Gewicht:

2166 g
  • 1870 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 2166 g

Inhoud:

0.085 l

Aantal stuks:

22

Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g

€ 33,90

€ 31,76-6%

€ 14,66 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
€ 11,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 41,90
-7%
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Selectie in saus - Kipvariatie
Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Selectie in saus - Kipvariatie
€ 11,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,90
-7%
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
€ 11,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba Classics volwaardig kattenvoer, gevogeltecocktail, 85g
Sheba Classics volwaardig kattenvoer, gevogeltecocktail, 85g
€ 22,89/1kg
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 6,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 21.920,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 21,92
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba® 2787451000 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete mit Lachs 22x 85,0 g
Sheba® 2787451000 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete mit Lachs 22x 85,0 g
€ 16,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,11
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, selectie in saus, kleine stukjes met kip, 2 x 11 porties
SHEBA Natvoer voor katten, selectie in saus, kleine stukjes met kip, 2 x 11 porties
€ 16,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Schaal Pastetaal: Witvis / Kabeljauw / Zalm / Tonijn - natvoer voor katten - 32 stuks van 85 gram
SHEBA Schaal Pastetaal: Witvis / Kabeljauw / Zalm / Tonijn - natvoer voor katten - 32 stuks van 85 gram
€ 12,85/1kg
€ 35,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Delikatessen in Gelatine, variant met gevogelte
SHEBA Delikatessen in Gelatine, variant met gevogelte
€ 46,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, Nature's Collection, in saus met kip, 2 x 11 porties
SHEBA Natvoer voor katten, Nature's Collection, in saus met kip, 2 x 11 porties
€ 33,97/1kg
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
€ 6,29/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,39
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, "Classics" in paté met kalf en kip, 2 x 11 porties
SHEBA Natvoer voor katten, "Classics" in paté met kalf en kip, 2 x 11 porties
€ 16,98/1kg
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba® 2787447001 Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Geflügelhäppchen 22x 85,0 g
Sheba® 2787447001 Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Geflügelhäppchen 22x 85,0 g
€ 14,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,90
-7%
€ 26,78
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van DOLINA NOTECI RAFI kattensnacks met eend, 400g
DOLINA NOTECI RAFI kattensnacks met eend, 400g
€ 6,37/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van catz finefood Huhn Classic Senior: Natvoer voor oudere katten, zonder gluten en
catz finefood Huhn Classic Senior: Natvoer voor oudere katten, zonder gluten en
€ 27,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Mjamjam Insectenvoer met sappelig kippenvlees, 400g x 6
Mjamjam Insectenvoer met sappelig kippenvlees, 400g x 6
€ 15,79/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SHEBA® Classic Porties in Paté met Kip Cocktail, 85g Hartige recepten in hoogwaardig paté. Elke dag een culinair hoogstandje waar uw kat van zal genieten. Verkrijgbaar in handige, recyclebare SHEBA® kattenvoerporties van elk 85g.
  • Kattenvoer in paté van hoge kwaliteit, gemaakt met natuurlijke en hoogwaardige ingrediënten, afkomstig van onze betrouwbare leveranciers.
  • Dit hoogwaardige SHEBA® kattenvoer voor volwassen katten biedt uw huisdier dagelijks een complete en uitgebalanceerde voeding.
  • Ontwikkeld in samenwerking met onze dierenartsen en voedingsspecialisten van het WALTHAM™ Petcare Science Institute.
  • Zonder kunstmatige kleur- of conserveermiddelen.
  • Verkrijgbaar in handige, gemakkelijk te openen en te portioneren porties.
Bij SHEBA® produceren we al meer dan 40 jaar hoogwaardig, heerlijk kattenvoer en snacks zonder ongewenste ingrediënten. Deze smakelijke en hoogwaardige kattenvoerproducten zijn verkrijgbaar in verschillende varianten, smaken en texturen en vormen elke dag een waar feest voor de zintuigen van uw kat. Deze gevarieerde selectie zorgt dagelijks voor onvergetelijke momenten van samenzijn tussen u en uw kat.
Gewicht
2166 g
Inhoud
0.085 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
22
EAN
4008429095481
Fabrikant
Sheba
Registratienummer
αDENI361001

Gewicht
2166 g
Inhoud
0.085 l
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
22
EAN
4008429095481
Fabrikant
Sheba
Registratienummer
αDENI361001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sheba Classics volwaardig kattenvoer, gevogeltecocktail, 85g
Sheba Classics volwaardig kattenvoer, gevogeltecocktail, 85g
€ 22,89/1kg
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sheba® 2787451000 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete mit Lachs 22x 85,0 g
Sheba® 2787451000 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete mit Lachs 22x 85,0 g
€ 16,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
€ 11,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 41,90
-7%
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
€ 106,78/1kg
€ 36,09
-31%
€ 24,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PURINA Felix Original Soup Time Box, rund, lam en kip - natvoer voor katten - 6 stuks x 48 gram
PURINA Felix Original Soup Time Box, rund, lam en kip - natvoer voor katten - 6 stuks x 48 gram
€ 14,69/1kg
€ 4,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
€ 231,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PURINA Felix Original Soep, visvariant - natvoer voor katten - 6 bakjes à 48 gram
PURINA Felix Original Soep, visvariant - natvoer voor katten - 6 bakjes à 48 gram
€ 13,97/1kg
€ 4,70
-4%
€ 4,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,11
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Schaal Pastetaal: Witvis / Kabeljauw / Zalm / Tonijn - natvoer voor katten - 32 stuks van 85 gram
SHEBA Schaal Pastetaal: Witvis / Kabeljauw / Zalm / Tonijn - natvoer voor katten - 32 stuks van 85 gram
€ 12,85/1kg
€ 35,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAPSTAR 14179 Vrieszakken, 10 liter, 600 x 400 mm, transparant, verpakking van 24 stuks
PAPSTAR 14179 Vrieszakken, 10 liter, 600 x 400 mm, transparant, verpakking van 24 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 30,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 538
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 6,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
€ 11,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 21.920,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 21,92
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba®  Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
Sheba® Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
€ 16,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
€ 9,43/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 32,06
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
€ 1,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 112,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 26 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Sheba
Gewicht 2,166 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg