VetExpert op Kaufland.nl

Categorieën van VetExpert
Populaire categorieën van VetExpert
Voedingssupplementen voor honden
Natvoer voor honden
Droogvoer voor honden
Hondenverzorgingsproducten
Overige producten voor kleine huisdieren
Droogvoer voor katten
VetExpert op Kaufland.nl
Productafbeelding van VetExpert KalmVet 60 caps.
VetExpert KalmVet 60 caps.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,75
Verkoper: velmontask
€ 28.750,00/1kg
Productafbeelding van RAW PALEO Ultra Mini Puppy Kalkoen - Droogvoer voor puppy's - 2 kg
RAW PALEO Ultra Mini Puppy Kalkoen - Droogvoer voor puppy's - 2 kg
€ 27,74
Verkoper: velmontask
€ 13,53/1kg
Productafbeelding van RAW PALEO Ultra Mini Puppy Varkensvlees - droogvoer voor puppy's - 2 kg
RAW PALEO Ultra Mini Puppy Varkensvlees - droogvoer voor puppy's - 2 kg
€ 28,00
Verkoper: velmontask
€ 14,00/1kg
Productafbeelding van RAW PALEO Ultra Mini Puppy Kalkoen - Droogvoer voor puppy's - 750 g
RAW PALEO Ultra Mini Puppy Kalkoen - Droogvoer voor puppy's - 750 g
€ 13,86
Verkoper: velmontask
€ 16,31/1kg
Productafbeelding van VET EXPERT Calm&Relax – Supplement tegen stressverschijnselen voor honden en katten – 30 capsules.
VET EXPERT Calm&Relax – Supplement tegen stressverschijnselen voor honden en katten – 30 capsules.
Gratis bezorging
€ 31,65
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van VET EXPERT Diervoeding voor dierenartsen, Dermatose Hond, Konijn & Aardappel - Droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Diervoeding voor dierenartsen, Dermatose Hond, Konijn & Aardappel - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 36,84
Verkoper: velmontask
€ 18,42/1kg
Productafbeelding van Voedingssupplement VETEXPERT
Voedingssupplement VETEXPERT
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,05
Verkoper: velmontask
€ 276,25/1kg
Productafbeelding van VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 8 kg
VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 8 kg
€ 97,38
Verkoper: velmontask
€ 97,38/1kg
Productafbeelding van VET EXPERT TrichoCat - Ontsmettingspasta voor katten - 50 g
VET EXPERT TrichoCat - Ontsmettingspasta voor katten - 50 g
Gratis bezorging
€ 44,19
Verkoper: Arboremedia
€ 883,80/1kg
Productafbeelding van VETEXPERT Caryodent reinigingsdoekjes voor de oren - vitamine voor honden - 100 ml
VETEXPERT Caryodent reinigingsdoekjes voor de oren - vitamine voor honden - 100 ml
Gratis bezorging
€ 31,05
Verkoper: Erksononline1
€ 103,50/1kg
Productafbeelding van VetExpert PlaqueOff 20g
VetExpert PlaqueOff 20g
€ 23,72
Verkoper: velmontask
€ 23.720,00/1l
Productafbeelding van VetExpert Hepatiale Forte Liquid 250ml
VetExpert Hepatiale Forte Liquid 250ml
€ 34,42
Verkoper: velmontask
€ 137,68/1kg
Productafbeelding van VetExpert RenalVet 60 caps.
VetExpert RenalVet 60 caps.
€ 29,59
Verkoper: velmontask
€ 29.590,00/1l
Productafbeelding van VET EXPERT Veterinary Diet Dermatitis Hond, Zalm & Aardappel - Droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Veterinary Diet Dermatitis Hond, Zalm & Aardappel - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
€ 16,47/1kg
Productafbeelding van VETEXPERT Bioprotect - supplements for dogs and cats - 60 tablets
VETEXPERT Bioprotect - supplements for dogs and cats - 60 tablets
€ 34,06
Verkoper: velmontask
€ 567,67/1kg
Productafbeelding van RAW PALEO Ultra Medium & Large Volwassen Turkijnvlees – Droogvoer voor honden - 2 kg
RAW PALEO Ultra Medium & Large Volwassen Turkijnvlees – Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 28,00
Verkoper: velmontask
€ 13,66/1kg
Productafbeelding van RAW PALEO Ultra Mini Adult Kalkoen – Droogvoer voor honden – 2 kg
RAW PALEO Ultra Mini Adult Kalkoen – Droogvoer voor honden – 2 kg
€ 27,74
Verkoper: velmontask
€ 13,87/1kg
Productafbeelding van VETEXPERT ArthroVet Collagen Small breed - supplements for dogs and cats - 60 tablets
VETEXPERT ArthroVet Collagen Small breed - supplements for dogs and cats - 60 tablets
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,59
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van RAW PALEO Ultra Mini Puppy Rundvlees - Droogvoer voor puppy's van kleine rassen - 2 kg
RAW PALEO Ultra Mini Puppy Rundvlees - Droogvoer voor puppy's van kleine rassen - 2 kg
€ 28,00
Verkoper: velmontask
€ 13,79/1kg
Productafbeelding van VetExpert UrinoVet Cat 45 caps.
