Smaak:

Neutraal

KREATINEPOEDER SUPER Keratin ActivLab, 500 g

€ 15,06

€ 30,12 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Creatinepoeder & -capsules & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
€ 63,18/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
€ 87,11/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mammut Nutrition Creatine Monohydraat - 550g
Mammut Nutrition Creatine Monohydraat - 550g
€ 93,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
€ 282,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van KREATINE Activlab Crea Shot - 2.0, 500g, citroensmaak
KREATINE Activlab Crea Shot - 2.0, 500g, citroensmaak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,79
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ActivLab Creatine Tabletten, 120 tabletten. MONOHYDRATE KREATINE, VOOR SPIERKRACHT
ActivLab Creatine Tabletten, 120 tabletten. MONOHYDRATE KREATINE, VOOR SPIERKRACHT
€ 58,20/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,82
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
€ 19,98/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ACTIVLAB Monohydraat Creatine Taurine Mass, Citroensmaak, 300g
ACTIVLAB Monohydraat Creatine Taurine Mass, Citroensmaak, 300g
€ 72,13/1kg
€ 22,78
-5%
€ 21,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Creatine Monohydraat, citroensmaak
6PAK Nutrition | Creatine Monohydraat, citroensmaak
€ 42,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ACTIVLAB Creatinemonohydraat - Creatinepoeder, smaakneutraal, 300 g
ACTIVLAB Creatinemonohydraat - Creatinepoeder, smaakneutraal, 300 g
€ 72,13/1kg
€ 22,78
-5%
€ 21,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Activlab Creatine Monohydraat met Taurine – Creatinepoeder, aardbei-frambozen smaak, 300 g
Activlab Creatine Monohydraat met Taurine – Creatinepoeder, aardbei-frambozen smaak, 300 g
€ 24,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,72
-5%
€ 7,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutant Creakong Cx8 Creatine 249g 18089
Mutant Creakong Cx8 Creatine 249g 18089
€ 87,35/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,39
-5%
€ 17,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van OstroVit Creatine Monohydraat, sinaarssmaak, 1000 g
OstroVit Creatine Monohydraat, sinaarssmaak, 1000 g
€ 36,50/1kg
€ 40,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ostrovit creatine monohydraat BI9116
Ostrovit creatine monohydraat BI9116
€ 85,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Creapure Creatine, 250 gram
Creapure Creatine, 250 gram
€ 113,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,05
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Creatine Monohydraat (400g), ongezoet
Creatine Monohydraat (400g), ongezoet
€ 75,22/1l
€ 35,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Polleo Me: Creatine Monohydraat, 500 gram
Polleo Me: Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 79,98/1kg
€ 39,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van Rule1 | Creatine Monohydraat capsules
Rule1 | Creatine Monohydraat capsules
€ 251,08/1l
€ 30,13
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OstroVit | Creatine HCL 2400 / Creatinehydrochloride
OstroVit | Creatine HCL 2400 / Creatinehydrochloride
€ 132,20/1l
€ 19,83
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Creatine Powder Super

500 g

Creatine Monohydraat Poeder van Topkwaliteit Creatine Monohydraat van topkwaliteit

Verhoogt de spiermassa en helpt de spieren sneller te herstellen.

Helpt de prestaties bij kortdurende sportactiviteiten te verbeteren

Creatine Powder Super

van Activlab is een product dat creatine bevat. Het is een organische chemische verbinding die de structurele elementen guanidine en azijnzuur bevat. In dierlijke organismen wordt het tijdens het metabolisme gevormd en komt het voornamelijk voor in spieren en pezen. Het wordt gefosforyleerd door het enzym creatinekinase en wordt omgezet in fosfocreatine.

Creatine wordt gebruikt om energie op te slaan en vrij te geven, die nodig is voor veel chemische processen in cellen, waaronder de synthese van spierproteïnen. Een toename van het creatinegehalte in het lichaam wordt gebruikt om de filtratiecapaciteit van de nieren te testen.

