Olaplex N°4P Blonde Verstärkende Paarse Shampoo 1000ml

€ 57,55

€ 53,06-7%

€ 53,06 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
€ 63,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 300 ml
€ 86,50/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Shampoo voor een voller haar, 250 ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Shampoo voor een voller haar, 250 ml
€ 54,76/1l
€ 14,95
-8%
€ 13,69
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Liefdesdrankje Rijstwater Shampoo 500ml
Liefdesdrankje Rijstwater Shampoo 500ml
€ 29,98/1l
€ 14,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Olaplex No. 4P Paarse Shampoo, 250 ml
Olaplex No. 4P Paarse Shampoo, 250 ml
€ 79,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,84
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Kleurversterkende Shampoo Paars, 250 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Kleurversterkende Shampoo Paars, 250 ml
€ 59,80/1l
€ 14,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Joico Conditioner, Joico Innerjoi Hydraterende Shampoo, 300 ml
Joico Conditioner, Joico Innerjoi Hydraterende Shampoo, 300 ml
€ 27,27/1l
€ 21,02
-61%
€ 8,18
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sachajuan Volumegevende Shampoo, 100 ml
Sachajuan Volumegevende Shampoo, 100 ml
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van STAPIZ VIOLET BLOND Haarshampoo - 300 ml
STAPIZ VIOLET BLOND Haarshampoo - 300 ml
€ 41,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gliss 6086039000 Gliss OIL NUTRITIVE Shampoo 250 ml
Gliss 6086039000 Gliss OIL NUTRITIVE Shampoo 250 ml
€ 48,40/1l
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shampoo voor gekleurd haar. Kleurbeschermende shampoo
Shampoo voor gekleurd haar. Kleurbeschermende shampoo
€ 0,05/1l
€ 13,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van We Are Paradoxx Shampoo: Herstellende shampoo
We Are Paradoxx Shampoo: Herstellende shampoo
€ 71,96/1l
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Kleurcorrectie Shampoo tegen geelheid, 1000 ml
Montibello Kleurcorrectie Shampoo tegen geelheid, 1000 ml
€ 17,01/1l
€ 17,01
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BLONDE Droogshampoo, 200 ml
BLONDE Droogshampoo, 200 ml
€ 70,55/1l
€ 14,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 1000 g Prosalon Arganolie Shampoo
1000 g Prosalon Arganolie Shampoo
€ 0,01/1kg
€ 11,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Guhl Shampoo colorshine blond 250ml
Guhl Shampoo colorshine blond 250ml
€ 110,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,66
-2%
€ 5,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sachajuan Volumegevende Shampoo, 990 ml
Sachajuan Volumegevende Shampoo, 990 ml
€ 68,69/1l
€ 68,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Redken Acidic Bonding Curls Shampoo, 1000 ml
€ 48,58/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kadus - Toneplex P.U.R.E. Shampoo - 1000 ml
Kadus - Toneplex P.U.R.E. Shampoo - 1000 ml
€ 41,95/1l
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Fanola - Voedende Shampoo, 1000 ml
Fanola - Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 17,18/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Olaplex N°4P Blonde Enhancer Purple Toning Shampoo 1000ml - paars getinte shampoo voor blond haar

Een paars getinte shampoo voor blond en grijs haar, die koperachtige reflecties neutraliseert en dagelijkse schade herstelt, waardoor het haar stralend, gelijkmatig getint, glanzend en sterk blijft na slechts één wasbeurt.
De hydraterende schuim reinigt het haar zacht en versterkt de zachtheid, herstelt dagelijkse schade voor sterker en veerkrachtiger haar in slechts één toepassing.
Formule is geschikt voor steil, golvend, krullend of zeer krullend haar met een fijne textuur, en voor alle porositeitsniveaus.


Gebruik

Dankzij deze hooggeconcentreerde formule is een kleine hoeveelheid voldoende voor grote resultaten.

250 ml: tot 100 toepassingen*
1000 ml: tot 400 toepassingen*
*Gebaseerd op een gemiddelde toepassingshoeveelheid van 2,5 ml

    • Breng een royale hoeveelheid aan op nat haar.

    • Masseer in. Laat 2 minuten intrekken.

    • Spoel uit. Voor optimale resultaten, ga verder met de N°5P Blonde Enhancer Purple Toning Conditioner. Dit product bevat ingrediënten die bij sommige personen huidirritatie kunnen veroorzaken, daarom is een voorafgaande test volgens de bijgevoegde instructies noodzakelijk.

Dit product mag niet worden gebruikt om wimpers of wenkbrauwen te kleuren, omdat dit tot blindheid kan leiden.
Vermijd contact met de ogen.
Bij contact met de ogen, onmiddellijk spoelen.
Huidtest: Breng een kleine hoeveelheid van het product aan op de binnenkant van de elleboog of achter het oor en wacht 48 uur.
Niet gebruiken als irritatie optreedt.
Draag handschoenen.

Voordelen

Brengt de haarkleur tot leven en versterkt de glans
Neutraliseert ongewenste gele en koperachtige tinten
Herstelt dagelijkse schade en beschermt tegen toekomstige schade
Versterkt en verstevigt de haarverbindingen voor veerkrachtiger haar
Reinigt zachtjes zonder te beschadigen
getest, veganistisch, veilig voor gekleurd haar en geschikt voor chemisch behandeld haar


Ingrediënten (INCI)

Water/Aqua/Eau, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Betaine, Acrylates Copolymer, Polyquaternium-7, Hydroxypropyltrimonium Guar Chloride, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Fragrance (Parfum), Limonene, Hexyl Cinnamal, Acid Violet 43 (CI 60730)

Afmetingen
1000 milliliter
Model
Olaplex
Gewicht
1128 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Water/Aqua/Eau, Natrium C14-16 olefiensulfonaat, Cocamidopropyl betaïne, Glycerine, Natriumchloride, Natriumcocoamfoacetaat, Bis-aminopropyl diglycol dimaleaat, Betaïne, Acrylaatcopolymeer, Polyquaternium-7, Hydroxypropyltrimoniumguarchloride, Citroenzuur, Ethylhexylglycerine, Fenoxyethanol, Natriumbenzoaat, Parfum, Limoneen, Hexyl cinnamal, Acid Violet 43 (CI 60730)
Fabrikant
EAN
0810177860518
810177860518

