5,0



Gebaseerd op 4 beoordelingen
GiDeli Lijnzaad, goudkleurig, 2 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
€ 19,08
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,99-21%
€ 7,50 / 1kg
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Granen & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

POSH Lijnzaad, goudkleurig, 5 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
€ 4,32/1kg
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
€ 2,56/1kg
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

POSH Lijnzaad, bruin, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
€ 2,21/1kg
€ 55,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Gouden lijnzaad, 1 kg
€ 13,29/1kg
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

BrainMax Pure® Rauwe Cacao, 12%, biologisch, 1 kg
€ 59,21/1kg
€ 59,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Sante Havermout, vezelrijk, premium kwaliteit, 200 gram
€ 7,85/1kg
€ 1,65
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,57
Verkoper: Katomix

Melvit havermout met tarwe, 400 gram
€ 4,22/1kg
€ 1,73
Verkoper: Katomix

Muesli met een hoog calorietal, met melasse en amandelen, 0,1 kg
€ 20,00/1kg
€ 2,00
Verkoper: Katomix

Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,78
Verkoper: Katomix

Gemalen mariadistel, 500g, TARGROCH
€ 2.290,00/1kg
€ 2,41
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,29
Verkoper: Katomix

Kaszka Bulgur Melvit, 3 kg
€ 5,38/1kg
€ 17,16
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,30
Verkoper: Katomix

Bruine lijnzaad, 1 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 10,78/1kg
€ 10,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Gedroogd eiwit - 1 kg
€ 30,61/1kg
€ 31,56
Verkoper: BioCare

Melvit Instant Havermoutvlokken, 2 kg
€ 2,95/1kg
€ 6,21
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,90
Verkoper: Katomix

Griezelpudding van oergranen, biologisch, 200 g - Helpa
€ 20,95/1kg
€ 4,41
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,19
Verkoper: Katomix

Bruine lijnzaad, 20 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 2,70/1kg
€ 53,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Chiazaad, 500 gram
€ 44,90/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
€ 1,27/1kg
€ 3,34
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,17
Verkoper: Katomix

Chickpea korrels, 500g, TARGROCH
€ 1.190,00/1kg
€ 1,25
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,19
Verkoper: Katomix

Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 400 g
€ 68.750,00/1kg
€ 27,50
Verkoper: Katomix
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
GiDeli Gouden Lijnzaad 2x 1kg Doypack – Hele zaden van topkwaliteit
Onbewerkt, rijk aan vezels en met een milde smaak – De ideale aanvulling voor gebak, muesli, smoothies en een bewuste voeding.
De GiDeli Gouden Lijnzaad is een puur natuurproduct voor iedereen die waarde hecht aan hoogwaardige, onbewerkte ingrediënten. In vergelijking met bruin lijnzaad, heeft de gouden variant een bijzonder milde, licht nootachtige smaak en een delicate structuur. Deze eigenschappen maken het tot een uiterst veelzijdig ingrediënt in de keuken, dat gerechten harmonieus aanvult zonder hun eigen aroma te overschaduwen.
Uw voordelen in één oogopslag:
PUUR NATUUR: Ons product bestaat voor 100% uit gouden lijnzaad, vrij van alle toevoegingen, conserveermiddelen of kleurstoffen. U krijgt pure transparantie en zekerheid van natuurlijke oorsprong.
VOEDINGSSTOFFENRIJK: Goudlijnzaad is een uitstekende bron van plantaardige vezels, hoogwaardige vetten en waardevolle eiwitten. Het verrijkt elke maaltijd met essentiële elementen en bevordert een langdurig verzadigd gevoel.
MILDERE SMAAK: Door het fijne, nootachtige aroma en de lichte kleur, kunnen de zaden zowel visueel als smaakvol perfect worden geïntegreerd in zowel zoete als hartige gerechten, zonder het uiterlijk van de gerechten te domineren.
MAXIMALE FLEXIBILITEIT: De hele zaden kunnen, afhankelijk van het recept, direct worden gebruikt of vers worden gemalen. Dit maakt een volledige controle mogelijk over de gewenste consistentie en verbetert de culinaire eigenschappen van uw creaties.
ZORGVULDIGE SELECTIE: Onze lijnzaden komen van rijpe planten en worden nauwkeurig gesorteerd en gereinigd. Zo garanderen wij een consistent hoge kwaliteit en het behoud van de natuurlijke voedingswaarde.
Veelzijdige toepassingen
Dankzij hun zachte structuur en milde aroma zijn GiDeli goudzaadjes een echte alleskunner in de dagelijkse keuken:
Bakken: Ideaal als ingrediënt of topping voor zelfgebakken brood, broodjes, koekjes en hartig gebak.
Ontbijt: Perfect als voedzame toevoeging aan havermout, yoghurt, muesli of smoothie bowls.
Smoothies & Shakes: Een eenvoudige manier om dranken te verrijken met waardevolle vezels.
Creatieve keuken: Als knapperige component in salades, sauzen of zelfgemaakte graanmengsels.
Veganistisch alternatief voor ei: Gemalen en gemengd met water zijn ze uitstekend geschikt als natuurlijk bindmiddel in de veganistische bakkerij.
Productgegevens & Details
Merk: GiDeli
Product: Gouden lijnzaad (hele zaden)
Inhoud: 2 x 1 kg (2.000 g)
Ingrediënten: 100% gouden lijnzaad
Vorm: Hele korrels, onbewerkt
Eigenschappen: Veganistisch, rijk aan vezels, zonder toevoegingen, niet-GMO
Eigenschappen en opslag in 2x 1kg Doypack
De zorgvuldige selectie van de zaden garandeert een constant hoge kwaliteit en een aantrekkelijke uitstraling op het bord.
PRACTISCH DOYPACK: Het product wordt geleverd in een handig 2x 1kg Doypack, die een eenvoudige dosering en ruimtebesparende opslag mogelijk maakt.
Opslag: Bewaar op een koele, droge en donkere plaats. Na het openen is het aan te raden om de verpakking altijd goed gesloten te houden, om de optimale kwaliteit van de korrels te behouden.
GiDeli – Kwaliteit rechtstreeks uit de natuur. Vertrouw op eersteklas zaden voor uw dagelijkse vitaliteit en een authentieke smaakervaring!
- Ingrediënten
- Leinsamen
- Voedingswaarde
- Energie: 2230 kJ / 540 kcal Vet: 42 g waarvan verzadigde vetzuren: 3,7 g Koolhydraten: 1,6 g waarvan suikers: 1,5 g Vezels: 27 g Eiwit: 18 g Zout: 0,03 g
- Gewicht
- 2000 g
- Levensmiddelenbedrijven
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Verkoopbenaming
- Leinsamen
- Fabrikant
- EAN
- 5906168805530
- Ingrediënten
- Leinsamen
- Voedingswaarde
- Energie: 2230 kJ / 540 kcal Vet: 42 g waarvan verzadigde vetzuren: 3,7 g Koolhydraten: 1,6 g waarvan suikers: 1,5 g Vezels: 27 g Eiwit: 18 g Zout: 0,03 g
- Gewicht
- 2000 g
- Levensmiddelenbedrijven
- POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Verkoopbenaming
- Leinsamen
- Fabrikant
- EAN
- 5906168805530
Gaat ook goed samen met

Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 4,40/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Xiaomi Redmi Note 10 5G - 5G smartphone - Dual-SIM - 4 GB RAM / 128 GB opslag - 6,5 inch - 2400 x 1080 pixels (90 Hz)
€ 399,00
Verkoper: G-Electronics

Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 2,48/1kg
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Gouden lijnzaad, 1 kg. Hele zaden. Veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels. Geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 9,99/1kg
€ 15,36
-34%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,40/1kg
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten



















Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 13 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Goudgele lijnzaad
Zeer tevreden, de levering was ook erg snel, ik kan het alleen maar aanbevelen
Beoordeeld op 7 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Waar voor je geld
Zeer goede kwaliteit
Beoordeeld op 22 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop