Tota Tarwebloem Type 450 voor Taarten, Biscuit en Gebak – Fijn Bakmeel voor Luchtige Bakproducten, 1 kg

€ 1,19

€ 1,13-5%

€ 1,11 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Meelsoorten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
€ 1,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
€ 1,09/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,15
-5%
€ 1,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
€ 1,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Roggemeel type 720 5 kg - Tota
Roggemeel type 720 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,00
-51%
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
€ 0,16/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 1,67
-4%
€ 1,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
€ 1,15/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tarwemeel type 500, 5 kg - Tota
Tarwemeel type 500, 5 kg - Tota
€ 1,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,32
-5%
€ 5,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
€ 21,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Lubella, luchtige cakebloem, type 450, 1 kg
Lubella, luchtige cakebloem, type 450, 1 kg
€ 1,51/1kg
1,7Gemiddelde beoordeling: 1,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,59
-5%
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basia tarwebloem, type 680, voor brood, 1 kg
Basia tarwebloem, type 680, voor brood, 1 kg
€ 2,04/1kg
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Volkoren tarwemeel voor het bakken van zelfgemaakte broden, 1 kg
Melvit Volkoren tarwemeel voor het bakken van zelfgemaakte broden, 1 kg
€ 1,64/1kg
€ 1,72
-4%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit volkoren roggemeel voor het bakken van zelfgemaakt brood, 1 kg
Melvit volkoren roggemeel voor het bakken van zelfgemaakt brood, 1 kg
€ 20.900,00/1kg
€ 20,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Bloemkruimeling, type 500, 1 kg
Lubella Bloemkruimeling, type 500, 1 kg
€ 18.440,00/1kg
€ 18,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basia, extra bakmeel, tarwe, type 550, 1 kg
Basia, extra bakmeel, tarwe, type 550, 1 kg
€ 2,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Volkorenmeel voor het bakken van zelfgemaakte broden, 1 kg
Melvit Volkorenmeel voor het bakken van zelfgemaakte broden, 1 kg
€ 1,74/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Tarwemeel voor taarten, type 450, 1 kg - Tota Het Tota-tarwemeel type 450 voor taarten is een uitstekende keuze voor alle bakliefhebbers die waarde hechten aan de hoogste kwaliteit en uitstekende resultaten. Dankzij zorgvuldig geselecteerde tarwekorrels wordt ons meel gekenmerkt door een ideale luchtigheid en een gelijkmatige structuur, waardoor het een onmisbaar ingrediënt is in de keuken van elke thuisbakker. Meel type 450, ook wel bekend als taartmeel, wordt met name aanbevolen voor het bereiden van luchtige taarten, biscuitgebak en andere bakproducten die luchtigheid en lichtheid vereisen. Dankzij dit meel zullen uw bakproducten niet alleen smakelijk zijn, maar ook indruk maken met hun textuur. De verpakking van 1 kg is niet alleen handig, maar ook praktisch en past perfect bij het dagelijks gebruik in elke keuken. Door te kiezen voor Tota-taartmeel, kies je voor een beproefd product waarmee je het plezier in bakken opnieuw kunt ontdekken. Samenstelling: Tarwe-meel, bevat gluten Nettogewicht: 1 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1480 kJ / 337 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,2 g Koolhydraten 72 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,6 g Eiwit 9,2 g Zout 0 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: n op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Ingrediënten
Samenstelling: Tarwe-meel, bevat gluten Nettogewicht: 1 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1480 kJ / 337 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,2 g Koolhydraten 72 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,6 g Eiwit 9,2 g Zout 0 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Voedingswaarde
Samenstelling: Tarwe-meel, bevat gluten Nettogewicht: 1 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1480 kJ / 337 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,2 g Koolhydraten 72 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,6 g Eiwit 9,2 g Zout 0 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Gewicht
1020 g
Levensmiddelenbedrijven
Tota
Verkoopbenaming
Tarwemeel voor taarten, type 450, 1 kg - Tota
Fabrikant
TOTA!
EAN
5907996360239

Ingrediënten
Samenstelling: Tarwe-meel, bevat gluten Nettogewicht: 1 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1480 kJ / 337 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,2 g Koolhydraten 72 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,6 g Eiwit 9,2 g Zout 0 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Voedingswaarde
Samenstelling: Tarwe-meel, bevat gluten Nettogewicht: 1 kg Voedingswaarden per 100 g: Energie 1480 kJ / 337 kcal Vet 1,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 0,2 g Koolhydraten 72 g, waarvan suikers 0,2 g Voedingsvezels 2,6 g Eiwit 9,2 g Zout 0 g Land van herkomst: Polen Bewaaradvies: bewaren op een droge en koele plaats, uit de buurt van zonlicht Houdbaarheidsdatum:
Gewicht
1020 g
Levensmiddelenbedrijven
Tota
Verkoopbenaming
Tarwemeel voor taarten, type 450, 1 kg - Tota
Fabrikant
TOTA!
EAN
5907996360239
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
€ 1,09/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,15
-5%
€ 1,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
€ 1,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
€ 1,17/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 720, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 720, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Luchtverfrisser, kamerparfum, spray, navulling, cartridge, 250 ml, lavendel
Luchtverfrisser, kamerparfum, spray, navulling, cartridge, 250 ml, lavendel
€ 19,96/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 4,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
€ 1,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Tarwemeel voor taarten, type 450, 5 kg - Tota
Tarwemeel voor taarten, type 450, 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
€ 39,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GymBeam Vloeibaar Eiwit - een handige vorm van 100% eiwit, een snelle en complete bron van eiwitten, ideaal voor eiwitshakes, bakken en koken
GymBeam Vloeibaar Eiwit - een handige vorm van 100% eiwit, een snelle en complete bron van eiwitten, ideaal voor eiwitshakes, bakken en koken
€ 28,69/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, in plakken, ongeveer 500 gram - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, in plakken, ongeveer 500 gram - Slagerij Hell
€ 32,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,04
-9%
€ 16,40
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
€ 7,19/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
Delverde Gnocchi, gemaakt van geselecteerde durumtarwe, klassieke pasta, 500g
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fentic Keukenmachine 6-in-1 – Mixer, Deegkneder, Foodprocessor, Gehaktmolen, Groentesnijder, 2000W, RVS-kom 6,2L
Fentic Keukenmachine 6-in-1 – Mixer, Deegkneder, Foodprocessor, Gehaktmolen, Groentesnijder, 2000W, RVS-kom 6,2L
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 312,94
-€ 82,95
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: TheBrandCenter
Productafbeelding van Roggemeel type 720 5 kg - Tota
Roggemeel type 720 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,00
-51%
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Droge bakgist Caputo - Hoge efficiëntie
Droge bakgist Caputo - Hoge efficiëntie
€ 33,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 4,41
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
€ 20,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 8 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 18 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop