Łowicz Fruitproduct, Pruim, 6 x 25 gram

€ 1,57

€ 1,49-5%

€ 9,93 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram
Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram
€ 5,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,53
-5%
€ 2,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
€ 11,16/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeienjam Lubella, 280 gram
Aardbeienjam Lubella, 280 gram
€ 4,54/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,20
-5%
€ 2,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeienjam, 280 gram
Aardbeienjam, 280 gram
€ 4,59/1kg
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Aardbeienjam met verminderd suikergehalte, 210 gram
Łowicz Aardbeienjam met verminderd suikergehalte, 210 gram
€ 20,71/1kg
€ 4,58
-5%
€ 4,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
€ 63,44/1kg
€ 15,86
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kersenjam, 280 gram
Kersenjam, 280 gram
€ 4,70/1kg
€ 2,27
-4%
€ 2,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
DŻEM TRUSKAWKOWY BIO 340 g - BIONOVA
Biologisch aardbeienjam, 340 gram - BIONOVA
€ 14,56/1kg
€ 4,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Owolovo Morelowo Mus: Appel-abrikozenjam, 200 gram
Owolovo Morelowo Mus: Appel-abrikozenjam, 200 gram
€ 7,15/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MK Mangopuree, 425 gram
MK Mangopuree, 425 gram
€ 6,12/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Evrafish Hering in tomatensaus, 170 gram
Evrafish Hering in tomatensaus, 170 gram
€ 12,53/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Frusano Papaja-fruitspread, 235g
Frusano Papaja-fruitspread, 235g
€ 73,62/1kg
€ 17,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Mövenpick Geroosterd ontbijtgranen, perzik-maracuja, 250g
Mövenpick Geroosterd ontbijtgranen, perzik-maracuja, 250g
€ 106,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,62
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Łowicz Fruitproduct: Pruimen, 6 x 25 g

Een fruitige verwennerij in elke lepel – Łowicz Fruitproduct Pruimen

Elk fruit heeft zijn eigen verhaal, en de pruim van Łowicz is een verhaal vol intense smaak, vol zon en rijpe natuur. Stel je voor dat je in één klein pak de smaak van de zomer in al zijn glorie kunt ervaren. Boordevol sappige zoetheid, in combinatie met natuurlijke ingrediënten, biedt dit meer dan alleen een snack. Het is een moment van ontspanning, perfect passend bij uw levensstijl. Ideaal als gezonde snack op het werk, op school of tijdens een wandeling – want gezond kan heerlijk en handig zijn.

Een klein pakje, groot genot – Pruimen van Łowicz voor u

Weet u hoe moeilijk het is om de perfecte snack te vinden die uw honger stillt zonder uw geweten te belasten? De pruimen van Łowicz Fruitproduct zijn het antwoord op uw behoeften! In elk klein pakje zit een sappige pruim vol natuurlijke zoetheid, die niet alleen heerlijk smaakt, maar ook waardevolle vitamines en mineralen levert. Zonder kunstmatige toevoegingen, zonder conserveermiddelen – alleen fruit dat uw lichaam waardeert. Ideaal voor een snelle snack, maar nooit halfbakken.

Gezondheid en smaak in één – Łowicz Fruitproduct Pruim 6 x 25 g

Kom langs, kies en proef! Łowicz Fruitproduct Pruim is een klein stukje natuur, verpakt in een handig pakje. Elke verpakking bevat 6 porties vol voedingsstoffen – niet alleen heerlijk, maar ook gezond. De pruimen, vol vitamine C en andere waardevolle ingrediënten, geven je de energie voor de hele dag, zonder je lichaam te belasten met chemicaliën en kunstmatige toevoegingen. Geniet ervan op het werk, onderweg naar school of tijdens de lunch – handig verpakt en van natuurlijke kwaliteit.