Afmetingen
1000 milliliter
Model
Olaplex
Gewicht
1128 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Water/Aqua/Eau, Natrium C14-16 olefiensulfonaat, Cocamidopropyl betaïne, Glycerine, Natriumchloride, Natriumcocoamfoacetaat, Bis-aminopropyl diglycol dimaleaat, Betaïne, Acrylaatcopolymeer, Polyquaternium-7, Hydroxypropyltrimoniumguarchloride, Citroenzuur, Ethylhexylglycerine, Fenoxyethanol, Natriumbenzoaat, Parfum, Limoneen, Hexyl cinnamal, Acid Violet 43 (CI 60730)
Fabrikant
EAN
0810177860518
810177860518
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van Redken ALL SOFT, Shampoo voor droog haar, 1000 ml, voor glanzend en zacht haar, fles, 1 stuk
Redken ALL SOFT, Shampoo voor droog haar, 1000 ml, voor glanzend en zacht haar, fles, 1 stuk
€ 42,39/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 47,01
-9%
€ 42,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 146,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
€ 49,42/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 55,59/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,53
-16%
€ 55,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Shampoo en conditioner 2-in-1 tegen roos (e verzorgende shampoo), 400 ml
Shampoo en conditioner 2-in-1 tegen roos (e verzorgende shampoo), 400 ml
€ 21.530,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,53
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 112,15/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
€ 53,04/1l
€ 79,56
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 39,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,44
-4%
€ 39,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Syoss Color Shampoo - 440 ml
Syoss Color Shampoo - 440 ml
€ 3,64/1l
€ 2,92
-45%
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Artego Artego, een goed merk. Nourishing, 46, 1000 ml
Artego Artego, een goed merk. Nourishing, 46, 1000 ml
€ 13,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,16
-9%
€ 13,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
€ 147,50/1kg
€ 5,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 26,74/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
€ 155,96/1l
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Geconcentreerd proteïnherstellingssysteem voor het haar, 3x1000 gram
Geconcentreerd proteïnherstellingssysteem voor het haar, 3x1000 gram
€ 52,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 104,94
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
20% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
€ 62,25/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende shampoo voor golvend en krullend haar, Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
Hydraterende shampoo voor golvend en krullend haar, Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
€ 38,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 38,02
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Garnier Botanic Shampoo, Groene Thee, 400 ml
Garnier Botanic Shampoo, Groene Thee, 400 ml
€ 28,14/1kg
€ 12,54
-3%
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eucerin DermoCapillaire Urea Shampoo, 250 ml
Eucerin DermoCapillaire Urea Shampoo, 250 ml
€ 78,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende shampoo - Volume: 500 ml
Hydraterende shampoo - Volume: 500 ml
€ 97,54/1l
€ 48,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DS Laboratories - Revita Shampoo voor optimale stimulatie van de haargroei, 205 ml
DS Laboratories - Revita Shampoo voor optimale stimulatie van de haargroei, 205 ml
€ 440,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 44,05
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
€ 63,37/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Vichy Shampoo, 210 gram
L'Oréal Vichy Shampoo, 210 gram
€ 47.810,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Milk_Shake Shampoo, Milk_Shake Silver Shine, Milde Shampoo, 1000 ml
Milk_Shake Shampoo, Milk_Shake Silver Shine, Milde Shampoo, 1000 ml
€ 23,10/1l
€ 29,87
-22%
€ 23,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 282,54
-€ 40,39
€ 242,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,70/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 175,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,26/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Revitaliserende Voedende Shampoo, 500 ml, Shampoo, Geschikt voor thuisgebruik, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Sisley Revitaliserende Voedende Shampoo, 500 ml, Shampoo, Geschikt voor thuisgebruik, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 111,66
-€ 2,86
€ 108,80
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 217,60/1l
Productafbeelding van Tresemmé | Shampoo Rijk aan Vocht - 1,15 liter - Met hyaluronzuur - Hydraterend - Beschermt tegen hitte
Tresemmé | Shampoo Rijk aan Vocht - 1,15 liter - Met hyaluronzuur - Hydraterend - Beschermt tegen hitte
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 12,17/1l
Productafbeelding van Vernieuwde TRESemmé shampoo voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 828 ml
Vernieuwde TRESemmé shampoo voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 828 ml
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,27/1l
Productafbeelding van Malizia | Douchegel met katoenextract en de geur van karamel - 1 liter - geschikt voor alle huidtypes - mild - kalmerend effect
Malizia | Douchegel met katoenextract en de geur van karamel - 1 liter - geschikt voor alle huidtypes - mild - kalmerend effect
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,12
Verkoper: Lemonbite
€ 3,12/1l
Productafbeelding van TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Shampoo, voor dames, hydraterend, met vitamine E. - Breng een royale hoeveelheid shampoo aan op het haar. - Masseer de hoofdhuid en de haaraanzet zachtjes met uw vingertoppen...
TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Shampoo, voor dames, hydraterend, met vitamine E. - Breng een royale hoeveelheid shampoo aan op het haar. - Masseer de hoofdhuid en de haaraanzet zachtjes met uw vingertoppen...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 14,48/1l
Productafbeelding van Flawless Curls TRESemmé Kokosolie-shampoo voor krullend haar, 828 ml
Flawless Curls TRESemmé Kokosolie-shampoo voor krullend haar, 828 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,27/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
-9%
€ 81,96
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 86,55/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Softto Plus Snake Oil Shampoo, 400 ml, geschikt voor alle haartypes
Softto Plus Snake Oil Shampoo, 400 ml, geschikt voor alle haartypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
€ 40,97/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,32/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,63
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,63/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
-4%
€ 55,40
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,40/1l
Productafbeelding van Felps SOS Reconstructie Shampoo en Conditioner Set 2x1000 ml
Felps SOS Reconstructie Shampoo en Conditioner Set 2x1000 ml
€ 65,99
Verkoper: Keratinshop
€ 33,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,77
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,77/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy, Killer Curls Wash, Haarschampoo, voor intensieve verzorging, 1000 ml
Kevin Murphy, Killer Curls Wash, Haarschampoo, voor intensieve verzorging, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 82,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 82,65/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-12%
€ 47,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 188,16/1l