Inhoud:

3 l

Model:

Ohne Zubehör
  • + Drucksprüher
  • + Nasssauger
  • + Urinfinder
    Beschikbare opties weergeven
  • + Urinfinder & Nasssauger
  • Ohne Zubehör

Nicotinegeurverwijderaar 60g (3 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX

€ 25,90

€ 8,63 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Allesreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Schimmelgeurverwijderaar 60g (3 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Schimmelgeurverwijderaar 60g (3 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 8,63/1l
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Dierenluchtverwijderaar 500g (voor 25 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Dierenluchtverwijderaar 500g (voor 25 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,09/1l
€ 152,30
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Bootreiniger 40g (2 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Bootreiniger 40g (2 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 10,10/1l
€ 20,20
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Kampeerwagenreiniger 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Kampeerwagenreiniger 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,44/1l
€ 80,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Saunareiniger 500g (voor 25 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Saunareiniger 500g (voor 25 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,09/1l
€ 152,30
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Bloedvlekkenverwijderaar 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Bloedvlekkenverwijderaar 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,44/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Schoenengeurverwijderaar 80g (4 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Schoenengeurverwijderaar 80g (4 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 7,93/1l
€ 31,70
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Ovenreiniger 200g (10 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Ovenreiniger 200g (10 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,61/1l
€ 66,10
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Speelgoedreiniger 20g (1 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Speelgoedreiniger 20g (1 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 14,40/1l
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Tapijtreiniger 60g (3 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Tapijtreiniger 60g (3 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 8,63/1l
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Olievlekkenverwijderaar 200g (voor 10 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Olievlekkenverwijderaar 200g (voor 10 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,61/1l
€ 66,10
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Kattenurineverwijderaar 60g (3 liter) + spuitextractiezuiger | PHOENIX
Kattenurineverwijderaar 60g (3 liter) + spuitextractiezuiger | PHOENIX
€ 39,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Neopreenreiniger 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Neopreenreiniger 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,44/1l
€ 80,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Polsterreiniger 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Polsterreiniger 250g (12,5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,44/1l
€ 80,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Phoenix enzymatische reiniger tegen nicotinegeur in muren, behang, bekleding en auto’s. De enzymen breken de ingebrande geur af in plaats van deze alleen maar te maskeren. ZO WERKT PHOENIX Phoenix werkt enzymatisch — de actieve enzymen protease, amylase en lipase breken nicotinetar, verbrandingsresten en tabaksrookmoleculen direct bij de bron af. Op moleculair niveau wordt de geur afgebroken in plaats van alleen maar gemaskeerd. Na het mengen 48 uur volledige enzymkracht, daarna langzamere enzymatische afbraak. Materiaalvriendelijk zonder chloor, bleekmiddel of agressieve zuren bij een pH van 8,5-9,0. Minimaal 90 % biologisch afbreekbare oppervlakteactieve stoffen volgens de OESO-richtlijn. Laat geen resten achter op gladde oppervlakken. TOEPASSING & ONDERGRONDEN Geschikt voor behang, pleisterwerk, houten plafonds, gordijnstof, bekleding, tapijt en alle waterbestendige materialen — ideaal voor muren, plafonds, gordijnen, bekleding, tapijt, metselwerk en auto’s van voormalige rokers. Toepassing in 4 stappen: 1) Meng het granulaat in warm water (60-80 °C), 20 g per 1 l. 2) Aanbrengen of opspuiten. 3) Afhankelijk van de vervuiling 5-30 minuten laten inwerken. 4) Afvegen, uitspoelen of met een stofzuiger opzuigen. AANMAKEN 60 g korrels oplossen in 3 liter warm water (60-80 °C). Na het aanmaken direct klaar voor gebruik, volledige enzymkracht gedurende 48 uur, tot 20 dagen houdbaar. Droog bewaard minimaal 24 maanden houdbaar. WAT PHOENIX ONDERSCHEIDT Gemaakt in Duitsland met een rapport van Dr. Mang (Chem. Lab Frankfurt, 2004). Geschikt voor de levensmiddelenindustrie volgens het rapport van Dr. Mang — veilig in de levensmiddelenindustrie en voor gebruik in particuliere keukens. Phoenix enzymreiniger is een bij het DPMA geregistreerd merk van de advies- en verkoopdienst Schmidt. Voldoet aan het veiligheidsinformatieblad (SDB): WGK 1 – licht waterverontreinigend, fosfaatvrij, chloorvrij, bleekmiddelvrij, ammoniakvrij, conserveermiddelvrij. Oppervlakteactieve stoffen zijn biologisch afbreekbaar. EIGEN GEUR & VEILIGHEID Geen opzwelling, geen kleverige laag, geen verkleuring van lichte materialen. Ook te gebruiken na brandschade. Lichte eigen geur van het granulaat, die snel verdwijnt om neutraliteit te garanderen. Voldoet aan hypoallergene normen, allergeenvrij, niet getest op dieren. Buiten bereik van kinderen en dieren n. Phoenix verwijdert nicotinetar uit muren, plafonds en gordijnen — de brand- en tabaksgeur verdwijnt uit de ruimte, niet alleen van het oppervlak. VEILIGHEIDSWAARSCHUWING Buiten bereik van kinderen en dieren n. Ook al is er geen gevaar, kinderen en dieren mogen geen directe toegang tot het product hebben.
Inhoud
3 l
Model
Ohne Zubehör
Fabrikant
PHOENIX Enzymreiniger
Aantal stuks
1
Gewicht
60 g
EAN
9503811649174

Inhoud
3 l
Model
Ohne Zubehör
Fabrikant
PHOENIX Enzymreiniger
Aantal stuks
1
Gewicht
60 g
EAN
9503811649174
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nicotinegeurverwijderaar 20g (1 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Nicotinegeurverwijderaar 20g (1 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 14,40/1l
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Ozongenerator luchtreiniger, 600 mg/uur, met timer. Ozongenerator, ozongericht, ozonisator voor fruit, groenten en luchtzuivering
Ozongenerator luchtreiniger, 600 mg/uur, met timer. Ozongenerator, ozongericht, ozonisator voor fruit, groenten en luchtzuivering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 36,00
-7%
€ 33,47
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Nicotinegeurverwijderaar 40g (2 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Nicotinegeurverwijderaar 40g (2 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 10,10/1l
€ 20,20
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Nicotinegeurverwijderaar 100g (5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Nicotinegeurverwijderaar 100g (5 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 7,48/1l
€ 37,40
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Nicotinegeurverwijderaar 200g (voor 10 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
Nicotinegeurverwijderaar 200g (voor 10 liter) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 6,61/1l
€ 66,10
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Nicotinegeurverwijderaar 80g (4 liter), enzymreiniger | PHOENIX
Nicotinegeurverwijderaar 80g (4 liter), enzymreiniger | PHOENIX
€ 7,93/1l
€ 31,70
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Nicotinegeurverwijderaar 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
Nicotinegeurverwijderaar 10g (0,5L) | Enzymreiniger | PHOENIX
€ 23,00/1l
€ 11,50
Gratis bezorging
Verkoper: Phoenix-Enzymreiniger
Productafbeelding van Philips luchtreiniger serie 600i met HEPA-filter, verwijdert tot 99,5% van de deeltjes, geschikt voor ruimtes tot 44 m², wit (AC0650/10)
Philips luchtreiniger serie 600i met HEPA-filter, verwijdert tot 99,5% van de deeltjes, geschikt voor ruimtes tot 44 m², wit (AC0650/10)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 111,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LED - Paviljoen 3x4m Minzo. Tuinpaviljoen, zonnepaviljoen, tuintent, designpaviljoen
LED - Paviljoen 3x4m Minzo. Tuinpaviljoen, zonnepaviljoen, tuintent, designpaviljoen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 249,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
HillMiles e-bike, stadsfiets en e-hollandfiets met een 36V 13Ah accu, met een bereik tot 80-100 km, SHIMANO 7-versnellingen, 250W motor en een snelheid van 25 km/u, model MileCity1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 495
€ 609,00
-€ 20,00
€ 589,00
Gratis bezorging
Verkoper: NordicHome
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 253,99
-€ 18,00
€ 235,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.