Gewicht:

500 g

Polleo Sport Proteïnepannenkoekmix, 500 g - Zonder smaaktoevoeging

€ 14,99

€ 29,98 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Bakmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Glutenvrije, zetmeelvrije keto-pannenkoekmix met weinig koolhydraten en zonder toegevoegde suiker (150g), 103478
Glutenvrije, zetmeelvrije keto-pannenkoekmix met weinig koolhydraten en zonder toegevoegde suiker (150g), 103478
€ 26,13/1kg
€ 4,28
-8%
€ 3,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gellwe Śmietanex 12 G
Gellwe Śmietanex 12 G
€ 51,00/1kg
€ 0,54
-5%
€ 0,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BIOVEGAN Pannenkoekenmix, 200g
BIOVEGAN Pannenkoekenmix, 200g
€ 79,50/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Delecta Citroenlimonade, 80 gram
Delecta Citroenlimonade, 80 gram
€ 26,63/1kg
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pzz Bloemkruimel, 1 kg
Pzz Bloemkruimel, 1 kg
€ 18,99/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Wodzisław, gelatine, 50 gram
Wodzisław, gelatine, 50 gram
€ 40,20/1kg
€ 2,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Terrasana 100% biologische kokosbloesemsuiker, veganistisch
Terrasana 100% biologische kokosbloesemsuiker, veganistisch
€ 14,33/1kg
€ 3,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BIOVEGAN, mijn chocoladebekerkoekjes, 55g
BIOVEGAN, mijn chocoladebekerkoekjes, 55g
€ 240,00/1kg
€ 13,20
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Wodzisław, citroenzuur, 50 gram
Wodzisław, citroenzuur, 50 gram
€ 17,20/1kg
€ 0,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gellwe Bakpoeder, 30 gram
Gellwe Bakpoeder, 30 gram
€ 11,00/1kg
€ 0,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker Kwarktaartmix
Dr. Oetker Kwarktaartmix
€ 123,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,46
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Glutenvrije biologische boekweitwafels, 100 gram - FIORENTINI
Glutenvrije biologische boekweitwafels, 100 gram - FIORENTINI
€ 19,40/1kg
€ 1,99
-2%
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hellmann's Babuni roommayonaise, 500 ml
Hellmann's Babuni roommayonaise, 500 ml
€ 11,28/1l
€ 5,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
€ 30,40/1kg
€ 1,52
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vanillepudding Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
Vanillepudding Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
€ 68,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,58
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van RUF Chocoladevlokken Cake, glutenvrij bakmengsel
RUF Chocoladevlokken Cake, glutenvrij bakmengsel
€ 9,47/1kg
€ 4,41
-2%
€ 4,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Käsekuchen Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
Käsekuchen Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
€ 66,63/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Dr. Oetker Roomfix, 9 gram
Dr. Oetker Roomfix, 9 gram
€ 45,00/1kg
€ 0,47
-4%
€ 0,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BIOVEGAN Mijn citroen-taart, 450g
BIOVEGAN Mijn citroen-taart, 450g
€ 10,67/1kg
€ 4,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Begin uw dag met onze heerlijke proteïnepannenkoekmix! Deze mix geeft pannenkoeken een onweerstaanbare smaak en bevat een overvloed aan nuttige voedingsstoffen.

Proteïnepannenkoekmix is rijk aan proteïnen, die bijdragen aan het behoud en de groei van spiermassa. Een gezond ontbijt is nog nooit zo lekker en nuttig geweest!

Bovendien is deze pannenkoekmix een bron van vezels, die uw spijsvertering en algehele gezondheid ondersteunen.

  • Pannenkoekmix - chocolade- en neutrale smaak
  • Zonder toegevoegde zoetstoffen en suiker - bevat natuurlijke suikers
  • Bron van vezels
  • Rijk aan proteïnen
  • De mix kan worden gebruikt voor klassieke pannenkoeken (crêpes) volgens de instructies op de verpakking, of door minder water toe te voegen dan voor Amerikaanse pannenkoeken.

Gebruik:

Meng één portie (65 g) met 140-150 ml koud water en roer glad. Giet het mengsel bij middelhoge hitte in een verhitte, beklede pan en bak 2-3 minuten aan beide kanten, tot de beslag goudbruin is. Eén portie levert 1 dikke pannenkoek of 3 dunne crêpes op. Voeg indien nodig een paar druppels olie in de pan voordat u het mengsel toevoegt.

