Dinkelmeel, type 700, 1 kg - Planet EKO

€ 22,99

€ 14,38-37%

€ 14,38 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Meelsoorten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PLANET Roggenmeel, type 960, biologisch, 1 kg
PLANET Roggenmeel, type 960, biologisch, 1 kg
€ 2,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,19
Verkoper: Katomix
MĄKA Z CIECIERZYCY BIO 400 g - BIO PLANET
Biologische kikkererwtenmeel, 400 gram - PLANET
€ 5,42/1kg
€ 2,28
-4%
€ 2,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch tarwemeel, type 1050, 1 kg
Biologisch tarwemeel, type 1050, 1 kg
€ 22,50/1kg
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Lubella Bloemkruimeling, type 500, 1 kg
Lubella Bloemkruimeling, type 500, 1 kg
€ 18.440,00/1kg
€ 18,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basia tarwemeel, type 500, 1 kg
Basia tarwemeel, type 500, 1 kg
€ 0,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch kokosmeel, 1 kg
Biologisch kokosmeel, 1 kg
€ 23,90/1kg
€ 23,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Roggemeel type 720 5 kg - Tota
Roggemeel type 720 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,00
-51%
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tarwemeel type 500, 5 kg - Tota
Tarwemeel type 500, 5 kg - Tota
€ 1,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,32
-5%
€ 5,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch gerstemouwemel, licht, 1 kg
Biologisch gerstemouwemel, licht, 1 kg
€ 26,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zamojska tarwebloem, type 450, 1 kg
Zamojska tarwebloem, type 450, 1 kg
€ 12.350,00/1kg
€ 12,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TARWEBLOEM DALACHOWSKA T-480, 5 kg
TARWEBLOEM DALACHOWSKA T-480, 5 kg
€ 1,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio Lupinenmehl 25kg
Bio Lupinenmehl 25kg
€ 9,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 227,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Młyny Stoisław, tarwebloem, Koszalin type 500, 0,5 kg
Młyny Stoisław, tarwebloem, Koszalin type 500, 0,5 kg
€ 1,71/1kg
€ 0,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Rijstmeel, 1 kg
Melvit Rijstmeel, 1 kg
€ 4,10/1kg
€ 4,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella, luchtige cakebloem, type 450, 1 kg
Lubella, luchtige cakebloem, type 450, 1 kg
€ 1,51/1kg
1,7Gemiddelde beoordeling: 1,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,59
-5%
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch teffmeel, 500 gram
Biologisch teffmeel, 500 gram
€ 39,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Melvit Havermout, 1 kg
Melvit Havermout, 1 kg
€ 3,13/1kg
€ 3,82
-18%
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch kikkererwtenmeel, 500g
Biologisch kikkererwtenmeel, 500g
€ 32,40/1kg
€ 16,20
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Biologisch volkoren roggemeel, 20 kg
Biologisch volkoren roggemeel, 20 kg
€ 3,86/1kg
€ 77,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PLANET Dinkelmeel Type 700 1kg

PLANET

PLANET Dinkelmeel Type 700 1kg

INGREDIËNTEN : Dinkelmeel Type 700* 100% (*gecertificeerde biologische ingrediënt)

OMSCHRIJVING : Biologisch dinkelmeel wordt gewonnen uit gemalen, gereinigde dinkelkoren. Dink is een oude tariesoort. In de oudheid werd het gewaardeerd vanwege zijn voedingswaarde. Het bevat gluten die gemakkelijk door het lichaam worden opgenomen. Biologisch dinkelmeel met een korrelgrootte van 700 kan puur of in combinatie met andere meelsoorten worden gebruikt voor het bakken van brood, taarten, koekjes, pannenkoeken, berlinerbollen en knödel.

VOEDINGSWAARDEN PER 100 g

Energie - 1503 kJ / 355 kcal

Vet - 1,3 g

waarvan verzadigde vetzuren - 0,3 g

Koolhydraten - 70 g

waarvan suikers - 1,0 g

Eiwitten - 14 g

Zout - 0,01 g

ALLERGEENINFORMATIE

Dit product bevat allergenen: Gluten. Kan sporen bevatten van: Noten, sesam, soja.

AANBEVOLEN OPSLAG

n op een droge en koele plaats.

PRODUCTDETAILS

VEGETARISCH: VEGETARISCH

VEGAN: VEGAN

BIOLOGISCH CERTIFICAAT: ja

Land van herkomst: Polen

Land van herkomst ingrediënten: Oostenrijk

  • Voedingsmiddel: met certificaat | Alleen | Vegetarisch
  • Klachten: Allergie
  • Verpakkingsgewicht: 1

Biologisch dinkelmeel wordt gewonnen door het malen van gereinigde dinkelkoren. Dink is een oude tariesoort. In de oudheid werd het gewaardeerd vanwege zijn voedingswaarde. Het bevat gluten die gemakkelijk door het lichaam worden opgenomen.

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Allergenen
Gluten
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
BIO PLANET
Verkoopbenaming
Biologisch dinkelmeel, type 700, 1 kg
Fabrikant
Biogo
MPN (Manufacturer Part Number)
BP9568
EAN
5907814669568

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Allergenen
Gluten
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
BIO PLANET
Verkoopbenaming
Biologisch dinkelmeel, type 700, 1 kg
Fabrikant
Biogo
MPN (Manufacturer Part Number)
BP9568
EAN
5907814669568
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
€ 1,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Simba Toys 4006592021238, Geschikt voor jongens/meisjes, vanaf 1 jaar
Simba Toys 4006592021238, Geschikt voor jongens/meisjes, vanaf 1 jaar
€ 28,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,52
Verkoper: Nejhracka
KUZU SZARE (SKROBIA Z KORZENIA) BEZGLUTENOWA BIO 125 g - TERRASANA
KUZU GREY (wortelstok) biologisch, 125 g - TERRASANA
€ 58,32/1kg
€ 8,27
-11%
€ 7,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Farina 00 meel van zachte tarwe voor pizza en focaccia, 1 kg – Italiaans pizzameel van il Molino Chiavazza
Farina 00 meel van zachte tarwe voor pizza en focaccia, 1 kg – Italiaans pizzameel van il Molino Chiavazza
€ 1,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,91
-5%
€ 1,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van [ 1 kg ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels
[ 1 kg ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels
€ 11,53/1kg
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg -  PLANET
Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg - PLANET
€ 2,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wind Mill, Tapiocameel, 400g
Wind Mill, Tapiocameel, 400g
€ 42,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BindeFix Warmgerechten - Johannesbroodpitmeel, 50g
BindeFix Warmgerechten - Johannesbroodpitmeel, 50g
€ 110.200,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,65
-2%
€ 5,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ajinomoto Mononatriumglutamaat (MSG), Bot Ngot, 1 kg
Ajinomoto Mononatriumglutamaat (MSG), Bot Ngot, 1 kg
€ 16,72/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,72
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Bio Lupinenmehl 1kg
Bio Lupinenmehl 1kg
€ 27,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
€ 0,16/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 1,67
-4%
€ 1,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amandelmeel, merk "Pięć Przemian", 500 gram
Amandelmeel, merk "Pięć Przemian", 500 gram
€ 16,48/1kg
€ 8,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LOBO Panko broodkruimels, Japans recept (1 kg) | Tempura | Broodkruimels
LOBO Panko broodkruimels, Japans recept (1 kg) | Tempura | Broodkruimels
€ 21,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,72
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
€ 9,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 10,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
€ 21,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Farina Saccorosso pizzameel 5 kg - Caputo
Farina Saccorosso pizzameel 5 kg - Caputo
€ 2,74/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 14,67
-4%
€ 13,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
€ 1,15/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 720, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 720, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
€ 1,17/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
€ 1,09/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,15
-5%
€ 1,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roggemeel type 720 5 kg - Tota
Roggemeel type 720 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,00
-51%
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
€ 1,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Licht speltmeel 1 kg – Tota | Natuurlijk meel voor brood, taart, gebak en pannenkoeken
Licht speltmeel 1 kg – Tota | Natuurlijk meel voor brood, taart, gebak en pannenkoeken
€ 3,39/1kg
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van [ 200g ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels / Broodkorst
[ 200g ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels / Broodkorst
€ 24,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.