Gewicht:

60 g

Original Big League Chew kauwgom, 60 gram – Klassieke, verkruimelde kauwgom + bescherming voor verzending van hartvormige kaartjes

€ 3,45

€ 57,50 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Kauwgom & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 20 x Wrigley's Juicy Fruit Original kauwgom – 20 x 37,5 g – Klassieke, fruitige kauwgom smaak + Verpakkingsbescherming voor verzending
20 x Wrigley's Juicy Fruit Original kauwgom – 20 x 37,5 g – Klassieke, fruitige kauwgom smaak + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 84,68/1kg
€ 63,51
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van 20 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 20 x 15 stuks + bescherming voor verzending + Heartforcards
20 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 20 x 15 stuks + bescherming voor verzending + Heartforcards
€ 211,70/1kg
€ 63,51
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van 1x Wrigley's Juicy Fruit Original kauwgom – 37,5 g – Klassieke, fruitige kauwgom smaak + Verpakkingsbescherming voor verzending
1x Wrigley's Juicy Fruit Original kauwgom – 37,5 g – Klassieke, fruitige kauwgom smaak + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 153,60/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Wrigley's Hubba Bubba Band Fancy Fruit, kauwgom, 12 stuks.
Wrigley's Hubba Bubba Band Fancy Fruit, kauwgom, 12 stuks.
€ 29,97/1kg
€ 26,19
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS kauwgom, 30 pakjes met elk 12 pastilles
Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS kauwgom, 30 pakjes met elk 12 pastilles
€ 104,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
€ 230,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Bestseller
Productafbeelding van Wrigley's Double Mint kauwgom, 20 pakjes met 5 stuks per pakje | 100 stuks + bescherming voor verzending met hartjesstickers
Wrigley's Double Mint kauwgom, 20 pakjes met 5 stuks per pakje | 100 stuks + bescherming voor verzending met hartjesstickers
€ 49,36/1kg
€ 6,91
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Wrigley's Big Red Kaneel Kauwgom, grootverpakking, 10 x 40 gram
Wrigley's Big Red Kaneel Kauwgom, grootverpakking, 10 x 40 gram
€ 85,67/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,98
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Airwaves 602662 Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS Kaugummis 50 Dragees
Airwaves 602662 Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS Kaugummis 50 Dragees
€ 148,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Frizzy Pazzy Kauwgom - 50 pakjes
Frizzy Pazzy Kauwgom - 50 pakjes
€ 58,71/1kg
€ 20,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Airheads White Mystery – Verpakking van 15 stuks | 15 x 15,6 g | Geheime smaak | Trendy kauwgom uit de VS + Hartvormige verpakking met verzendbescherming
Airheads White Mystery – Verpakking van 15 stuks | 15 x 15,6 g | Geheime smaak | Trendy kauwgom uit de VS + Hartvormige verpakking met verzendbescherming
€ 45,13/1kg
€ 10,38
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Airwaves 602239 Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS Kaugummis 30x 10 Dragees
Airwaves 602239 Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS Kaugummis 30x 10 Dragees
€ 63,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MIRADENT XYLITOL Kauwgom, fruitsmaak, 30 stuks
MIRADENT XYLITOL Kauwgom, fruitsmaak, 30 stuks
€ 105,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wrigley's Extra Watermeloen suikervrij - 30 x 10 stuks (30 x 14 gram)
Wrigley's Extra Watermeloen suikervrij - 30 x 10 stuks (30 x 14 gram)
€ 73,57/1kg
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wrigley's Airwaves Cool Cassis kauwgom, 6 pakken van 70 gram, elk met 50 suikerbonbons
Wrigley's Airwaves Cool Cassis kauwgom, 6 pakken van 70 gram, elk met 50 suikerbonbons
€ 114,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,28
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barkleys - Tin Peppermint Gum 30 Gram
Barkleys - Tin Peppermint Gum 30 Gram
€ 41,67/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,26
-44%
€ 1,25
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Fini Kauwgom Tennisballen 50 x 4-pack
Fini Kauwgom Tennisballen 50 x 4-pack
€ 25,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Hondensnoepjes Gloria, rauwleer kauwgom, 40 stuks
Hondensnoepjes Gloria, rauwleer kauwgom, 40 stuks
€ 120,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

???? Productbeschrijving

Ervaar de iconische smaak van baseball met Original Big League Chew kauwgom! Elke verpakking van 60 gram bevat fijngehakte kauwgom, bekend om zijn langdurige smaakintensiteit en de unieke, gesneden textuur. Perfect voor onderweg, sportevenementen, feesten of als nostalgische snack. De handige porties maken het gemakkelijk om te delen, en de klassieke smaak is een must voor alle fans van de Amerikaanse baseballtraditie.


Productkenmerken

???? Legendarische, originele smaak – intensieve en langdurige kauwgom

???? Gehakte kauwgom – gemakkelijk te kauwen en flexibel te verdelen

???? Verpakking van 60 gram – perfect voor onderweg of als snack tussendoor

???? Ideaal voor sportteams, feesten of retro-snacks

???????? Iconisch product uit de Amerikaanse baseballtraditie


???? Ingrediënten

Suiker, kauwmassa, maïssiroop, maïszetmeel, glycerine; minder dan 2%: natuurlijke en kunstmatige aroma's, sojalecithine, zoetstof (bijv. sucralose, acesulfaam-K of aspartaam, afhankelijk van de variant), kleurstoffen (bijv. Red 40 Lake / E129), antioxidant (bijv. BHT).


️ Allergie-informatie

Bevat: SOJA (sojalecithine).
Kan kleurstoffen bevatten die de activiteit en alertheid bij kinderen kunnen beïnvloeden.
Bij varianten met aspartaam: Bevat een FENYLALANINEBRON.
Glutenvrij en notenvrij volgens het standaardrecept.


???? Fabrikant

Big League Chew / Ford Gum & Machine Co., Inc., USA

Ingrediënten
Suiker, kauwgombasis (gom), maïssiroop, glycerine, maïszetmeel (anti-klontmiddel), minder dan 2%: natuurlijke en kunstmatige aroma's, sojalecithine, zoetstoffen (bijv. aspartaam, acesulfaam K), kleurstoffen, eventueel antioxidanten om de houdbaarheid te verlengen. Bevat soja.
Voedingswaarde
Voedingswaarde (gemiddelde waarden per 100 g) Energie: 1255 kJ / 300 kcal (ongeveer 180 kcal per zak van 60 g) Vet: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 80,0 g waarvan suikers: 70,0 g Eiwit: 0 g Zout: 0 g
Gewicht
60 g
Levensmiddelenbedrijven
Wajih AlqawatiHeartforcardsLagerhausstraße 2167061 LudwigshafenDeutschland
Verkoopbenaming
Kauwgum / Bubblegum (verkruimeld)
Fabrikant
Ford Gum and Machine Company
MPN (Manufacturer Part Number)
BL-0210-06PK
EAN
4255763425553