Ingrediënten:

Gemiddelde voedingswaarden per

100 g

65 g

Portiegrootte: 65 g
Porties per verpakking: 7Energie

1490 kJ / 353 kcal

969 kJ / 229 kcal

Vet

  • verzadigde vetzuren

2,5 g
0,7 g

1,7 g
<0,5 g

Koolhydraten

  • suikers

45 g
4,9 g

29 g
3,2 g

Vezels

3,8 g

2,5 g

Eiwit

35 g

23 g

Zout

0,39 g

0,25 g

Let op: De samenstelling en ingrediënten zijn gebaseerd op de smaak "neutraal". Houd er rekening mee dat de voedingswaarden kunnen variëren bij een andere smaak.

Ingrediënten: Tarwemeel(gluten), wei-eiwitconcentraat (melk) (36%), havermoutmeel(gluten), eiwitpoeder, zout.

Allergenen: Kan sporen bevatten van schimmels, soja en selderij.

n: Bewaar op een koele, droge plaats.

Gemaakt in de EU voor: Polleo Adria d.o.o., Samoborska cesta 134, 10090 Zagreb, Kroatië

Land van herkomst: EU / ЕУ; Herkomst van tarwemeel en wei-eiwit: EU

 

Ingrediënten
Tarwemeel (gluten), wei-eiwitconcentraat (melk) (36%), havermeel (gluten), eiwitpoeder, zout
Voedingswaarde
Gemiddelde voedingswaarden per 100 g 65 g Portiegrootte: 65 g Aantal porties per verpakking: 1 Energie 1.490 kJ / 353 kcal 969 kJ / 229 kcal Vet Verzadigde vetzuren 2,5 g 0,7 g 1,7 g <0,5 g Koolhydraten Suikers 45 g 4,9 g 29 g 3,2 g Vezels 3,8 g 2,5 g Eiwit 35 g 23 g Zout 0,39 g 0,25 g
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Polleo Adria GmbH Samoborska cesta 134, 10000 Zagreb, Kroatien
Verkoopbenaming
Pannenkoekenmix
Fabrikant
Polleo Sport
EAN
3856026807713

Ingrediënten
Tarwemeel (gluten), wei-eiwitconcentraat (melk) (36%), havermeel (gluten), eiwitpoeder, zout
Voedingswaarde
Gemiddelde voedingswaarden per 100 g 65 g Portiegrootte: 65 g Aantal porties per verpakking: 1 Energie 1.490 kJ / 353 kcal 969 kJ / 229 kcal Vet Verzadigde vetzuren 2,5 g 0,7 g 1,7 g <0,5 g Koolhydraten Suikers 45 g 4,9 g 29 g 3,2 g Vezels 3,8 g 2,5 g Eiwit 35 g 23 g Zout 0,39 g 0,25 g
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Polleo Adria GmbH Samoborska cesta 134, 10000 Zagreb, Kroatien
Verkoopbenaming
Pannenkoekenmix
Fabrikant
Polleo Sport
EAN
3856026807713
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Polleo Sport Proteïnepannenkoekmix, 65 g - Zonder smaak
Polleo Sport Proteïnepannenkoekmix, 65 g - Zonder smaak
€ 30,62/1kg
€ 1,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Glutenvrije, zetmeelvrije keto-pannenkoekmix met weinig koolhydraten en zonder toegevoegde suiker (150g), 103478
Glutenvrije, zetmeelvrije keto-pannenkoekmix met weinig koolhydraten en zonder toegevoegde suiker (150g), 103478
€ 26,13/1kg
€ 4,28
-8%
€ 3,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Open Food: 5902837741031, 445 kcal, 6,5 g, 59 g, 1,6 g, 25 g, 12 g
Open Food: 5902837741031, 445 kcal, 6,5 g, 59 g, 1,6 g, 25 g, 12 g
€ 178,91/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van RUF 2526420003 RUF Crépes-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
RUF 2526420003 RUF Crépes-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
€ 13,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BIOVEGAN Pannenkoekenmix, 200g
BIOVEGAN Pannenkoekenmix, 200g
€ 79,50/1kg
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
€ 4,40/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BODYLAB Whey Protein - 2000g - Neutrale smaak
BODYLAB Whey Protein - 2000g - Neutrale smaak
€ 63,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,98
-€ 4,60
€ 127,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PowerBar Protein Plus met weinig suiker (16 repen à 35g, doos) - Chocolade - Brownie
PowerBar Protein Plus met weinig suiker (16 repen à 35g, doos) - Chocolade - Brownie
€ 52,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,38
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.