VetExpert UrinoVet Cat 45 caps.
€ 32,94
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert CardioVet 90 tabl.
VetExpert CardioVet 90 tabl.
€ 32,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van VetExpert VetAminex 60 caps.
VetExpert VetAminex 60 caps.
€ 29,02
Verkoper: velmontask
€ 5,80/1kg
Productafbeelding van Ruw, Paleo, gezond graanvoer voor puppy's met zalm en gerst – droogvoer voor honden – 10 kg
Ruw, Paleo, gezond graanvoer voor puppy's met zalm en gerst – droogvoer voor honden – 10 kg
Gratis bezorging
€ 148,00
Verkoper: NovaMBSmart
€ 1,48/1kg
Productafbeelding van VET EXPERT Hypoallergene Shampoo – Shampoo voor honden en katten – 250 ml
VET EXPERT Hypoallergene Shampoo – Shampoo voor honden en katten – 250 ml
€ 9,75
Verkoper: velmontask
€ 32,50/1kg
Productafbeelding van VETEXPERT ArthroVet- supplements for dogs and cats - 90 tablets
VETEXPERT ArthroVet- supplements for dogs and cats - 90 tablets
€ 28,75
Verkoper: velmontask
€ 191,67/1kg
Productafbeelding van VET EXPERT Dieetvoeding voor Honden - Tegen Obesitas - Droogvoer - 2 kg
VET EXPERT Dieetvoeding voor Honden - Tegen Obesitas - Droogvoer - 2 kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
€ 32,94/1kg
Productafbeelding van VETEXPERT Ultra Varkensvoer Mini Adult Varkens, 8 kg - Merk: VETEXPERT - EAN: 5902414211834
VETEXPERT Ultra Varkensvoer Mini Adult Varkens, 8 kg - Merk: VETEXPERT - EAN: 5902414211834
Gratis bezorging
€ 223,00
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van VetExpert Raw Paleo Olympic Lamvlees Snack voor Honden, Mini, 90g
VetExpert Raw Paleo Olympic Lamvlees Snack voor Honden, Mini, 90g
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert RawPaleo VitalPro, smakelijk voer voor honden, konijn, mini formaat, 100 gram. (Bevordert de spijsvertering.), AI-gegenereerde afbeelding
VetExpert RawPaleo VitalPro, smakelijk voer voor honden, konijn, mini formaat, 100 gram. (Bevordert de spijsvertering.)
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VETEXPERT Detox Care Pure White Conditioner - verzorgende spoelingsconditioner voor honden en katten - 150 ml
VETEXPERT Detox Care Pure White Conditioner - verzorgende spoelingsconditioner voor honden en katten - 150 ml
Gratis bezorging
€ 29,55
Verkoper: Erksononline1
€ 164,17/1kg
Productafbeelding van VetExpert Raw Paleo Olympic Kalkoen Snack voor honden, maat M/L, 90 gram
VetExpert Raw Paleo Olympic Kalkoen Snack voor honden, maat M/L, 90 gram
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert Raw Paleo Olympic, hypoallergeen hondenvoer, eend, mini formaat, 90g, AI-gegenereerde afbeelding
VetExpert Raw Paleo Olympic, hypoallergeen hondenvoer, eend, mini formaat, 90g
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert Raw Paleo Vital Pro: traktatie voor honden, met eend, voor gezonde tanden en tandvlees, 100g, AI-gegenereerde afbeelding
VetExpert Raw Paleo Vital Pro: traktatie voor honden, met eend, voor gezonde tanden en tandvlees, 100g
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert Raw Paleo Cabanossi, rundvlees, worsten, M/L, 100 gram. (Hondensnack)
VetExpert Raw Paleo Cabanossi, rundvlees, worsten, M/L, 100 gram. (Hondensnack)
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert Raw Paleo Cabanossi kalkoenworstjes, 100g - Een lekkernij voor uw hond
VetExpert Raw Paleo Cabanossi kalkoenworstjes, 100g - Een lekkernij voor uw hond
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert Raw Paleo Olympic: Hypoallergeen hondenvoer, lam, 90g, AI-gegenereerde afbeelding
VetExpert Raw Paleo Olympic: Hypoallergeen hondenvoer, lam, 90g
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert Raw Paleo Olympic, hypoallergeen hondenvoer, rundvlees, 90g, AI-gegenereerde afbeelding
VetExpert Raw Paleo Olympic, hypoallergeen hondenvoer, rundvlees, 90g
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert RawPaleo VitalPro huid & vacht, kalkoen, mini formaat, 100g. (Hondensnack), AI-gegenereerde afbeelding
VetExpert RawPaleo VitalPro huid & vacht, kalkoen, mini formaat, 100g. (Hondensnack)
Gratis bezorging
€ 18,57
Verkoper: Nali
€ 123,80/1kg
Productafbeelding van VetExpert ViewVet 45 caps.
VetExpert ViewVet 45 caps.
Gratis bezorging
€ 34,31
Verkoper: Nali
Productafbeelding van VET EXPERT Urinary Turkey - dry dog food - 2kg
VET EXPERT Urinary Turkey - dry dog food - 2kg
€ 32,94
Verkoper: velmontask
€ 16,47/1kg