Ingrediënten
Suiker, kauwgombasis (gom), maïssiroop, glycerine, maïszetmeel (anti-klontmiddel), minder dan 2%: natuurlijke en kunstmatige aroma's, sojalecithine, zoetstoffen (bijv. aspartaam, acesulfaam K), kleurstoffen, eventueel antioxidanten om de houdbaarheid te verlengen. Bevat soja.
Voedingswaarde
Voedingswaarde (gemiddelde waarden per 100 g) Energie: 1255 kJ / 300 kcal (ongeveer 180 kcal per zak van 60 g) Vet: 0 g waarvan verzadigde vetzuren: 0 g Koolhydraten: 80,0 g waarvan suikers: 70,0 g Eiwit: 0 g Zout: 0 g
Gewicht
60 g
Levensmiddelenbedrijven
Wajih AlqawatiHeartforcardsLagerhausstraße 2167061 LudwigshafenDeutschland
Verkoopbenaming
Kauwgum / Bubblegum (verkruimeld)
Fabrikant
Ford Gum and Machine Company
MPN (Manufacturer Part Number)
BL-0210-06PK
EAN
4255763425553
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Big League Chew Original kauwgom, 2,1-oz zakje (verpakking van 12) – Klassieke, verkruimelde kauwgom + Heartforcards verzendbescherming
Big League Chew Original kauwgom, 2,1-oz zakje (verpakking van 12) – Klassieke, verkruimelde kauwgom + Heartforcards verzendbescherming
€ 64,14/1kg
€ 46,18
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van 5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
€ 230,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Kauwgom Bubble Gum Dino Eggs - 200 stuks
Fini Kauwgom Bubble Gum Dino Eggs - 200 stuks
€ 24,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wrigley Hubba Bubba Bubble Tape, drievoudige mix (12 rollen van 56 gram)
Wrigley Hubba Bubba Bubble Tape, drievoudige mix (12 rollen van 56 gram)
€ 35,20/1kg
€ 29,99
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kaneel-geurige Miradent kauwgom, 30 stuks
Kaneel-geurige Miradent kauwgom, 30 stuks
€ 105,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CENTER™ 140805004 Kauwgom, smaak: Cola met een "splash"-effect, 100 stuks.
CENTER™ 140805004 Kauwgom, smaak: Cola met een "splash"-effect, 100 stuks.
€ 34,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Extra® 462684 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 12 x 8 Stück
Extra® 462684 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 12 x 8 Stück
€ 13,31/1kg
€ 15,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
€ 35,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
€ 159,00/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bachbloemen kauwgom, nummer 39 - voor alle situaties, 20 ml
Bachbloemen kauwgom, nummer 39 - voor alle situaties, 20 ml
€ 77,56/1kg
€ 6,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 30 stuks Miradent Xylitol tandvleesreinigende kauwgom met xylitol, cranberry smaak / 100% xylitol / 0% suiker / Zonder aspartaam
30 stuks Miradent Xylitol tandvleesreinigende kauwgom met xylitol, cranberry smaak / 100% xylitol / 0% suiker / Zonder aspartaam
€ 105,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fini Kauwgom Bubble Gum Cola Bottle - 200 stuks
Fini Kauwgom Bubble Gum Cola Bottle - 200 stuks
€ 25,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wrigley Hubba Bubba Bubble Tape Cola Braun (verpakking met 12 stuks van 56 gram)
Wrigley Hubba Bubba Bubble Tape Cola Braun (verpakking met 12 stuks van 56 gram)
€ 35,96/1kg
€ 30,64
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fini Kauwgom Bubble Gum Camel Balls - 200 stuks
Fini Kauwgom Bubble Gum Camel Balls - 200 stuks
€ 24,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 23,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,39
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fini Kauwgom Tennisballen - 1 kilo
Fini Kauwgom Tennisballen - 1 kilo
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
€ 25,05/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van 20 x Wrigley's Juicy Fruit Original kauwgom – 20 x 37,5 g – Klassieke, fruitige kauwgom smaak + Verpakkingsbescherming voor verzending
20 x Wrigley's Juicy Fruit Original kauwgom – 20 x 37,5 g – Klassieke, fruitige kauwgom smaak + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 84,68/1kg
€ 63,51
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE  Kaugummis 50 Dragees
Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 50 Dragees
€ 179,71/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Chicza Kauwgom Mint (30 gr)
Chicza Kauwgom Mint (30 gr)
€ 69,00/1kg
€ 2,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Miradent Xylitol Muntkauwgom, 30 stuks
Miradent Xylitol Muntkauwgom, 30 stuks
€ 105,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fini Kauwgom Tennisballen 50 x 4-pack
Fini Kauwgom Tennisballen 50 x 4-pack
€ 25,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 0,08/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Extra® 451901 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 30 Pack à 10 Stück
Extra® 451901 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 30 Pack à 10 Stück
€ 74,11/1kg
€ 33,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kauwgom met citroensmaak (biologisch afbreekbaar), 30 gram - CHICZA
kauwgom met citroensmaak (biologisch afbreekbaar), 30 gram - CHICZA
€ 121,33/1kg
€ 3,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Mentos Kauwgom, Pure Fresh Mint, suikerarm
Mentos Kauwgom, Pure Fresh Mint, suikerarm
€ 125,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wrigley's Hubba Bubba Band Fancy Fruit, kauwgom, 12 stuks.
Wrigley's Hubba Bubba Band Fancy Fruit, kauwgom, 12 stuks.
€ 29,97/1kg
€ 26,19
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Center Shock Monster Mix kauwgom, 100 stuks
Center Shock Monster Mix kauwgom, 100 stuks
€ 23,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,43
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van kauX tandverzorgingskauwgom, pepermunt smaak met xylitol, 40 stuks kauwgom
kauX tandverzorgingskauwgom, pepermunt smaak met xylitol, 40 stuks kauwgom
€ 51,71/1kg
€ 3,93
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.