Ontdek recepten van Mniam24

Winkel bij Mniam24 en ontvang een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Pruimensmoothie met fruit

Ingrediënten: 100 g Łowicz Fruitproduct Pruim, 100 g aardbeien, 50 g banaan, 100 ml sinaasappelsap, 1 theelepel honing

Bereidingswijze: Doe alle ingrediënten in een blender. Mix op hoge snelheid tot een gladde consistentie. Als je de smoothie intenser van smaak wilt, voeg dan meer honing toe. Serveer direct na bereiding in een glas, versierd met een plakje banaan. Een heerlijke, verfrissende en vitamine-rijke smoothie die je de energie geeft voor de hele dag!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Natuurlijke samenstelling, zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen.
  • Gemakkelijk mee te nemen en te consumeren – ideaal voor onderweg.
  • Smaakvolle, sappige pruimen die u meenemen naar een wereld van natuurlijke verwenning.
  • Bevat waardevolle vitamines en mineralen die uw gezondheid ondersteunen.
  • Praktische verpakking – 6 porties in één set, altijd binnen handbereik.
De set bevat:
  • 1x Łowicz fruitproduct pruim 6 x 25 g

Łowicz is een merk dat al jaren traditie combineert met moderniteit, en producten aanbiedt die met passie en aandacht voor kwaliteit zijn gemaakt. Door voor Łowicz te kiezen, kiest u voor gezondheid, verpakt in natuurlijke ingrediënten die uw gezondheid en welzijn ondersteunen. Onze filosofie is eenvoudige, natuurlijke producten die smaken als het beste wat de natuur te bieden heeft.

Veelgestelde vragen
    • Zijn deze pruimen geschikt voor mensen die op dieet zijn?

Ja, Łowicz Pruimen zijn een ideale snack voor mensen die op dieet zijn – laag in calorieën, rijk aan vezels en natuurlijke vitamines, zonder onnodige toevoegingen.

    • Wat zijn de gezondheidsvoordelen van het eten van deze pruimen?

Pruimen zijn een uitstekende bron van vitamine C, die het immuunsysteem ondersteunt, en vezels, die de spijsvertering bevorderen en de stofwisseling verbeteren.

    • Kunnen pruimen warm gegeten worden?

Ja, pruimen van Łowicz zijn een geweldige toevoeging aan warme dranken, desserts of gerechten, en voegen een natuurlijke zoetheid en smaak toe.

    • Hoe lang kan ik een geopende verpakking n?

Nadat de verpakking is geopend, is het het beste om het product binnen enkele dagen te consumeren, en bewaar het op een koele plaats om de versheid en de intensiteit van de smaak te behouden.

pruimen (35%); water; suiker; geleermiddel - pectine; verdikkingsmiddel - guargom; zuurteregelaar - citroenzuur; geconcentreerd aroniensap ter correctie van de kleur; conserveermiddel - kaliumsorbaat; aroma

Ingrediënten
Pruimen (35%), water, suiker, geleringsmiddel - pectine, verdikkingsmiddel - guargom, zuurteregelaar - citroenzuur, geconcentreerd aroniabessen sap ter correctie van de kleur, conserveermiddel - kaliumsorbaat, aroma
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Łowicz Fruitpasta om mee te smeren, Pruim, 6x25 gram
Fabrikant
Łowicz
EAN
5900397744837

Ingrediënten
Pruimen (35%), water, suiker, geleringsmiddel - pectine, verdikkingsmiddel - guargom, zuurteregelaar - citroenzuur, geconcentreerd aroniabessen sap ter correctie van de kleur, conserveermiddel - kaliumsorbaat, aroma
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Łowicz Fruitpasta om mee te smeren, Pruim, 6x25 gram
Fabrikant
Łowicz
EAN
5900397744837
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Russell Hobbs Desire 3-in-1 staafmixer 24700-56
Russell Hobbs Desire 3-in-1 staafmixer 24700-56
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 60,33
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
€ 17,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram
Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram
€ 5,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
€ 27,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van MalTec Shiatsu massagekussen voor rug, nek en lichaam. Verwarmend massageapparaat met massagekoppen, geschikt voor gebruik op kantoor, in de auto of thuis
MalTec Shiatsu massagekussen voor rug, nek en lichaam. Verwarmend massageapparaat met massagekoppen, geschikt voor gebruik op kantoor, in de auto of thuis
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SCHWARTAU 3006182 SCHWARTAU Jam in fluwelen doosje, 100 stuks.
SCHWARTAU 3006182 SCHWARTAU Jam in fluwelen doosje, 100 stuks.
€ 16,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 691,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.