4,5



Gebaseerd op 11 beoordelingen
Varkensgelatine voor culinaire toepassingen, 280 Bloom, 500g
€ 24,99
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,19-35%
€ 31,44 / 1kg
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Wees er snel bij!
Overig gebak & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Varkensgelatine voor culinair gebruik, 180 Bloom, 1 kg
€ 18,52/1kg
€ 27,99
-32%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Guarkernmeel, 500 gram
€ 26,28/1kg
€ 21,99
-39%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,22
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Instant gist (gedroogde gist), 100 gram
€ 117,08/1kg
€ 20,99
-40%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,41
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Tapiocameel 500 gram
€ 24,19/1kg
€ 20,99
-40%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,41
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Piacelli Amaretti chocoladekoekjes, 200 gram
€ 9,30/1kg
€ 1,86
Verkoper: Katomix

Citruspectine 100g
€ 131,19/1kg
€ 22,99
-37%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Kataifi-taart (Kadayif), 200 gram
€ 56,47/1kg
€ 20,99
-42%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Kaoriya Mochi, smaak: Matcha, 210g
€ 20,86/1kg
€ 4,38
Verkoper: Unicat-Candy

Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
€ 20,65/1kg
€ 5,33
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,06
Verkoper: Katomix

Sojaburgers, 100 gram
€ 103,09/1kg
€ 19,99
-43%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Brezen, 3 stuks, elk 60 gram - Breon
€ 30,00/1kg
€ 5,94
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,40
Verkoper: italia-genuss

Citroenzuur, 100 gram
€ 102,50/1kg
€ 19,99
-44%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
€ 91,60/1kg
€ 9,16
Verkoper: somnia24

Agar-agar, 200 gram
€ 92,90/1kg
€ 27,99
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Oreo Verjaardstaart, 482g
€ 87,84/1kg
€ 42,34
Verkoper: AllYouNeed

Castella Cake, chocoladesmaak, 330g
€ 19,94/1kg
€ 6,58
Verkoper: Unicat-Candy

Kaoriya Mochi, pindesmaak, 210g
€ 20,86/1kg
€ 4,38
Verkoper: Unicat-Candy

Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
€ 21,22/1kg
€ 5,47
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,20
Verkoper: Katomix