Bij mensen komt keratine voor in spieren

en maakt het 98% van de totale lichaamsmassa uit. Kleine hoeveelheden van deze verbinding komen ook voor in nieren, hersenen, lever en testikels.

De dagelijkse behoefte voor een persoon van 70 kg is 2 gram. Het is echter belangrijk op te merken dat het lichaam 1 gram van deze verbinding synthetiseert uit aminozuren, en de resterende hoeveelheid moet via de voeding worden opgenomen. De beste bronnen van creatine zijn natuurlijk vlees en vis.

De inname van creatine als voedingssupplement verhoogt de spiermassa en ondersteunt de spierregeneratie. Het innemen van grote hoeveelheden van deze stof helpt sporters betere resultaten te behalen. Creatine verhoogt de energie en de prestaties, waardoor dit voedingssupplement populair is bij voetballers, hockeyers, worstelaars en turners. Ook gewichtheffers en hardlopers waarderen het. Studies tonen aan dat het ook bij kortdurende sportactiviteiten de prestaties verbetert.

Het voedingssupplement

  • Creatine Powder Super
  • van
  • Activlab
  • is een creatine-monohydraat poeder van topkwaliteit, verkrijgbaar in zes heerlijke smaken (citroen, zwarte bes, grapefruit, kiwi, sinaasappel, kers). De hoge micronisatie van het product – 200 mesh – garandeert een hoge biologische beschikbaarheid en optimale resultaten. Een verpakking
  • Creatine Powder Super Activlab
  • bevat tot 83 porties van het voedingssupplement.

Voor wie is dit?

Voor topsporters

Voor iedereen die spiermassa wil opbouwen

Voor iedereen die in de sportschool traint

Gebruik:

  • Laadingsfase: tot 20 g per dag gedurende 5 dagen. Onderhoudsdosering: 8–10 g per dag. Het product moet regelmatig gedurende 4–6 weken worden ingenomen. Na 6 weken de creatine-supplementatie 3–4 weken onderbreken. 1 theelepel bevat 5 g van het product.
  • Voedingswaarden:
  • PORTIE (6 g)
  • Creatine-monohydraat – 5000 mg
Fabrikant
Activlab
Model
Kreatin-Pulver
Gewicht
500 g
Allergenen
Geen
Aantal stuks
1
Smaak
Neutraal
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Creatine monohydraat
Voedingswaarde
1
Aanbevolen dosering
1
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Verkoopbenaming
Creatinemonohydraat-poeder
Hoeveelheidsaanduiding
Creatinemonohydraat
Verpakkingsinhoud
Maatbeker
EAN
5907368812557
MPN (Manufacturer Part Number)
ACTIV/1141

Fabrikant
Activlab
Model
Kreatin-Pulver
Gewicht
500 g
Allergenen
Geen
Aantal stuks
1
Smaak
Neutraal
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
Creatine monohydraat
Voedingswaarde
1
Aanbevolen dosering
1
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Verkoopbenaming
Creatinemonohydraat-poeder
Hoeveelheidsaanduiding
Creatinemonohydraat
Verpakkingsinhoud
Maatbeker
EAN
5907368812557
MPN (Manufacturer Part Number)
ACTIV/1141
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Kevin Levrone | Gold Line / Gold Creatine Monohydraat, ongezoet
Kevin Levrone | Gold Line / Gold Creatine Monohydraat, ongezoet
€ 32,17/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ActivLab Creatine Powder Super 500g, sinaasjesmaak. Creatine Monohydraat
ActivLab Creatine Powder Super 500g, sinaasjesmaak. Creatine Monohydraat
€ 9,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,66
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
ProActive Creatine Monohydraat 500g poeder met vitamine B6, smaak: mango. Geschikt voor 100 porties krachtraining
€ 19,98/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ActivLab Creatine Tabletten, 120 tabletten. MONOHYDRATE KREATINE, VOOR SPIERKRACHT
ActivLab Creatine Tabletten, 120 tabletten. MONOHYDRATE KREATINE, VOOR SPIERKRACHT
€ 58,20/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,82
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Xiaomi 11T - 5G smartphone - Dual-SIM - 8 GB RAM / 128 GB opslag - OLED-display - 6,67 inch - 2400 x 1080 pixels (120 Hz)
Xiaomi 11T - 5G smartphone - Dual-SIM - 8 GB RAM / 128 GB opslag - OLED-display - 6,67 inch - 2400 x 1080 pixels (120 Hz)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 804,18
Gratis bezorging
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S911BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
SAMSUNG SM-S911BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 419
€ 550,00
-€ 120,01
€ 429,99
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Apple iPhone XS Max, 256 GB opslag, kleur: zilver
Apple iPhone XS Max, 256 GB opslag, kleur: zilver
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
Gereviseerd
€ 380,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade
Productafbeelding van Biotiva Ashwagandha-poeder, 250g, biologisch geteeld
Biotiva Ashwagandha-poeder, 250g, biologisch geteeld
€ 174,16/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
Eiwit 85 - 900g: Chocolade | 30 porties | Poeder | Meercomponenten eiwit | Sojaproteïne | Caseïne | Tarwe-eiwit | Vitamine supplement
€ 27,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 24,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 1.990,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Apple iPhone 15 Pro 256GB Titanium Black
Apple iPhone 15 Pro 256GB Titanium Black
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 283
Gebruikt
€ 806,40
Gratis bezorging
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van KREATINEPOEDER Keratin Citroen ActivLab 500 g
KREATINEPOEDER Keratin Citroen ActivLab 500 g
€ 11,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,66
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
Creatine (Kreatine) Alkaline - 150 capsules | Met zuurregulerende werking | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaa
€ 63,18/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
Vitamaze L-Arginine 4500, capsules, L-arginine, 360 stuks. Bevat L-arginine HCl 750 mg, waarvan 622,5 mg L-arginine base, wat neerkomt op 4500 mg L-arginine in totaal, en 3735 mg L-arginine base. Neem 's ochtends en 's avonds 2 capsules met voldoende water, bij voorkeur voor de maaltijd. 30 minuten... Bewaar het product ongeopend, koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
€ 77,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 53,48
-54%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
Maso van banaanproteïne, 2000g - Een kwalitatieve bron van eiwitten afkomstig van bananen
€ 29,19/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 58,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ostrovit creatine monohydraat - watermeloensmaak (500 g) 5902232617627
Ostrovit creatine monohydraat - watermeloensmaak (500 g) 5902232617627
€ 95,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,34
-5%
€ 19,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
Olimp Nutrition Creatine 1250, tabletten, 89,3% gemicrofijnd creatine monohydraat, vulstof – microkristalcellulose, anti-klontmiddel..., neem 3 capsules per dag tijdens training, op wedstrijddagen, of op hetzelfde tijdstip op dagen zonder training...
€ 282,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 28,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 220,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,17
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Activlab BLACK WOLF 300 g, Fruitsmaak, 2400 mg Beta-alanine, 2000 mg Creatine + Arginine, 200 mg Cafeïne, Pre-workout supplement
Activlab BLACK WOLF 300 g, Fruitsmaak, 2400 mg Beta-alanine, 2000 mg Creatine + Arginine, 200 mg Cafeïne, Pre-workout supplement
€ 46,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van KREATINE Activlab Crea Shot - 2.0, 500g, citroensmaak
KREATINE Activlab Crea Shot - 2.0, 500g, citroensmaak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,79
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Mammut Nutrition Creatine Monohydraat - 550g
Mammut Nutrition Creatine Monohydraat - 550g
€ 93,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
€ 87,11/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,49
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
Vitamaze Maca 4:1, hooggedoseerde capsules met L-Arginine, 240 capsules
€ 109,37/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 22,53
Verkoper: AbisZ-Markt

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 4 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Past op
Smaak Zwarte bes
Beoordeeld op 27 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Neutraal
Beoordeeld op 6 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Sinaasappel
Beoordeeld op 6 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Citroen
Beoordeeld op 6 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Zwarte bes
Beoordeeld op 2 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Neutraal