzer Baquettini Bianco Glutenvrij (200 gr)
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Hamburger Broodjes (250 gr)
Schnitzer Hamburger Broodjes (250 gr)
€ 16,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,81
-16%
€ 4,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Baguettegrainy  (2 X 160 gr)
Schnitzer Baguettegrainy (2 X 160 gr)
€ 4.550,00/1kg
€ 5,42
-16%
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Baguette Classic  (360 gr)
Schnitzer Baguette Classic (360 gr)
€ 12,64/1kg
€ 5,42
-16%
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Schär Meesterbakker Brood Classic (300 gr)
Dr. Schär Meesterbakker Brood Classic (300 gr)
€ 12,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,47
-83%
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Breadless Brood Schnitzer (350 gr)
Schnitzer Breadless Brood Schnitzer (350 gr)
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Terrasana Fries Roggebrood  (500 gr)
Terrasana Fries Roggebrood (500 gr)
€ 4,50/1kg
€ 2,59
-13%
€ 2,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Silphium Garum X, remake van een oude Romeinse saus, 220 ml
Silphium Garum X, remake van een oude Romeinse saus, 220 ml
€ 27,27/1kg
€ 8,18
Verkoper: LaProve
Productafbeelding van Terrasana Italien Pinsa (400 gr)
Terrasana Italien Pinsa (400 gr)
€ 12,40/1kg
€ 4,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Leimer paneermeelmix met fijne kruiden en ei, 200g
Leimer paneermeelmix met fijne kruiden en ei, 200g
€ 12,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,46
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.