Zelfgemaakte kruidenmix voor lebkuchen, 200g
€ 64,25/1kg
€ 21,99
-39%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,30
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Choco Brookie, 119 gram
€ 132,73/1kg
€ 17,52
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Varkensgelatine 280 Bloom, 500 g
NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT
Het product is verpakt in een Doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langdurige versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk kan worden geopend en gesloten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens transport.
Varkensgelatine 280 Bloom is een hoogwaardig product, ideaal voor iedereen die waarde hecht aan stevige en stabiele geleiën. De Bloom-waarde 280 staat voor een hoge geleerkracht, waardoor de productie van stevigere en duurzamere desserts en gerechten mogelijk is. Deze gelatine is daarom uitstekend geschikt voor verfijnde desserts en klassieke vleesgerechten.
Varkensgelatine 280 Bloom – Eigenschappen:
Gelatine 280 Bloom geeft gerechten een stevige structuur en behoudt tegelijkertijd hun zachtheid en fluweelzachte textuur. De hoge geleerkracht van deze gelatine maakt een lager verbruik mogelijk in vergelijking met standaardvarianten, waardoor het een efficiënte en kosteneffectieve keuze is in de keuken. Het is uitstekend geschikt voor desserts zoals Panna Cotta, koude cheesecake en fruitgelei. Het is ook perfect voor het maken van aspics van gevogelte, vis en vlees, en geeft deze de juiste textuur en stabiliteit.
Varkensgelatine 280 Bloom – Gebruik:
- Desserts:Panna Cotta, koude cheesecake, fruitgelei.
- Vleesgerechten:Gevogelte-, varkens- en visgelei.
- Hartige gerechten:Groentengelei als elegante aanvulling op hoofdgerechten.
Kies voor 280 Bloom gelatine voor professionele kookresultaten en verras uw gasten met de perfecte consistentie van uw gerechten!
Voedingswaarden per 100 g | |
Energie | 1516 kJ 357 kcal |
Vetten | 0 g |
| 0 g |
Koolhydraten | 0 g |
| 0 g |
Vezels | 0 g |
Eiwitten | 89 g |
Zout* | 1,2 g |
* Het zoutgehalte is uitsluitend afkomstig van natuurlijke zouten.
Bereiding:
De mate waarin de gelatine oplost, hangt af van de gelatinekracht (Bloom) – hoe hoger de Bloom, hoe steviger de gelatine en hoe meer aangepaste bereiding nodig is. Zo lost u gelatine met 280 Bloom op:
- Weken:Voeg koud water toe in een verhouding van 1:6–1:7 (bijvoorbeeld 10 g gelatine op 60–70 ml water).
- Weektijd:10–15 minuten.
- Oplossen:Verwarm voorzichtig (in een waterbad of in de magnetron) tot ongeveer 55–60 °C. Niet koken, omdat te veel warmte de werking kan aantasten.
Inhoud:
Verpakking bevat:500 g voedingsgelatine van varkens, 280 Bloom
Ingrediënten:
- 100% varkensgelatine, 70 Bloom
n:
Bewaar het product koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
Aanvullende informatie:
Wij verpakken ook: amandelen, verschillende noten, sesamzaad, soja en glutenbevattende producten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.
- Ingrediënten
- Zoals beschreven
- Voedingswaarde
- Zoals beschreven.
- Gewicht
- 515 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Brat.pl
- Verkoopbenaming
- Varkensgelatine voor culinair gebruik, 280 Bloom
- Fabrikant
- BRAT.PL
- EAN
- 5905514506732
- Ingrediënten
- Zoals beschreven
- Voedingswaarde
- Zoals beschreven.
- Gewicht
- 515 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Brat.pl
- Verkoopbenaming
- Varkensgelatine voor culinair gebruik, 280 Bloom
- Fabrikant
- BRAT.PL
- EAN
- 5905514506732
Gaat ook goed samen met

RUF 216851003 RUF Gelatine gemahlen weiß 1,0 kg, 1 St.
€ 27,18/1kg
€ 27,18
Verkoper: somnia24

Nokia 2.3 Smartphone, 15,7 cm (6,2 inch), kleur: antraciet, Dual-SIM, 2GB RAM, 32GB opslag, Android™, kleur: zwart
€ 450,00
Verkoper: G-Electronics

Samsung Galaxy A13 - 4G smartphone - Dual-SIM
€ 499,00
Verkoper: G-Electronics

Huawei Smartphone P20 Lite, 64GB, Dual-SIM, kleur: zwart
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: Mobile-Discounter

Samsung Galaxy J3 (2016)/ Duos, 8GB opslag, kleur: zwart, modelnummer: j320, dual-SIM, zwart
Gebruikt
€ 104,90
Verkoper: Elektrolocke

Varkensgelatine voor culinair gebruik, 280 Bloom, 1 kg
€ 20,64/1kg
€ 29,99
-29%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,05
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Eisl wastafelkraan met douchekop
€ 25,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

UISEBRT Toiletdeksel met zachte sluiting, WC-zitting, toiletbril. Toiletdeksel van Duroplast - zwart
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Apple AirPods met oplaadcase, modelnummer MV7N2ZM/A
Gebruikt
€ 158,95
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
82% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
82%9% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
9%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%9% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
9%Foto's van klanten
Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 21 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
280 bloum zeer goed voor ballistische gel
zeer goede kwaliteit
Beoordeeld op 24 november 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Slechte kwaliteit
Ik deed 4 volle theelepels in een glas (200ml) en de gelatine was nog steeds waterig na het afkoelen, ik raad het niet aan.
Beoordeeld op 16 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 2 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.sk. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.sk.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop