Izrielar 2-delige set grillzoutsteen met houder, 30x20x3 cm, XXL zoutplaat, herbruikbaar voor de barbecue

€ 45,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Zout & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gejodeerd steenzout Cenosole, 1 kg
Gejodeerd steenzout Cenosole, 1 kg
€ 1.530,00/1kg
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jodiumhoudend steenzout, 1 kg - Kłodawska
Jodiumhoudend steenzout, 1 kg - Kłodawska
€ 1,32/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zeezout uit Guérande.
Zeezout uit Guérande.
€ 63,60/1kg
€ 7,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
€ 174,14/1kg
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEIT -Gewürzmischung, 100,0 g
Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEIT -Gewürzmischung, 100,0 g
€ 105,90/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 10,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Browin 410020 - Vitamine C pekelzout - 400 g
Browin 410020 - Vitamine C pekelzout - 400 g
€ 35,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,12
-6%
€ 14,12
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van GiDeli Pekelzout 20 kg – Premium pekelzout voor vleesverwerking
GiDeli Pekelzout 20 kg – Premium pekelzout voor vleesverwerking
€ 1,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Kamis Zachtmakker voor vlees, 30 gram
Kamis Zachtmakker voor vlees, 30 gram
€ 49,67/1kg
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fuduu.de - Nitrietzout / Pekelzout, emmer van 10 kg
Fuduu.de - Nitrietzout / Pekelzout, emmer van 10 kg
€ 2,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 26,53
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Kotanyi Vleesverzachter-zout, 30 gram
Kotanyi Vleesverzachter-zout, 30 gram
€ 29,75/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GiDeli Zout voor het pekelen, 2 x 1 kg. Premium zout voor het conserveren van vlees
GiDeli Zout voor het pekelen, 2 x 1 kg. Premium zout voor het conserveren van vlees
€ 7,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Selenietstokjes - set van 2 stuks - ±500 g; ±12-15cm
Selenietstokjes - set van 2 stuks - ±500 g; ±12-15cm
€ 39,99
-12%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van -ALLSPIRATION 50 g - GAVES VAN DE NATUUR
-ALLSPIRATION 50 g - GAVES VAN DE NATUUR
€ 75,00/1kg
€ 3,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
€ 23,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Wierookhars Copal --set van 2 stuks - 80g
Wierookhars Copal --set van 2 stuks - 80g
€ 412,38/1kg
€ 38,99
-15%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Set van 3 wereldzouten, 290 gram
Set van 3 wereldzouten, 290 gram
€ 55,03/1l
€ 15,96
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Zout uit Sicilië met zomertruffel, 90 gram
Zout uit Sicilië met zomertruffel, 90 gram
€ 148,78/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,39
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Gewürz-Sticks - Salz
Gewürz-Sticks - Salz
€ 23,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eder Kruiden - Hongaars goulash kruidenzout - 1 kg
Eder Kruiden - Hongaars goulash kruidenzout - 1 kg
€ 30,84/1kg
€ 30,84
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze hoogwaardige grillsteen, gemaakt van puur -kristalzout, biedt een natuurlijk en smaakvol alternatief voor traditioneel zouten. Tijdens het grillen neemt het voedsel precies de juiste hoeveelheid zout op, waardoor een bijzonder verfijnde en uitgebalanceerde smaak ontstaat. Vlees, vis en groenten worden gelijkmatig gekruid, zonder dat er extra zout nodig is.

Unieke grillsmaak

Door te grillen op het hete zoutoppervlak, ontwikkelen voedingsmiddelen een onmiskenbare smaak. De warmte sluit snel het oppervlak van het voedsel af, waardoor het van binnen sappig, zacht en aromatisch blijft. Tegelijkertijd ontstaat een milde, aangename zoutige toets die de eigen smaak van de ingrediënten versterkt. De grillsteen is bijzonder geschikt voor zalm, garnalen, visfilets, steaks, gevogelte of diverse gegrilde groenten.

100 procent puur natuur

De grillsteen bestaat uit natuurlijk -kristalzout en is vrij van kunstmatige toevoegingen. Elke steen is uniek, met een individuele kleurstelling. Bij het verwarmen geeft de steen zijn natuurlijke mineralen in een fijne dosering af aan de gerechten, waardoor een authentieke smaakervaring ontstaat.

Gezonder grillen zonder vet

Op de grillsteen kan men vrijwel vetvrij grillen. Het verwarmde oppervlak werkt als een natuurlijke anti-aanbaklaag, waardoor er geen extra olie of vet nodig is. Dit maakt de bereiding bijzonder eenvoudig en verteerbaar en is ideaal voor een bewuste voeding, evenals voor vegetarische gerechten zoals groenten, kaas of tofu.

Veelzijdig te gebruiken

De grillsteen is geschikt voor houtskoolbarbecues, bolvormige barbecues, gasbarbecues en voor de oven. In gekoelde toestand kan hij ook worden gebruikt als een stijlvolle serveerschaal voor sushi, kaas, antipasti of desserts. Zo combineert één product een grillplaat, een kookoppervlak en een serveerschaal.

Hoge kwaliteit en lange levensduur

De grillsteen is robuust, herbruikbaar en bij correct gebruik zeer duurzaam. Hij is temperatuurbestendig van -28 graden tot +350 graden Celsius. Na het volledig afkoelen kan de steen eenvoudig worden schoongemaakt met een vochtige doek of spons, zonder afwasmiddel, om het natuurlijke oppervlak te behouden.

Groot grilloppervlak voor meer mogelijkheden

De grillsteen is verkrijgbaar in twee praktische maten. Hiermee kunnen zowel kleine porties als grotere hoeveelheden grillgoed gemakkelijk worden bereid. Hij biedt voldoende ruimte voor meerdere ingrediënten tegelijkertijd en zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling.

Productspecificaties

Materiaal: 100 procent natuurlijk -kristalzoutsteen

Afmetingen klein: 20 x 10 x 2,5 cm

Afmetingen groot: 30 x 20 x 3 cm

Temperatuurbestendigheid: -28 graden tot +350 graden Celsius

Gebruik: grill, oven, serveerschaal

Herbruikbaar: Ja

Inhoud per variant

Variant 1

2 grillstenen

Variant 2

1 grillsteen

1 ijzeren plaat

De -grillsteen combineert natuurlijke smaakmakers, gezond grillen en stijlvol serveren in één product en zorgt voor een bijzondere smaakervaring bij elke bereiding

Lengte
300 mm
Gewicht
4.85 kg
Kleur
Oranje
Fabrikant
Izrielar
Aantal stuks
2
MPN (Manufacturer Part Number)
RL-HG9100-2-YNa
EAN
9137314948382

Lengte
300 mm
Gewicht
4.85 kg
Kleur
Oranje
Fabrikant
Izrielar
Aantal stuks
2
MPN (Manufacturer Part Number)
RL-HG9100-2-YNa
EAN
9137314948382
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bad Reichenhaller Alpenzout, afkomstig uit de diepten van de Alpen, 15000 gram
Bad Reichenhaller Alpenzout, afkomstig uit de diepten van de Alpen, 15000 gram
€ 1,49/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi - Jagersaus - 2-pack - 2 x 250 ml
Maggi - Jagersaus - 2-pack - 2 x 250 ml
€ 50,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Piranske Soline Piran-zout met beschermde geografische aanduiding, 1 kg - ongeverfijnd, niet gejodeerd zout
Piranske Soline Piran-zout met beschermde geografische aanduiding, 1 kg - ongeverfijnd, niet gejodeerd zout
€ 17,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,00
5% Voucher
Verkoper: Fine-experience
Productafbeelding van Fuchs 6653030007 Fuchs  Pommes-Frites-Salz Gewürzmischung, 2,0 kg
Fuchs 6653030007 Fuchs Pommes-Frites-Salz Gewürzmischung, 2,0 kg
€ 9,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maldon Zeezout, 250 gram
Maldon Zeezout, 250 gram
€ 27,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Montosco Zeezout, grote maler, 640g
Montosco Zeezout, grote maler, 640g
€ 85,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,69
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Kala Namak zout, 1 kg
Kala Namak zout, 1 kg
€ 23,90/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
€ 16,18/1kg
€ 8,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GiDeli Pökelzout, 1 kg in emmer – Premium pekelzout, geschikt voor het conserveren van vlees, ideaal voor het maken van worst, pekelen en marineren (1 x 1 kg)
GiDeli Pökelzout, 1 kg in emmer – Premium pekelzout, geschikt voor het conserveren van vlees, ideaal voor het maken van worst, pekelen en marineren (1 x 1 kg)
€ 10,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Herbamare® Kruidenzout - Originele navulverpakking, 500g
Herbamare® Kruidenzout - Originele navulverpakking, 500g
€ 9,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vlokken (1,4 kg, emmer)
Vlokken (1,4 kg, emmer)
€ 28,89/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Santa Maria Allround kruidenmix, 394 gram
Santa Maria Allround kruidenmix, 394 gram
€ 136,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 53,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Klene Puur Zout Drop (180 gr)
Klene Puur Zout Drop (180 gr)
€ 15,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,79
-2%
€ 2,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Fuduu.de - Nitrietzout / Pekelzout, emmer van 10 kg
Fuduu.de - Nitrietzout / Pekelzout, emmer van 10 kg
€ 2,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 26,53
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van La Baleine, bloemsalz, van "Le Saunier de Camargue", 125 gram.
La Baleine, bloemsalz, van "Le Saunier de Camargue", 125 gram.
€ 0,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Morton grof zout voor koken – 453 g (16 oz) + Heartforcards verzendbescherming
Morton grof zout voor koken – 453 g (16 oz) + Heartforcards verzendbescherming
€ 15,25/1kg
€ 6,91
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
€ 23,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Keltisch (Frans) zeezout - 500g
Keltisch (Frans) zeezout - 500g
€ 8,30/1kg
€ 4,26
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Gewürz-Sticks - Salz
Gewürz-Sticks - Salz
€ 23,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zeezoutvlokken om mee te kruiden | Zout en kruiden
Zeezoutvlokken om mee te kruiden | Zout en kruiden
€ 39,20/1l
€ 4,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Blokjes (250 g, voordeelverpakking)
Blokjes (250 g, voordeelverpakking)
€ 134,80/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,70
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Atlantische Zeezout - Fijn, 1 kg | DANIVAL
Atlantische Zeezout - Fijn, 1 kg | DANIVAL
€ 2,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Herbamare® Kruidenzout - Pittig, 250g
Herbamare® Kruidenzout - Pittig, 250g
€ 16,76/1l
€ 4,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sel de Cuisine, grof zeezout, geschikt om gerechten mee te kruiden, 1000g
Sel de Cuisine, grof zeezout, geschikt om gerechten mee te kruiden, 1000g
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram
Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram
€ 22,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,40
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Browin 410020 - Vitamine C pekelzout - 400 g
Browin 410020 - Vitamine C pekelzout - 400 g
€ 35,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,12
-6%
€ 14,12
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Zeezout, ongeraffineerd, fijnkorrelig, 1 kg
Zeezout, ongeraffineerd, fijnkorrelig, 1 kg
€ 2,42/1l
€ 2,55
-5%
€ 2,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Solec Sól Wielicka, jodiumhoudend zout, 1 kg
Solec Sól Wielicka, jodiumhoudend zout, 1 kg
€ 1,20/1kg
€ 1,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sante Zeezout met Jodium en Kalium, met een verminderd natriumgehalte, 350 gram
Sante Zeezout met Jodium en Kalium, met een verminderd natriumgehalte, 350 gram
€ 4,83/1kg
€ 1,78
-5%
€ 1,69
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.